Maksat muhabbet olsun ...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,683
65
o zamanda uefaya şikayet ediyorlaralacağım var vermiyorlar deyip kaçıyorlar bir garip durum yerlli olsun yabancı olsun bunları böyle yaptılarmı men edeceksin futboldan bence hemde bunu basında açıklayacaksın,ki diğerlerine örnek olsun yapamasınlar bidaha :ok
Ya dedim ya, sözleşmelere ekleyecekler diye :) nereye şikayet ederlerse etsinler o zaman,adam sarı kart görmüş,verceksin cezayı, kırmızı ver cezayı hatalı pas yaptı ver cezayı, bakalım bir daha oluyor mu,şimdi diyecen ki "o zaman hiç bir futbolcu gelmez ",gelmesinler ,amatörden alacaksın takıma,bak Altay'a 45 yaşında adam top oynuyor ,hadi sustum :hihi

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,112
60
Bizimkisi "huuuuuu" dedi :) herkese iyi geceler ,ölmez sağ kalırsam yarın yine buralardayım :ok :uyku1:uyku
iyi gelceler dostum bende birazdan çıkarım herkese hayırlı geceler

9e553a29892e8afafbcc3a04ab7362ca.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,683
65
Tam çıkacaktım inan, bu gün sabahın köründe kalktık sevgili osmanke, hatta hiç uyumadık desem yalan olmaz, komşuyu sabah 05:30 gibi acile götürdüm,tabii başında bekledik koca gün, çocuklarının da biri Yozgat, diğeri Ankara'da.Fazla kalamayacağım maalesef :ok

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,112
60
Ve artık pes ettim gençler :) İyi geceler :uyku:uyku1:uzgun
Tam çıkacaktım inan, bu gün sabahın köründe kalktık sevgili osmanke, hatta hiç uyumadık desem yalan olmaz, komşuyu sabah 05:30 gibi acile götürdüm,tabii başında bekledik koca gün, çocuklarının da biri Yozgat, diğeri Ankara'da.Fazla kalamayacağım maalesef :ok
iyi geceler allah rahatlık versin çok geçmiş olsun rabbim şifa versin inşallah

Geri
Üst Alt