Maksat muhabbet olsun ...

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sahibinden satılık emlaklara baktım bugün,yeni başlık açılmış veya ben yeni gördüm,bankalar emlakçılığa başlamışlar maalesef,hani radar dedin de :confused:
Abi devletimiz (hükümet mi desek) faiz vermek üzere döviz toplamaya başlayıp bankacılığa soyununca, bankacıların emlakçılık yapması yadırganmamalı. ?

Edit: Sota Sota telefondan ifade kullandım ne kadar güzel olmuş ellerine sağlık ?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Benim sisteme apache+php güncellemesi gelince bekledim biraz,hemen cevap veremedim ...
Fatih Portakal "cevap vermiyorum" dedi,bende banka konusunda cevap vermiyorum :bilmiyom

'cevap vereceğimi düşünerek koltuklarınıza oturduysanız'' diye cümleye başlayınca bir an kendimden tereddüt ettim yanlış bir şey mi yaptım acaba diye zira her akşam zaten sırf Fatih için bu haber bültenini izliyor olsam da, bu akşam ayrı bir merak içerisindeydiö ne cevap verecek diye ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
'cevap vereceğimi düşünerek koltuklarınıza oturduysanız'' diye cümleye başlayınca bir an kendimden tereddüt ettim yanlış bir şey mi yaptım acaba diye zira her akşam zaten sırf Fatih için bu haber bültenini izliyor olsam da, bu akşam ayrı bir merak içerisindeydiö ne cevap verecek diye ?
:smile:
Havalar da burada bayaa yağışlı,haberle beraber yağış da başladı ,aha dedim sel geliyor :unsure:

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Dün gece internet gitti,son zamanlarda çok kopuyor maalesef,süperonline,bizim apt. da fiber olmadığından mecburen yenilemiştik,oğlan çıkalım baba,telefondan girsek daha iyi diyor ama daha 4 ay oldu yenileyeli. Neyse,töbetöbeee sinir oldum.:sopa1

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,677
Turkcell 4.5G süperbox aklımı çeliyor.
279tl
Birde cihazi invertere bagla. Dünya yansa haberin olmaz :kiskis

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Turkcell 4.5G süperbox aklımı çeliyor.
279tl
Birde cihazi invertere bagla. Dünya yansa haberin olmaz :kiskis
İnan sinir olduk,birde arıyorsun ,cevap hak getire ,yok yağmur nedeniyle,yok nem ,dedim "salakız ya,anlayamadık yağmurdan olduğunu ,ondan aradım",sonrada beyfendi,beyfendi v.s
Sevgili Sota,ben emekli adamım,ayda 280 tl veremem zaten,ancak 65tlye adsl maalesef.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,677
İnan sinir olduk,birde arıyorsun ,cevap hak getire ,yok yağmur nedeniyle,yok nem ,dedim "salakız ya,anlayamadık yağmurdan olduğunu ,ondan aradım",sonrada beyfendi,beyfendi v.s
Sevgili Sota,ben emekli adamım,ayda 280 tl veremem zaten,ancak 65tlye adsl maalesef.
4 bolunup
Bandwidth yardimiyla hane basina 50down/10up mbit
atama yapilirsa dadindan yenmez :kiskis

Geri
Üst Alt