Maksat muhabbet olsun ...

byhasibo Çevrimdışı

byhasibo 

Aktif Üye
18 Kas 2019
142
36
Elektronik konusunda aşırı takıntılıyım en kusursuzu benim olsun derim hep ama nedense hep başıma iş açılıyor ve mutlaka bir problemi olan ürün denk geliyor şansıma :)) bu durumu aşmak istiyorum ama aşamıyorum 😅 öyle işte maksat muhabbet olsun 🤗

Televizyon Teknisyeni Çevrimdışı
20 Mar 2022
317
20
sorun tam olarak nedir.? VPN kullanıyorsan güvenlik duvarı sorun çıkarıyor olabilir.
Abi bazen telefonda bazen PC de böyle takılıyor aç kapa yapmam lazım (Bilgisayar ve telefon üst düzey cihazlar cihazlardan kaynaklanan birşey değil)

sorun tam olarak nedir.? VPN kullanıyorsan güvenlik duvarı sorun çıkarıyor olabilir.
Vpn kullanmıyorum direk kendi İnternet ağimdan giriyorum

A Çevrimdışı

alidmrsyy

Yeni Üye
30 Ağu 2024
2
23
Sevgili üstadlarım öncelikle iyi akşamlar yeni konu açarak konu kalabalığı yapmak istemedim.
Bulunduğum bölgede elektrikler sürekli dalgalanma ve kesinti oluyor yeni bir tv aldım azımsanmayacak bir fiyata ups online yada line interactive , regülatör, akım korumali piriz ne almam gerekiyor
yüksek alçak akım koruma sigortası takacaktım ancak askeriyenin misafirhanesinde kalıyorum sigorta panosuyla oynama ihtimalim yok

Televizyon Teknisyeni Çevrimdışı
20 Mar 2022
317
20
Sevgili üstadlarım öncelikle iyi akşamlar yeni konu açarak konu kalabalığı yapmak istemedim.
Bulunduğum bölgede elektrikler sürekli dalgalanma ve kesinti oluyor yeni bir tv aldım azımsanmayacak bir fiyata ups online yada line interactive , regülatör, akım korumali piriz ne almam gerekiyor
yüksek alçak akım koruma sigortası takacaktım ancak askeriyenin misafirhanesinde kalıyorum sigorta panosuyla oynama ihtimalim yok
Bence konu Açsan daha iyi olur daha fazla kişi görür

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
824
Bütçe sorununuz yoksa Online

Geri
Üst Alt