Maksat muhabbet olsun ...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,438
65
herkese selamlar abimin dedigi gibi 4k surprizler var
sungate titan 4k modelin numune cihazi gelistirilmesi icin elimde
titan taban kullanilmakta olup tum ozelliklerine sahiptir kodi tum yasal uyelik uygulamalari
mevcuttur cihaz acilis suresi 5 saniye olup kanal ve menu girisleri 1 saniye altindadir
cihaz linux olup ozel teraspy abimin auto cline update oscami kullanmaktadir veri akisi 40 bin ve uzeri
cikmaktadir yani anlatilacak okadar sey varki tek tek resimli paylasimlarla konuya ekleyecem insallah
herkesw sevgiler saygilar
Ohooo, ben ne anlarım yazılımdan falan M memoli1478 ,çalgıcı ve kuru temizlemeciyim unuttun mu ,sen karıştırmayasın kişileri :kiskis Bu arada csky da hızla devam ediyor bakalım :)

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,046
60
En iyisini yapmışsın :ok ,benim telefonda yazılım(apk) sayısı oldukça azdır ,faydasız olanların tümünü sildim (uninstall),daha telefonun garantisi de devam ediyor :) Samsung M22 bu arada :)
benim telefonda yok,yok 3 sayfa almıyor artı arka planda,da var bazen kendi,kendine telofan uygulamaların çalışmasını durduruyor :haha1 :hoba1

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,438
65
benim telefonda yok,yok 3 sayfa almıyor artı arka planda,da var bazen kendi,kendine telofan uygulamaların çalışmasını durduruyor :haha1 :hoba1
Benim bacanaktaki de aynı,yok yok.Sonra bana telefon açar "alo,böyle oldu ,şöyle oldu" der durur.Geçen bize gelmişlerdi geçmiş olsuna,baktım telefonuna sarı siteden tut nerdeyse tüm alışveriş sitelerinin apk ları var.Hani internetten alışveriş yapsa anlarım da ,yapmıyor.Oturduk sildik hepsini :)

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,046
60
Benim bacanaktaki de aynı,yok yok.Sonra bana telefon açar "alo,böyle oldu ,şöyle oldu" der durur.Geçen bize gelmişlerdi geçmiş olsuna,baktım telefonuna sarı siteden tut nerdeyse tüm alışveriş sitelerinin apk ları var.Hani internetten alışveriş yapsa anlarım da ,yapmıyor.Oturduk sildik hepsini :)
Yahu ben alışveriş filan yapmam sitelerden güvenmiyorum ama çocuklar kendi telefonları yetmiyor benimkine,de yüklediler indirim oldumu gelip benimkinden,de sipariş veriyorlar bende onların hepsine ayrı bi dosya açtım doldum içine dedim dışarı çıkarmayın burayı açın içinde kalsın yoksa başa çıkamıyorsun bi karıştırıyorlar ooo herşey birbirine girmiş sonra uğraş dur düzenliycem diye :bilmiyom :haha1:ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,438
65
Yahu ben alışveriş filan yapmam sitelerden güvenmiyorum ama çocuklar kendi telefonları yetmiyor benimkine,de yüklediler indirim oldumu gelip benimkinden,de sipariş veriyorlar bende onların hepsine ayrı bi dosya açtım doldum içine dedim dışarı çıkarmayın burayı açın içinde kalsın yoksa başa çıkamıyorsun bi karıştırıyorlar ooo herşey birbirine girmiş sonra uğraş dur düzenliycem diye :bilmiyom :haha1:ok
Hadi senin çocuklar yapıyor ,bizimki reklamlara tıklayıp kuruyormuş ,nasıl yapıyorsa ,hem sadece alışveriş de değil, neler vardı neler :hihi

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,046
60
Hadi senin çocuklar yapıyor ,bizimki reklamlara tıklayıp kuruyormuş ,nasıl yapıyorsa ,hem sadece alışveriş de değil, neler vardı neler :hihi
Yahu varya biz erkekler bu kadar değilde kadınlarımız maşallah cıncığını çıkartıyorlar işin nerde ne var hangi saate hangi günde dakka sayıyorlar kafalarına koymasınlar illa alacaklar bişeyler bağımlı oldular ha :bilmiyom :ok:haha1

Geri
Üst Alt