Maksat muhabbet olsun ...

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Gevrek haaaa,hemde kaşarlı... karnım acıktı iyimi,bişeyler atıştırayım bari :sirit
demin arkadaşa kaşarlı yumurta yaptırdım Allah affetsin:hihi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Kahvaltida Ciger Ismarlarsan bu is çözülür.

Emmi aksama kadar tupu doldurup
gece olduğunda ataga geciyorsun.
Aci bize yahu.
Kahvaltıda mı:saskin

abiii?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
demin arkadaşa kaşarlı yumurta yaptırdım Allah affetsin:hihi

Kahvaltıda mı:saskin

abiii?
Abimmmmmm

Bu sefer denk geldik nihayet ?

Nasılsın neler yapıyorsun? Seçim önü haber yoğunluğu mu var sizde? Wp de de pek göremiyorum seni :alala

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Abimmmmmm

Bu sefer denk geldik nihayet ?

Nasılsın neler yapıyorsun? Seçim önü haber yoğunluğu mu var sizde? Wp de de pek göremiyorum seni :alala
Şükür kavuşturana:byeofisteyim abi napiyim karabulutlarla uğraşmaya devam ediyoruz,ondan gözükmüyorum.İşler kesat kış sezonu artı çalıştığımız belediyelerin başkanları aday gösterilmemeleri biraz zorladı bizi.Sen naptın taşınma oldu mu kaldımı şubatıda geçtik

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Şükür kavuşturana:byeofisteyim abi napiyim karabulutlarla uğraşmaya devam ediyoruz,ondan gözükmüyorum.İşler kesat kış sezonu artı çalıştığımız belediyelerin başkanları aday gösterilmemeleri biraz zorladı bizi.Sen naptın taşınma oldu mu kaldımı şubatıda geçtik

Bu pazar kordonda bir kahvaltılı toplantı sonrası nihai kararımı vereceğim kardeşim.

Yeldoş ile çok konuşuyoruz, sanki büyük bir tarafımız kalmak istiyor,o streslere bir daha girmek istemiyor gibi ama bakalım nasip :)

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Kahvaltida yemek makbuldur. :ok
Yiyelim de kahvaltıda da olur :hihi

Bu pazar kordonda bir kahvaltılı toplantı sonrası nihai kararımı vereceğim kardeşim.

Yeldoş ile çok konuşuyoruz, sanki büyük bir tarafımız kalmak istiyor,o streslere bir daha girmek istemiyor gibi ama bakalım nasip :)
Herşey gönlünce olsun abim.Seçeceğin yeri bildir de tatil rotamızı ona göre belirleyelim :))) A Ado

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt