Maksat muhabbet olsun ...

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,436
Dün arkadaşımı aradım,bayram için :)
Telefon çaldı çaldı kapandı,10' sonra tekrar aradım,uzun uzun çaldı tekrar kapandı,aradan 5' geçmeden telefonum çaldı,baktım arkadaşım ,açtım ...
A=arkadaşım ,B=ben
A- beni aramışın
B- evet,bayram için aramıştım
A- eeee
B- ?
B- sen ........ değilmisin?
A- evet benim
B- biraderim şu an itibariyle numaranı engelliyorum ,rehberimdende siliyorum bilgin olsun...
Kapattım telefonu yüzüne pat diye,numarasını engelledim ve sildim,bugün bana mesaj atmış(sms) ,"alocum özür dilerim falan filan" diye,cevap vermedim tabii.
Sonra başka bir arkadaşım aradı,lafı evirdi-çevirdi olaya getirdi ,yok evde münakaşa yaşamış falan -filan,illa affet diyor bana, banane evindeki olaylardan ,bunu açıkça söylemeliydi dedim,üstelersen seni de yok sayarım ona göre diye de belirttim,"benidemi"dedi ,evet dedim,senide....
Böyle açık seçik yazdım kusuruma bakmayın,ama çok düşündüm yazayımmı diye,burası muhabbet konum,yazayım dedim.Bizler 60 ve biraz üstü yaşlarda kişileriz,çoğumuz torun sahibiyiz,çok samimi birini arıyorsunuz,sizi tanımıyormuş muamelesi yapıyorsa derhal silin herşeyen,ben sildim,haaa,bana gelir ve affet der,o zaman düşünürüm,ekmeğimi vermiyor-maaşımı ödemiyor,ben "bana yapılan terbiyesizlik" gibi gördüm olayı ki öyle ....
Neyse :)
Yazdım işte :)
Saygida kusur edene direk yol ver.
o insani kazanmak imkansizdir.
seni uzduguyle kalirsin.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Saygida kusur edene direk yol ver.
o insani kazanmak imkansizdir.
seni uzduguyle kalirsin.
Aynen ahmet,katılıyorum...ben daha hayatımda bir kere bile gelen telefonu direk "hayırdır" diye açmadım,bugün arkadaslar geldiler ,anlattım,"boşver alocum,o biraz eserli" dedi ,neyse hadi uzatmayayım :)

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Aynen ahmet,katılıyorum...ben daha hayatımda bir kere bile gelen telefonu direk "hayırdır" diye açmadım,bugün arkadaslar geldiler ,anlattım,"boşver alocum,o biraz eserli" dedi ,neyse hadi uzatmayayım :)
Aynı durumda, aynı tepkiyi verirdim abi, ama gelip "özür dilerim" deme olgunluğunu gösterirse affederdim. Araya üçüncü kişileri koymaya devam ederse de, zaten bitmiştir olay, kapatın defteri.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Birgün düğün çalıyorum ,çalgıcılar "alkolik" olur derler ya,su istedim bir aralık,bana "buz koyalımmı" dediler,koymayın soğuk içmem dedim,yüzüme baktı ve bir bardak su getirdi,ben tabii susuzluktan diktim kafaya ,ama "aha,bu su değil" dedim kendi kendime ,etrafa çaktırmıyorum ama başım dönmeye başladı hafif hafif,,2.ci bölümü çalıyorum bu arada,saat 23:30 falan sanırım,çünkü gerisini hatırlamıyorum iyimi :haha1
Beni almışlar eve getirmişler,annem rahmetli görünce doğrudan " içirdinizmi yoksa " demiş :) Çünkü ben sarhoş çalamam hiç ,parmaklar gitmez birtürlü :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Aynı durumda, aynı tepkiyi verirdim abi, ama gelip "özür dilerim" deme olgunluğunu gösterirse affederdim. Araya üçüncü kişileri koymaya devam ederse de, zaten bitmiştir olay, kapatın defteri.
Bunu bile düşünürüm inan,aslında hayatımda hiç kimseye küsmedim daha,birde çok zoruma gitti,hani dediğim gibi "merhaba-merhaba" dediğim kişi olsa,amenna,anlarımda ,bu samimi arkadaşımdı :)

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Birgün düğün çalıyorum ,çalgıcılar "alkolik" olur derler ya,su istedim bir aralık,bana "buz koyalımmı" dediler,koymayın soğuk içmem dedim,yüzüme baktı ve bir bardak su getirdi,ben tabii susuzluktan diktim kafaya ,ama "aha,bu su değil" dedim kendi kendime ,etrafa çaktırmıyorum ama başım dönmeye başladı hafif hafif,,2.ci bölümü çalıyorum bu arada,saat 23:30 falan sanırım,çünkü gerisini hatırlamıyorum iyimi :haha1
Beni almışlar eve getirmişler,annem rahmetli görünce doğrudan " içirdinizmi yoksa " demiş :) Çünkü ben sarhoş çalamam hiç ,parmaklar gitmez birtürlü :)
:haha1:haha1:haha1

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Aha benim canım emmim uyumamış dur bi bomba patlatıyım :hihi:hihi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

koftedurum11.jpg
teraspy teraspy kolamı rakımı onlarda senden olsun:haha1:haha1:haha1:haha1

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri