Maksat muhabbet olsun ...

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,048
60
Ayın 12.sinde muhtemelen İstanbul yapacağız büyüğümle,hatta Balıkesir- Bursa- Çanakkale- Avcılar (ben ineceğim arabadan Avcılar'da,kardeşime gitmek için) ,E. abi yola devam edecek ,Bakırköy'de kardeşlerinde kalacak ,16'sında beni Avcılar'dan alacak İzmir'e döneceğiz :) Belki ben de sevgili kardeşleri ile görüşebilirim, tabii ölmez sağ kalırsak, yarın kız kardeşimi arayacağım bakalım o günler evdeler mi :)
senin adına sevindim ama uzun yol biliyorsun bide sıcak çarpılmayasın hastalanmayasın klima varmı arabada dikkat et kendine :bilmiyom :ok

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,048
60
bak videoyu atıyorum buraya bi izle usta yapmış hemde smart :bye:kiskis

LG LCD TV VESTEL SMART TV YE NASIL DÖNÜŞÜR ?​

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,471
65
Bu arada bizim hanım "E. abi, al bunu götür bir daha getirme" dedi , beni Çanakkale köprüsünden aşağı attıracakmış , bende "kız ,beni atarsa kendisi de uçar mübarek" dedim :haha1 Tabii şaka bir yana umarım sıkıntı olmadan gezeriz, bakalım ,nasip tabii :)

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,471
65
senin adına sevindim ama uzun yol biliyorsun bide sıcak çarpılmayasın hastalanmayasın klima varmı arabada dikkat et kendine :bilmiyom :ok
İşin aslı hastayım sevgili osmanke, bu gün yeğenler geldiler geçmiş olsuna ☺️ , tam da M memoli1478 ile konuşuyordum o sıra, zil çaldı, hanım baktı "İlkerler geliyor alo kalk" dedi,sonrasında divana uzandım uyumuşum,ilker aramış görüntülü olarak "eniştem nasıl oldun" diye :) ,kısacası felaket gribim.

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,048
60
İşin aslı hastayım sevgili osmanke, bu gün yeğenler geldiler geçmiş olsuna ☺️ , tam da M memoli1478 ile konuşuyordum o sıra, zil çaldı, hanım baktı "İlkerler geliyor alo kalk" dedi,sonrasında divana uzandım uyumuşum,ilker aramış görüntülü olarak "eniştem nasıl oldun" diye :) ,kısacası felaket gribim.
Abi sen bu halde nasıl yolculuk yapacaksın :bilmiyom sen kendine hastalık arıyorsun ne diyeyim yolda ateşin çıkar bişey diyemessin sonra hastanelerde doktorlarda uğraşıp durursun yinede sen bilirsin geçmiş olsun:ciks:saskin

R Çevrimdışı

rabitelli

Süper Üye
Top Poster Of Month
20 Kas 2019
608
50

Emmi çok çok geçmiş olsun. Dikkat edin kendinize millet. Burada da acayip salgın var yazın ortasında. Yeni bi virüs mü türedi artık neyse. Bizde de bacanak, baldız, çocukları komple yattı. Çocuk bünyesi daha sağlam, o atlattı 3-5 günde, büyüklerin kıçı delik deşik şu an yedikleri iğnelerden. Göze de sıçrıyo ne menem bi şeyse.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,471
65
Emmi çok çok geçmiş olsun. Dikkat edin kendinize millet. Burada da acayip salgın var yazın ortasında. Yeni bi virüs mü türedi artık neyse. Bizde de bacanak, baldız, çocukları komple yattı. Çocuk bünyesi daha sağlam, o atlattı 3-5 günde, büyüklerin kıçı delik deşik şu an yedikleri iğnelerden. Göze de sıçrıyo ne menem bi şeyse.
Çok teşekkür ederim ,inan yatarken lamba gözümü alıyordu,salonun kapattı hanım,balkon lambasını açmıştı o zaman :) , bir de grip desem grip değil ,bir acaip durum, bu gün hanımla bu konuyu konuştuk (biraz daha iyiyim), bana "sen daha çabuk kapıyorsun alo, bağışıklık sistemin mi çöktü nedir "demişti :)

R Çevrimdışı

rabitelli

Süper Üye
Top Poster Of Month
20 Kas 2019
608
50
Çok teşekkür ederim ,inan yatarken lamba gözümü alıyordu,salonun kapattı hanım,balkon lambasını açmıştı o zaman :) , bir de grip desem grip değil ,bir acaip durum, bu gün hanımla bu konuyu konuştuk (biraz daha iyiyim), bana "sen daha çabuk kapıyorsun alo, bağışıklık sistemin mi çöktü nedir "demişti :)
Valla gözünüzü sevem dikkat edin kendinize. Bu sıcaklarda hasta olmak da çekilmez ama ne diyelim. Garibim baldız bi haftadır takamıyo mesela lenslerini.

Şimdi b*k çomaklığı ya da komplo teorisi uydurmak gibi olacak ama, zaten 1 aydır falan var bu olay. Hanım da sınıfının yarısının telef olduğunu söylemişti bi kaç kere karne zamanı civarı. Tam üstüne de sağlık bakanının istifası... Ne bileyim, bi şeylerin üstü mü örtülüyor acep. :alala

Yoktur yav. Saçmalıyorum gece gece.:haha Tekrar geçmiş olsun.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,471
65
Valla gözünüzü sevem dikkat edin kendinize. Bu sıcaklarda hasta olmak da çekilmez ama ne diyelim. Garibim baldız bi haftadır takamıyo mesela lenslerini.

Şimdi b*k çomaklığı ya da komplo teorisi uydurmak gibi olacak ama, zaten 1 aydır falan var bu olay. Hanım da sınıfının yarısının telef olduğunu söylemişti bi kaç kere karne zamanı civarı. Tam üstüne de sağlık bakanının istifası... Ne bileyim, bi şeylerin üstü mü örtülüyor acep. :alala

Yoktur yav. Saçmalıyorum gece gece.:haha Tekrar geçmiş olsun.
Sizlere de geçmiş olsun sevgili R rabitelli , bayramda yaşadığımı yazmıştım burada, evden çıkmamıştık ama nedense bu yaşta bana farklı etiketler yapıştırdılar özellikle hanımın sülalesinden , ayrıca bir kişi bile telefon açıp "birader geçmiş olsun ,aman kendine dikkat et" demedi iyi mi , fakat bu gün bir tanesi beni arayıp "trt bende çıkmıyor, maçları izleyemiyorum ne yapayım" dediğinde direk olarak "ben de bana 'geçmiş olsun alo' diyeceğini sanmıştım ama sen maçları sormak için aramışsın, bu konuda bilgim yok, damadını veya servisi ara veya uyducu çağır" dedim, tabii adam şok :hihi

Geri
Üst Alt