Maksat muhabbet olsun ...

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,020
60
Selamunaleyküm gececi forum dostları

caps8fa5572cf6497c2fa.jpg

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,020
60
Bugün derbi vardı onu izledim derbiden başka herşeye benziyor nerde o eski derbiler savaş yapıyorlar adeta utanmadan mağdur edebiyatı yere yatıp kalkmamalar utanmadan algı yapıyorlar neymiş ikardinin gözüne vurmuşlar penaltıy,mış da ali koç ve klübe bağlıyorlar gitmiş kale direğine vurmuş kendi,kendine sakatlamış gözü morarmış utanmazlığın danıiskası hatta şöyle olmuş durum bundan ibaret.
1. pozisyon: Icardi, topa vuramadı ve arkadan Djiku'nun kafasına vurdu.
2. pozisyon: İkili mücadelede ayakta duramadı. Yere düşerken yüzünü Djiku'nun kramponuna çarptı. :haha :haha1

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
Bugün derbi vardı onu izledim derbiden başka herşeye benziyor nerde o eski derbiler savaş yapıyorlar adeta utanmadan mağdur edebiyatı yere yatıp kalkmamalar utanmadan algı yapıyorlar neymiş ikardinin gözüne vurmuşlar penaltıy,mış da ali koç ve klübe bağlıyorlar gitmiş kale direğine vurmuş kendi,kendine sakatlamış gözü morarmış utanmazlığın danıiskası hatta şöyle olmuş durum bundan ibaret.
1. pozisyon: Icardi, topa vuramadı ve arkadan Djiku'nun kafasına vurdu.
2. pozisyon: İkili mücadelede ayakta duramadı. Yere düşerken yüzünü Djiku'nun kramponuna çarptı. :haha :haha1
Ben de izledim ,tarafsız izlemeci olarak beğenmedim maçı.Herkes kendi tuttuğu takıma göre yorum yapar , ben hariç :) Biz 3 yedik mesela ,kimseye kızmadım ama derbi denilen maça hem kızdım hem izledim ,tabii hanım da bana kızdı yine her zaman olduğu gibi :) "seninle alakası yok neden sinir oluyorsun" dedi iyi mi :haha1
Falcıların dediği olmadı maçta ,falcılar "fb 3 atar" diyordu bir yerde okumuştum :kiskis

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,020
60
Ben de izledim ,tarafsız izlemeci olarak beğenmedim maçı.Herkes kendi tuttuğu takıma göre yorum yapar , ben hariç :) Biz 3 yedik mesela ,kimseye kızmadım ama derbi denilen maça hem kızdım hem izledim ,tabii hanım da bana kızdı yine her zaman olduğu gibi :) "seninle alakası yok neden sinir oluyorsun" dedi iyi mi :haha1
Falcıların dediği olmadı maçta ,falcılar "fb 3 atar" diyordu bir yerde okumuştum :kiskis
Birgün ağzımız yamulacak bunlara şeyederkene :haha :bye

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
Bizim elemanlar biliyorsun cezalı idi ama kupa maçında oynayacaklar onun için bu farklı olur en az 2-0 olur diyorum.
Bilmiyorum şimdi bir şey demeyeyim ,biliyorsun benim için spor konusu çok önemli konu,yani benim 3 olmazsa olmazımdan biri spor;
1-Din tartışması(hiç tartışmam)
2-Spor tartışması (hiç tartışmam)
3-Siyaset tartışması (hiç tartışmam)
Bu nedenle bir şey demiyorum :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
Gülme gülmeeee, yumruk konusunda neler oldu biliyorsun,çünkü tartışmayı beceremiyoruz,hatta dinlemesini bilmiyoruz ki tartışmayı becerelim :haha1

Geri
Üst Alt