Maksat muhabbet olsun ...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,322
65
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,322
65
bende cmo panel var ona uygun yazilim bulmam zor diger panellerde yazilima ulasmak daha kolay demişsin ya

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
O zaman sorayım hosbulduk,paneli nasıl görüyoruz?
Hımm,anladım ,o zaman değişim olmadan önce tvnin panelinin de bilinmesi lazım
Ben internetten ilgilendigim tv nin teknik özelliklerini inceliyorum önce, hangi anakart takili ona bakiyorum,tv lerin enerji tüketiminin birbirine yakin olmasina dikkat ediyorum ve kasa tipine bakiyorum incemi kalin mi? Kalin kasalar %90 tcon olmayan tvler ama panel uyumsuzlugu yazilimla halledilebiliyorama dedigim gibi tconlu panelde fikoloji ve teknovest olmadan olmaz ..

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,322
65
Selamlar ...
CBC sport ta juve maçını izledim . Cristiano şov yaptı tek başına türü sırtladı ...
Tühhh,kaçırdım ben desene ☹ gerçi çok sevmem ama izlemek isterdim...

Hımm,anladım ,o zaman değişim olmadan önce tvnin panelinin de bilinmesi lazım
Ben internetten ilgilendigim tv nin teknik özelliklerini inceliyorum önce, hangi anakart takili ona bakiyorum,tv lerin enerji tüketiminin birbirine yakin olmasina dikkat ediyorum ve kasa tipine bakiyorum incemi kalin mi? Kalin kasalar %90 tcon olmayan tvler ama panel uyumsuzlugu yazilimla halledilebiliyorama dedigim gibi tconlu panelde 1- fikoloji ve teknovest olmadan olmaz ..
1- Zaten bir "hayır" desinler, kırarım kemiklerini :gul <---Şakaydı tabii
aslında en önemlisi panel demekki,neden sordum biliyormusun,bendeki mb97 olanın içinde 4k yazılımı da var ,hani acaba dedim :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,322
65
Vestellerde kumanda uyumsuzlunu ilk defa duyuyorum bir kullanıcıdan,özellikle mb9x serilerinde,eminmisin kumanda uyumsuzluğundan sevgili hosbulduk?

Geri
Üst Alt