Maks 2100 tl ile smart tv edinmek

P Çevrimdışı

Pogoue

Yeni Üye
22 Nis 2019
8
23
Uzun süren tüplü televizyon maceramı artık sonlandırmak istiyorum. Bir Smart TV'yi biz de hak ediyoruzdur ama malum dolar uçurdu fiyatları, hala düşürmek bilmiyor. Maksimum 2000 TL bütçeyle 4-5 sene götürecek bir Smart TV arıyorum. Yarı yolda bırakmayacak, ekran gitmeyecek, biraz da görüntü kalitesi iyi olursa tabi. Bu fiyata pek güzel görüntü elde edilemese de en iyi elde edilebilecek görüntü kalitesi arama gibi kriterlerim var. Ben şu 7 TV arasında kalıyorum, sizin de fikirlerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim şimdiden.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Vestel üretimi 43" Toshiba modeline de bakın derim. 2100 TL'yi geçiyor mu bilmiyorum ama.

Toshiba 43L2863DAT olması lazım.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Bu arada "Smart" olayından fazlaca birşey de bekleme sakın,özellikle vestel tvler bu konuda bayaa geri,parası keseye göre iyi ama smart maalesef vasat.

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Axenleri eliyoruz hızlıca. Grundig 6830 bizzat benim amcamda var yeni aldığı evin mutfağına koymuş. Biraz kurcaladım smartı idare eder çok bişey beklememek lazım. Netflix yok cihazda en başından söyleyeyim. Çift çekirdek işlemcili olduğu için youtube biraz kasıyodu fakat benim hotspota bağlı olduğu için de olabilir. Vestelin ürünlerindede smart performansı pek iyi değil. Benim tavsiyemce Grundig 32 VLE 6830 cihazı almanızdır. Smarttan memnun kalmazsanız ileride yanına mi box koyarsınız ama youtubeye girsin yeter derseniz işinizi baya görür

C Çevrimdışı

Captain

Yeni Üye
12 Ağu 2018
29
Ah ah geçen Ağustos Carrefour’dan 2099 TL ye SEG 55SCF7620 almıştım Smart Full HD şimdi uçmuş her şey

P Çevrimdışı

Pogoue

Yeni Üye
22 Nis 2019
8
23
Axenleri eliyoruz hızlıca. Grundig 6830 bizzat benim amcamda var yeni aldığı evin mutfağına koymuş. Biraz kurcaladım smartı idare eder çok bişey beklememek lazım. Netflix yok cihazda en başından söyleyeyim. Çift çekirdek işlemcili olduğu için youtube biraz kasıyodu fakat benim hotspota bağlı olduğu için de olabilir. Vestelin ürünlerindede smart performansı pek iyi değil. Benim tavsiyemce Grundig 32 VLE 6830 cihazı almanızdır. Smarttan memnun kalmazsanız ileride yanına mi box koyarsınız ama youtubeye girsin yeter derseniz işinizi baya görür
Hocam fiyatına göre özellikleri en iyi tv axen ama kimse önermiyor vesteli de önermiyor grundigide önermiyor alıcaksan phılps lg samsung al diyorlar fakat onlarda 3000 den aşağıya başlamıyor

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Hocam fiyatına göre özellikleri en iyi tv axen ama kimse önermiyor vesteli de önermiyor grundigide önermiyor alıcaksan phılps lg samsung al diyorlar fakat onlarda 3000 den aşağıya başlamıyor

Bence en iyi seçenek bahsettiğim Toshiba gibi duruyor.
Panel yönünden kıyaslayamam ama, Toshiba'da LG IPS panel vardı.
Smart yönünden de tatminkar bir üründür bence.

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Vestel grundig iyidir alınır ama axen ucuzdur bi arızası tv nin sıfır fiyatına yakındır. Salona koyulacaksa Umut Barış Umut Barış hocamında dediği gibi az daha verilip toshiba alınabilir ama mutfağa ya da oturma odasına konulacaksa evin 2. Tv si olacaksa grundig yeter size

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Vestel grundig iyidir alınır ama axen ucuzdur bi arızası tv nin sıfır fiyatına yakındır. Salona koyulacaksa Umut Barış Umut Barış hocamında dediği gibi az daha verilip toshiba alınabilir ama mutfağa ya da oturma odasına konulacaksa evin 2. Tv si olacaksa grundig yeter size

Toshiba önermemin nedeni, Vestel'de üretilmiş olmasına karşılık Vestel ürün gruplarından ayrılan bir ürün olması. (İyi anlamda.)
Toshiba'ya dair izlenimim o benim.

P Çevrimdışı

Pogoue

Yeni Üye
22 Nis 2019
8
23
Dediğiniz gibi aynen öyle hocam Arçelik'in televizyonlarının smartından bir şey beklenemz vestelin garantisi bittiği gibi arıza çıkarma olayı da sıfır fiyatına kadar yaklaşık oluyormuş axen de böyle sanırım düzgün bir smart tv alabilmemiz için bütçemizi 2500 yapmamız gerekecek.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri