Maksat muhabbet olsun ...

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,589
40
O ürünler zaten uç olan örneklerdi üstadım. Yukarıda bahsettiğim tamamen çelik olanlar. Aşağıda bahsettiğim ürüne örnek fiyat var;

Bu 400w ben bunun 500w olanını yanlış hatırlamıyorsam bimden almıştım. Watt konusu gerçekten P.M.P.O. ses gibi birşey. 400w philipsin torku, karıştırma performansı üzerinde 1000 2000 w yazanlardan çok daha iyi. (Bir de sinbo 1500 watt var.) Hatta alırken ben de tereddütte kalmıştım. Yedek diye aldım, iyi ki almışın diyorum.

Allah sinerli geçinceme versin. Hepinize hayırlı olsun inşallah.
Amin, inşallah. Teşekkür ederim. Havada uçuşan Watt'lara aldanma diyorsun yani.

ing alma çok kalitesiz
Shaun Wright-Phillips'i alayım gitsin o zaman 🙂

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Amin, inşallah. Teşekkür ederim. Havada uçuşan Watt'lara aldanma diyorsun yani.

Shaun Wright-Phillips'i alayım gitsin o zaman 🙂
Gerçekten watt lar havada uçuşuyor. Hatta ben bendekini almadan önce motor tork, devir, güç oranlamasını kafama göre yapıp "Ya 500w neye yetecek demiştim." Alıp kullandıktan sonra daha rahat bu yorumu yapabiliyorum.

Yaşı biraz yetenlerin hatırlayacağı P.M.P.O. dalgasını o yüzden hatırlattım. Bir ara 20000 - 50000 wattlara kadar çıkmıştı. RMS' e bakıyoruz, 8-10 watt. :haha

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Gerçekten watt lar havada uçuşuyor. Hatta ben bendekini almadan önce motor tork, devir, güç oranlamasını kafama göre yapıp "Ya 500w neye yetecek demiştim." Alıp kullandıktan sonra daha rahat bu yorumu yapabiliyorum.

Yaşı biraz yetenlerin hatırlayacağı P.M.P.O. dalgasını o yüzden hatırlattım. Bir ara 20000 - 50000 wattlara kadar çıkmıştı. RMS' e bakıyoruz, 8-10 watt. :haha
İçini açıp motora bakınca nerde bu yüksek watt diyoruz :kiskis

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Akşamları biraz erken dinleniyor. Dün konuştuk. Bir de küçük bir kaza olmuş. Önemli birşey değil dedi kendisi ama dinlenmesi yerinde olur. Buradan da selamlayayım kendisini. Sayın teraspy teraspy Emmi geçmiş olsun tekrar. Saygılar.
Keyfi yerinde olsunda ne zaman isterse gelsin Emmi Forum kaçmıyor olduğu yerde duruyor :kiskis

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,471
65
Akşamları biraz erken dinleniyor. Dün konuştuk. Bir de küçük bir kaza olmuş. Önemli birşey değil dedi kendisi ama dinlenmesi yerinde olur. Buradan da selamlayayım kendisini. Sayın teraspy teraspy Emmi geçmiş olsun tekrar. Saygılar.

Keyfi yerinde olsunda ne zaman isterse gelsin Emmi Forum kaçmıyor olduğu yerde duruyor :kiskis
Pazar günü geç saatte bayramlaşmaya gittiğimiz baldızda çay içtik hep beraber , o gece hiç uyku tutmadı ,en son hatırladığım sabah 07:30 gibi hanımın kalktığı ,sonra dalmışım ,saat 11:30 gibi uyandım.Hadi gece erken yatarım bari diyerek oturdum,P.Tesi akşamı belgesel izlerken uyuya kalmışım ,hanım da yatmış ,genelde beni de uyandırır "hadi kalk yatağa" derdi,o gün ses ile uyandım,tv sesi :) ,oturduğum yerde uyuyakaldığımdan sağ ayağım da uyuşmuş,sol ayağımı attım,yanına sağ atacakken paldır-küldür düştüm ,kafam berjerin kolçağına çarptı,Allahtan kolçak yarım olarak sünger dolu ,yoksa belki de dünya bitmişti benim için :) ,Ayağımı vurdum sanırım o düşüş ile,şişti hemen, ben de buz ile kompres yaptım ve aspirin içtim.Bu gün biraz daha iyi ,şişlik iner gibi oldu ,komprese devam ediyorum tabii.Teşekkürler hepinize :ok

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Pazar günü geç saatte bayramlaşmaya gittiğimiz baldızda çay içtik hep beraber , o gece hiç uyku tutmadı ,en son hatırladığım sabah 07:30 gibi hanımın kalktığı ,sonra dalmışım ,saat 11:30 gibi uyandım.Hadi gece erken yatarım bari diyerek oturdum,P.Tesi akşamı belgesel izlerken uyuya kalmışım ,hanım da yatmış ,genelde beni de uyandırır "hadi kalk yatağa" derdi,o gün ses ile uyandım,tv sesi :) ,oturduğum yerde uyuyakaldığımdan sağ ayağım da uyuşmuş,sol ayağımı attım,yanına sağ atacakken paldır-küldür düştüm ,kafam berjerin kolçağına çarptı,Allahtan kolçak yarım olarak sünger dolu ,yoksa belki de dünya bitmişti benim için :) ,Ayağımı vurdum sanırım o düşüş ile,şişti hemen, ben de buz ile kompres yaptım ve aspirin içtim.Bu gün biraz daha iyi ,şişlik iner gibi oldu ,komprese devam ediyorum tabii.Teşekkürler hepinize :ok
Bu arada söylemeyi unuttum Sayın Emmi. Kafur Ya da viks ile şişliğe masaj. ;)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,471
65
Bu arada berjerin kolçağı :)

IMG-20230706-WA0003.jpg

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,049
60
Çok geçmiş olsun dostum aman diyorum böyle ani kalkışlar her zaman tehlikeli bizler artık o gençlikteki gibi uyanın uyanmaz hemen kalk git yapamayız uyandığımızda bir önce kendimize gelicez kendimizi kontrol edeceğiz uyuşma,ağrı,baş dönmesi,tansiyon olabilir allah korumuş yine tedbir amaçlı bir acile gitseydin keşke şişlik sebebi burkulma yada çatlak olabilir tekrar geçmiş olsun sevgi ve saygılarımı gönderiyorum.:ok

Geri
Üst Alt