Maksat muhabbet olsun ...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,431
64
Hımmm,aklıma gelmedi değil,ama ilginç olay :) beni sabotemi ediyon ne,çok karışıyom ya ,engelliyon herhalde :haha1

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,431
64
kesintisiz forum ve ytb deyim hiç bir sorunum yok :ok
Zaten diğerlerinde olmuyor,sadece forumda oluyor,diğer tüm sitelere giriyorum,sorun yok ,forumda var,ama işte film çekemiyorum
Firefox problem olmasın diyceğim de,şunu da belirteyim güncellemeden önce sorun yoktu benim açımdan,ondan sonra oluştu,acaba bu sorunu XenForo ya bildirsenmi ,linux altında problemli gibi mesela? bilmiyorum bende oluyor sıklaştı bu aralar.

EK:
Bazen mesajın smileylerine tıklıyorum,bekle ki, bekle...o zaman anlıyorum ki ağ hatası oldu.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
17,032
Zaten diğerlerinde olmuyor,sadece forumda oluyor,diğer tüm sitelere giriyorum,sorun yok ,forumda var,ama işte film çekemiyorum
Firefox problem olmasın diyceğim de,şunu da belirteyim güncellemeden önce sorun yoktu benim açımdan,ondan sonra oluştu,acaba bu sorunu XenForo ya bildirsenmi ,linux altında problemli gibi mesela? bilmiyorum bende oluyor sıklaştı bu aralar.
genel bir hata olsa bildirilir.
hangi operator kullaniyorsun abim
3g mi 4.5g mi secili.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,431
64
otomatik, de bunula alakalı olduğunu sanmıyorum,neden dersen,hata oluştuğunda anasayfamdaki tüm siteleri tıklayıp açıyorum,sadece forumda açılmıyor,zaten ilginç olan da bu,inan tüm siteler açılıyor,birde ekliyorum tekrar,güncellemeden önce yoktu,sonradan oluştu

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
17,032
bilgi amaçlı yazayim
turktelekom 3G'de bazi lokasyonlarda problem var.
4.5G tarafi temiz.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,431
64
Hatta şunu da yazayım,net olsun...
Mesela bir konuya cevap yazdım ya,gitmedi ağ hatası verdi,o zaman o cevabı kopyalayıp bir txt dosyasına yapıştırıyorum ki,geldiğinde oradan foruma kopyalayıp yolluyayım diye,bilsem silmezdim o txt dosyasını :) kime neler yazmışım toptan oradaydı :))

EK:
Ben vodafondayım :)

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
17,032
abim her 30sn foruma yazilan mesajlar
bellege kopyanir.(sure kisaltilip yada arttirilanibilinir)
ekranini kapatsan dahi kaydedilmis son metin onune gelir.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,431
64
Biliyorum da ben yinede önlem alıyorum :) bak biraz önce giremedim :

mod1.png

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,431
64
mod2.png

Ahmet,bak bu Konqueror 4.18.8 sürümü resmi,hata var bana göre,düzenli değil resim.Birkaç kez açtım Konqueror ile aynı resim geldi.büyük ihtimal kodlamada hata var olabilir,
Sistem centos7 ,sistem update full, tarayıcılar Konqueror ve firefox 65.0 64 bit yum instal dedim chrome için ,bakayım kurulunca.

Geri
Üst Alt