Maksat muhabbet olsun ...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,683
65
İyi yapmışsın beni 15 günde bir tlf,la arıyorlar işte şu kredi kartını verelim bu krediyi verelim bu kadar avantajınız olacak hayır diyorum neden istemiyorsun diye soruyor çünkü orda görüyor benim hiç kredi kartı kullanmadığımı aktif olanları,da zaten bankaya gidip kapattırdım boşuna bana kredi kartı göndermeyin dedim ben sadece nakit kullanıyorum dedim gittiği yere kadar şimdi devlet bunlar zarar etmeye başladılar ya nakit alışverişi yasaklamaya çalışıyor milleti bunlara mecbur bıraktırıyor bunlar milletin düşmanı kardeşim kimden nasıl vergi alırız nasıl cebindeki parayı alırız,da muhtaç hale getiririz diye çalışıyorlar lanet olsun bunların yöneteceği ,,, insanları sömüre,sömüre ne hale getirdiler tr,yi :bilmiyom
İnan bende tüm bankalar engelli :) bunu da sordu kızcağız "size ulaşamıyoruz "dedi ,ben de "engellisiniz" dedim şaşırdı, hatta bana "nihayet sizinle tanışma fırsatımız oldu alattin amca" dedi :) çünkü gitmem pek bankaya,gitsem de özel güvenlik çok yardımcı oluyor ( gittiğimde ona bir paket sigara götürdüm ama almadı) :)

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,112
60
İnan bende tüm bankalar engelli :) bunu da sordu kızcağız "size ulaşamıyoruz "dedi ,ben de "engellisiniz" dedim şaşırdı, hatta bana "nihayet sizinle tanışma fırsatımız oldu alattin amca" dedi :) çüünkü gitmem pek bankaya,gitsem de özel güvenlik çok yardımcı oluyor ( gittiğimde ona bir paket sigara götürdüm ama almadı) :)
onlar bi yolunu buluyor bende,de aynı ama artık uyanmışlar farklı şubelerden arayıp merkeze aktarıyorlar daha ulaşamassa mail gönderiyorlar bende bundan sonra onların aradığını anladığım anda hemen kapatıyorum 2 ararsa,da açmıyorum :ok

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,112
60
Ve ben kapatıyormuşum bilmeden :haha1 ,herkese iyi geceler osmanke osmanke sana yarın cevap yazarım :kiskis
iyi geceler bende erken çıkıyorum yarın erken kalkacam fuara

1f1953602e7bf6dec0d1d9aca7820fb6.jpg

R Çevrimdışı

rabitelli

Süper Üye
20 Kas 2019
673
50
Bugün günlerden A-tech fuarı idi güzel şeyler var ama nedense ilk gün olduğu halde oldukça sakindi ama diğer fuar o kadar kalabalık,ki içeri girilemiyor

2 - 5 Ekim 2024​

Ben de kahve festivalini bekliyordum ama gitmedim. Pazara kadar devam ama görünen o ki gitmeyecem.

R Çevrimdışı

rabitelli

Süper Üye
20 Kas 2019
673
50
Millet çok da beğenmemiş. Bir forumdan (benim de aktif yazdığım) birebir copy paste yapayım.

"oturacak bir yerin olmaması, güneşin altında kavrula kavrula gezmek, sahnede alakasız çok yüksek sesli müzik başlayip sonra bir anda kesilip iletişimi baltalamasi ama hepsinden önemlisi ise 30 çeşit kahve içinde en fazla 7-8 tanesinin kayda değer olduğunu, geri kalaninin oldukça düz ve parasına değmeyecek kahveler olduğunu soyleyebilirim."

demiş yazan. Güneşte pişip 3-5 kahve tadıp paramla rezil olacağıma, bu sene kaçırdığım kahve zirvesine giderim seneye.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,683
65
Millet çok da beğenmemiş. Bir forumdan (benim de aktif yazdığım) birebir copy paste yapayım.

"oturacak bir yerin olmaması, güneşin altında kavrula kavrula gezmek, sahnede alakasız çok yüksek sesli müzik başlayip sonra bir anda kesilip iletişimi baltalamasi ama hepsinden önemlisi ise 30 çeşit kahve içinde en fazla 7-8 tanesinin kayda değer olduğunu, geri kalaninin oldukça düz ve parasına değmeyecek kahveler olduğunu soyleyebilirim."

demiş yazan. Güneşte pişip 3-5 kahve tadıp paramla rezil olacağıma, bu sene kaçırdığım kahve zirvesine giderim seneye.
Ben giderdim doğrusu ,İstanbul'da hala güneş mi varmış mübarek ,bir de biliyorsun "renkler ve zevkler tartışılmaz" derler :kiskis

R Çevrimdışı

rabitelli

Süper Üye
20 Kas 2019
673
50
Neyse, ben kaçayım,:uyku1 sizlere sağlıklı mutlu keyifli geceler dileyim.
Mal sahibi sabahın köründe arar çekdiğin tencereyi çaydanlığı getir diye. :kiskis

Geri
Üst Alt