Maksat muhabbet olsun ...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,433
65
3 gündür Çiğli'deki imar ile koşturuyorum ,planlara yine itiraz çok,bu kez bizim yeri konut olarak göstermişler ,2017 de park-yeşil alan idi :) Yoruldum ,bu gün BŞBLD gittim ben de verdim itiraz dilekçemi ,yarın da Çiğli'deyim ölmez sağ kalırsam :)

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,046
60
3 gündür Çiğli'deki imar ile koşturuyorum ,planlara yine itiraz çok,bu kez bizim yeri konut olarak göstermişler ,2017 de park-yeşil alan idi :) Yoruldum ,bu gün BŞBLD gittim ben de verdim itiraz dilekçemi ,yarın da Çiğli'deyim ölmez sağ kalırsam :)

Allah kolaylık versin dostum bu işlerle uğraşmak hele bu sıcaklarda zor iş :bye :bye:ok

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,046
60
Bende bu gece erken kaçar tüm dostlara hayırlı geceler

5924e6156fd3e9e707fa9dd9c1abd50a7e5d2eb8fa4c8659.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Emmi konut olarak gösterilmesi daha iyi değeri artar imarı olur niye itiraz ediyorsun :kiskis

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,433
65
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,433
65
zarar çok mu Emmi itiraz dosyaları yağmış herkeste sıkıntı var vatandaşı uğraştırıyorlar yazık valla..
Sorma yıldırım,2017 de 680 kişi itiraz etmişti ,bu yıl bunun 2 katı .İnsanlar boşuna itiraz etmiyor elbette ,soru sordum 2 gündür ,cevap alamadım, mesela kaç kat yapılacak diyorsun "bilmiyoruz "diyorlar.Hele bizim ev İzmir-Çanakkale asfaltına çok yakın ,arada bir ev var ,yıkılacak yola gidecek,biz ilk ev olacağız ve bizim arsa 2 ara yola da bakıyor,ama onlara kalsa orası yeşil alan olacakmış(park yani) ,ee dedim biz nereye gideceğiz ,"şuraya" demişlerdi, şuraya dedikleri yer eski köy içi ,okulun olduğu yer ,yani yoldan 1 Km içerde :) ,bizim mahallede komşular da var ,onlar da bulundukları yerden uzaklaşacaklar tabii.Biri bana dedi ki " devletten bedava yer istiyorsunuz" ,tapuyu gösterdim ve "okuman yazman varsa oku bakalım ne yazıyor burada "dedim gülerek,tabii sonra ortalık karıştı ama ben karıştırmadım, arkamdaki komşular :) Tabii adamcağız özür dilemek zorunda kaldı.Daha önce de olmuştu böyle olay ,hem de Çiğli belediyesinde :)
Neyse işte :)

Geri
Üst Alt