Maksat muhabbet olsun ...

I Çevrimdışı

independent

Süper Üye
12 Haz 2023
662
39
slowfood slowfood Bu hafta elektrik sayacıma hem 6'lık kablo hem de sigorta taktıracağım.Haliyle mühürün kırılması lazım.Yaptığım araştırmalar sonucunca elektrikçinin tutanak tutması gerekiyormuş mühürü açtığı için.Prosedür nasıl işliyor biliyor musun?

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
slowfood slowfood Bu hafta elektrik sayacıma hem 6'lık kablo hem de sigorta taktıracağım.Haliyle mühürün kırılması lazım.Yaptığım araştırmalar sonucunca elektrikçinin tutanak tutması gerekiyormuş mühürü açtığı için.Prosedür nasıl işliyor biliyor musun?
Normal koşullarda mühür kırma işlemini şimdiye kadar şirket dışında bir yere yaptırmadım. (Açma kapama dışında) O yüzden bulunduğunuz yerin elektrik dağıtım şirketinin web sayfasında bir araştırma yapmak lazım. Bir de kaçak muamelesi görüp ceza yememek için. Ya da en güzeli söz konusu firmaya bir bilgi edinme yazısı yazıp prosedürü yazılı olarak kendilerinden istemek. Herhangi bir anlaşmazlık halinde elinizde yazılı belge olur.

I Çevrimdışı

independent

Süper Üye
12 Haz 2023
662
39
Ben bugün görüştüm ama dediğin gibi en sağlam yol bilgilendirme yazısı da yazmak.Eyvallah teşekkür ederim

slowfood slowfood bu arada sordum da mühürü elektrikçinin açması gerekiyormuş tutanak tutarak

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Ben bugün görüştüm ama dediğin gibi en sağlam yol bilgilendirme yazısı da yazmak.Eyvallah teşekkür ederim

slowfood slowfood bu arada sordum da mühürü elektrikçinin açması gerekiyormuş tutanak tutarak
Elektrikçinin de lisanslı olması, oda kaydının olması zorunludur. Yoksa tuttuğu tutanak hükümsüz olursa sıkıntı yaratır. O yüzden bilgilendirme yazısı demiştim.

I Çevrimdışı

independent

Süper Üye
12 Haz 2023
662
39
Anladım.Kendi dükkanı var aslında fatura da kesiyor.Kaşe de vurdururum olmazsa.Başıma bir sürü sıkıntı 😓

osmanke Çevrimiçi

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,048
60
81ef3a6af19598d399ace61f2c4c63af6699e77700405510.jpg

osmanke Çevrimiçi

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,048
60
Anaa grubu çalmışlar galiba kimseden ses seda yok en iyisi iyi geceler diyeyim bende tüm dostlara hayırlı geceler :bye :bye

Geri
Üst Alt