Maksat muhabbet olsun ...

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Tam tersi sevgili osmanke, bu bayram herkes evindeydi ,bizim hanım en küçükleri olduğundan bu gün tamamladık bayramı ve yeni geldik eve sayılır ,gez gez yoruldum,erken çıkacağım zaten,başım ağrıyor artık iyice.
Emmi 1 sene kadar Bayram yok biraz rahat edersin seneye tekrar Bayram telaşı başlar :kiskis

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,049
60
Tam tersi sevgili osmanke, bu bayram herkes evindeydi ,bizim hanım en küçükleri olduğundan bu gün tamamladık bayramı ve yeni geldik eve sayılır ,gez gez yoruldum,erken çıkacağım zaten,başım ağrıyor artık iyice.
ooo bu sıcakta gezmekte çok yorucu dostum çok geçmiş olsun valla bizde evde hasta olunca birde en büyük bizde biz hiç bir yere çıkmıyoruz anca market,pazar kısa koşu :bilmiyom :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,471
65
ooo bu sıcakta gezmekte çok yorucu dostum çok geçmiş olsun valla bizde evde hasta olunca birde en büyük bizde biz hiç bir yere çıkmıyoruz anca market,pazar kısa koşu :bilmiyom :ok
Sorma ya,gitmesen tavır koyuyorlar ,artık karı-koca dolaştık durduk bir de biri anyada biri Konyada oturunca anla artık bizim durumu

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Zaten yorgunluktan "dan vermedi" yazmışım,zam olacaktı o :haha1
Emekli'ye zam yok Emmi agi ile senin maaş arası baya açılmıştır agi senede 2 defa zam almaya başladı emekli maaşı ile aradaki fark 300-500 TL civarıdı eskiden şimdi 3-5K fark var Emekliyi sömüren bir sistem ortaya çıktı agi'ye zam gelince herşeye ona göre zam geliyor emekliye gelince Devlet ortada yok.

Geri
Üst Alt