Mavi renk sorunu

drpala Çevrimdışı

drpala

Yeni Üye
2 Eki 2018
48
tv aldım herşeyi halletmişler saolsunlar , yanlız bende 4 tane hdmı var ama ekranda 1 ve 2 gözüküyor diğerleri gözükmüyor yazılımsal olabilirmi ayarlarınada baktım ordada gözükmüyor çünkü , netlix felanda gitmiş şuanki yazılım v.2.13.8.0 mb120 anakart

barbarosso Çevrimdışı

barbarosso 

Aktif Üye
7 Eki 2017
317
tv aldım herşeyi halletmişler saolsunlar , yanlız bende 4 tane hdmı var ama ekranda 1 ve 2 gözüküyor diğerleri gözükmüyor yazılımsal olabilirmi ayarlarınada baktım ordada gözükmüyor çünkü , netlix felanda gitmiş şuanki yazılım v.2.13.8.0 mb120 anakart
TV tamir edilip size geri geldiğini anlıyorum mesajınızdan. hayırlı olsun.
Zannediyorum anakart değişmiş.hdmi çıkışları yeni takılan kartta 2 si devredışı mi bırakılmış acaba ?
Tamir konusunda ,arızanın niteliği belirtildi mi size?ne kadara mal oldu? Ben henüz fırsat bulup eşdeğer TV de arıza arastirmasi yapamadım.bana da yol gösterir tecrübeleriniz, teşekkürler ?

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
mb120 Netflix güncellemesini yükleyebilirsiniz,güncelleme sonrasi hdmi sayisi degismezse profil dosyainizi alip hw profilden hdmi sayisini 4 yapmaniz mümkün.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64

mb120 Netflix güncellemesini yükleyebilirsiniz,güncelleme sonrasi hdmi sayisi degismezse profil dosyainizi alip hw profilden hdmi sayisini 4 yapmaniz mümkün.
Menüden açılıp kapatılmıyormuydu sevgili hosbulduk? ,bendeki tvlerde öyle oluyor diye yazdım :)

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Menüden açılıp kapatılmıyormuydu sevgili hosbulduk? ,bendeki tvlerde öyle oluyor diye yazdım :)
Arkadasin buyuk ihtimalle yazilim sonrası hdmi sayısı degismis bende de olmustu.
mb120 kaynaklar menüsünde sadece gelismis secenegine cevirme opsiyonu var.acik kapali yapilmiyor.

20201125_214121.jpg
20201125_214051.jpg

drpala Çevrimdışı

drpala

Yeni Üye
2 Eki 2018
48
TV tamir edilip size geri geldiğini anlıyorum mesajınızdan. hayırlı olsun.
Zannediyorum anakart değişmiş.hdmi çıkışları yeni takılan kartta 2 si devredışı mi bırakılmış acaba ?
Tamir konusunda ,arızanın niteliği belirtildi mi size?ne kadara mal oldu? Ben henüz fırsat bulup eşdeğer TV de arıza arastirmasi yapamadım.bana da yol gösterir tecrübeleriniz, teşekkürler ?
hocam coflar felan hep tamir edilmiş usta abim normalde 1veya 2 si bozulur seninki nerdeyse komple bozulmuş dedi :) tabi ekranı ters takmayı deneyince normal bide bazı seyler degisti dedi herhalde bu giriş kabloları var 2 tane onlar olabilir. Allahtan anakartı bozmadın dedi yoksa sıkıntı olurdu dedi aslında ben yaptırmıcaktım ama iyiki yaptırmışım güzelde yaptılar 4k tv yazık dedi milli server atmaya degmez dedi toplam 550 tl tuttu ama gerçekten ugrastı saolsun büyük ihtimal sizinde coflarda sorun olabilir çünkü çok hassaslar hocam gerçekten bizim gibi acemilerin çok çok dikkat etmesi gerekiyor :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

saolun hocam suan denemeyim diyorum çöker felan diye korkuyorum malum yeni aldık 1 haftayı geçti tvsiz netflix abonelık alırsam güncellicem :)teşekkür ederim olmadı 2 hdmi yeter şimdilik :)

Geri
Üst Alt