Maks 2100 tl ile smart tv edinmek

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Dediğiniz gibi aynen öyle hocam Arçelik'in televizyonlarının smartından bir şey beklenemz vestelin garantisi bittiği gibi arıza çıkarma olayı da sıfır fiyatına kadar yaklaşık oluyormuş axen de böyle sanırım düzgün bir smart tv alabilmemiz için bütçemizi 2500 yapmamız gerekecek.

Vestel'in garantisi bittiği gibi arıza çıkarma olayı derken?:alala
Elektronik şans işi. Anneannemde 10 yıllık Vestel LCD mevcut. Bizdeki 5'nci yılına girecek.
Dayıma aldığımız 4'ncü yılında panel arızasından gitmişti mesela.
Vestel'ler garantisi bittiğinde arıza çıkarıyormuş diyen biri varsa ona inanmayın derim.
Şahsen Vestel'le Arçelik ve Axen'i kıyasla deseler, Vestel derim. Arçelik ve Axen TV üretiyor ama, Vestel kadar ilgili bir üretimleri mevcut değil bence.

P Çevrimdışı

Pogoue

Yeni Üye
22 Nis 2019
8
23
Vestel'in garantisi bittiği gibi arıza çıkarma olayı derken?:alala
Elektronik şans işi. Anneannemde 10 yıllık Vestel LCD mevcut. Bizdeki 5'nci yılına girecek.
Dayıma aldığımız 4'ncü yılında panel arızasından gitmişti mesela.
Vestel'ler garantisi bittiğinde arıza çıkarıyormuş diyen biri varsa ona inanmayın derim.
Şahsen Vestel'le Arçelik ve Axen'i kıyasla deseler, Vestel derim. Arçelik ve Axen TV üretiyor ama, Vestel kadar ilgili bir üretimleri mevcut değil bence.
Çok teşekkür ederim hocam bu önermiş olduğunuz toshibayı nereden almam daha uygun olur hepsiburadadan sipariş verdiğimizde sıkıntı yaşarmıyız ya da elden alabileceğimiz bir yer var mıdır?

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Çok teşekkür ederim hocam bu önermiş olduğunuz toshibayı nereden almam daha uygun olur hepsiburadadan sipariş verdiğimizde sıkıntı yaşarmıyız ya da elden alabileceğimiz bir yer var mıdır?
Hepsiburadadan alabilirsiniz zaten kuruluma vestel servisi gelecek bi sıkıntı olmaz

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622

Bu TV öncelikle Türkiye'de A101 için üretildi diye biliyorum.
A101 stoklarında mevcut sanırım.
A101'in internet sitesinden almayı deneyebilirsiniz.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,339
64
Bu arada "Smart" olayından fazlaca birşey de bekleme sakın,özellikle vestel tvler bu konuda bayaa geri,parası keseye göre iyi ama smart maalesef vasat.

son kez olarak fikir alayım rahatsız ettim baya kusuruma bakmayın 2 sini karşılaştırdığımız da toshiba'yı öneriyorsunuz değil mi

Toshiba büyük ihtimal daha önde bir üründür;

A Ado görüşünü bildirsin isterseniz?
Yukarıdaki tespitim vestel tvler içindir,ama toshiba smart biraz öndedir ki ben bile vestel tvde toshiba smart kullanıyordum ,kullanıyordum dedim artık kullanmıyorum çünkü tvyi iptv olarak kullanıyorum,ama smartta toshiba öndedir :ok

V Çevrimdışı

volkantasan

Yeni Üye
3 Tem 2019
4
37
Yukarıdaki tespitim vestel tvler içindir,ama toshiba smart biraz öndedir ki ben bile vestel tvde toshiba smart kullanıyordum ,kullanıyordum dedim artık kullanmıyorum çünkü tvyi iptv olarak kullanıyorum,ama smartta toshiba öndedir :ok

selam teraspy teraspy
a101den toshiba 43l2863dat aldm. bende iptv izlemek için aldım ancak hüsrana uğradım. app store'da ottplayer ve ss iptv var daha önce kullandığım programlar bunlar. listelerimi yükledim geldi ancak ikisinde de videolar açılmıyor. yani herşey normal sadece yayınlar açılmıyor. buffer yaptıktan sonra bir anda gidiyor. bu arada appstorada girerken baya bir sıkıntı çekiyorum çoğu zaman giriş yapmıyor. hata veriyor. zorla açtıktan sonra belirttiğim sorunla karşılaşıyorum. (internet kablo ile bağlı, youtube da ve internet bağlantısında bir sıkıntı yok)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,339
64
selam teraspy teraspy
a101den toshiba 43l2863dat aldm. bende iptv izlemek için aldım ancak hüsrana uğradım. app store'da ottplayer ve ss iptv var daha önce kullandığım programlar bunlar. listelerimi yükledim geldi ancak ikisinde de videolar açılmıyor. yani herşey normal sadece yayınlar açılmıyor. buffer yaptıktan sonra bir anda gidiyor. bu arada appstorada girerken baya bir sıkıntı çekiyorum çoğu zaman giriş yapmıyor. hata veriyor. zorla açtıktan sonra belirttiğim sorunla karşılaşıyorum. (internet kablo ile bağlı, youtube da ve internet bağlantısında bir sıkıntı yok)
ottplayer smart ekranındaki ayarlardaki HLS player ayarını default olarak değiştir ,veya defult ise,diğer seçenklerle değiştirip dene bakalım,bendeki defaultta çalışıyor,diğer ayarlarda siyah ekran çıkıyordu -kartlar imzamdaki kartlardır-
Hatta Videoplayer , IPTV player ayarlarını da değiştirip dene,dediğim gibi bendeki HLS default olduğunda izliyebiliyorum :ok

Geri
Üst Alt