Mail Doğrulama Sistemi

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,677
Merhaba değerli forum sakinleri. Bilindiği üzere forumumuz da mail aktivasyon şartıyla üyelik kabul etmektedir.

Maili zorunlu koşma sebebimiz spam/reklamcılık/trol hesapları forumumuzdan uzak tutup sizlere daha nezih ortam sunmaktır.

Bu kapsamda mail sistemimiz de kapsamlı yapılandırmaya gittik.

Yaklaşık 30bin farklı mail uzantısını (tek kullanımlık mailler) forumumuza üye olmasını yasakladık.

Kayıt olurken kullandığınız mail adresi , kullanıcı adınız , ip adres , dns geçmişiniz küresel veritabanın da anında otomatik olarak sorgulanacaktır.

Filtreye takılan hesaplar reddilecektir.

Filtre sistemini atlatıp geçersiz/tek kullanımlık maille forumumuza üyen olanlar için de
ayrıca önlem aldık :kas

Sistem forumda etkileşimde bulunduğunuz içeriklerden size eposta gönderir. (isteğe bağlı) 3 adet maili tarafınıza ulaştıramazsa

hesabınız mail onaysızlar grubuna taşınıp. Konu açma , mesaj yazma yetkileriniz kaldırılacaktır.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,232
yaw aklıma geldi şimdi bunu okuyunca

sanırım bilen bilir bu arızayı;"Gürcan" bizim İzmir den
Nick;ben diyemem 250 siz deyin 500 belki de daha fazla biledir!

DH ye üye olur şutlanır yine gelir şuıtlanır yine gelir şutlanır.... herifin ömrü böyle geçer,ben bunu sanırım 2006 da tanıdım
herifin işi FAKE Ustalığı dır,yaw çözemedim nasıl yapıyor bu işleri buraya bir gelse hayat da kurtulamazsınız ondan:haha
TF de böyleydi onlarca defa şutlandı adamın mesleği bu yaw

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış

DH ye üye olur şutlanır yine gelir şuıtlanır yine gelir şutlanır.... herifin ömrü böyle geçer,ben bunu sanırım 2006 da tanıdım
herifin işi FAKE Ustalığı dır,yaw çözemedim nasıl yapıyor bu işleri buraya bir gelse hayat da kurtulamazsınız ondan:haha
Unban deniliyor ona hocam

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,677

Gürcan benden pek haz etmez :hihi

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,232
albanez albanez, abi forum olayı adamda saplantı olmuş öyle algıladım :kiskis

yaw beni şutlasınlar diye bir alay forumda çok şeyler yaptım,hiç sallamam bazı şeyleri ben
adeta mesleğim oldu "şutlanmak"! en son forumiptv denen tam fake mekanı yerden "şutlandım"
10.Made den BAN ladılar artık her ne is bu madde okumadım bile

tavsiyem insanların "kişilikli" olmasıdır! kafana uymayan bir şeyi görsen bile cevabını verebilesin,korkma
şutlarlarsa şutlasınlar sen yaz yazacağını,ama beni atarlar diye de sakın korkmayın! yazdığınız şeylerin de altına
imzanızı çakın çekinmeyin!
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

forumiptv.org

girin özellikle inceleyin yarısı belki de fazlası FAKE!
bir kısmı buraya da geldiler! sanırım burası istedikleri mekan olmadı veya şutlandılar v.s
maalesef TR de forumlar bu halde

ben de özellikle "iptv" bölümleri olmasın diye haybeye yazmıyorum kaldırın v.s diye sürekli uyarıyorum

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,677
yaw beni şutlasınlar diye bir alay forumda çok şeyler yaptım,hiç sallamam bazı şeyleri ben
adeta mesleğim oldu "şutlanmak"! en son forumiptv denen tam fake mekanı yerden "şutlandım"
10.Made den BAN ladılar artık her ne is bu madde okumadım bile

tavsiyem insanların "kişilikli" olmasıdır! kafana uymayan bir şeyi görsen bile cevabını verebilesin,korkma
şutlarlarsa şutlasınlar sen yaz yazacağını,ama beni atarlar diye de sakın korkmayın! yazdığınız şeylerin de altına
imzanızı çakın çekinmeyin!
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

forumiptv.org

girin özellikle inceleyin yarısı belki de fazlası FAKE!
bir kısmı buraya da geldiler! sanırım burası istedikleri mekan olmadı veya şutlandılar v.s
maalesef TR de forumlar bu halde

ben de özellikle "iptv" bölümleri olmasın diye haybeye yazmıyorum kaldırın v.s diye sürekli uyarıyorum
Önümüzdeki günlerde fake üyeler için yeni bir yazılım ekleyeceğiz aslında ekli ama devre dışı geçenlerde aktif ettim 400 kullanıcıyı banladı :hihi

kuralları biraz katı yapmışşız. hesapları geri açtık.

kurallar üzerinde ki çalışma bitince tekrardan devreye alacağız.

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hocam bu olaya ben seslichat sitelerde çok denk gelirdim, eskiden o tarz sitelerde takılırdım. Adam yanlış yapardı ban atarlardı sonr geri gelirdi. Sürekli sürekli devam ederdi bu durum. Adminlerin birine sordum kim bu adam nasıl geliyor diye. Unban o demişti, kimse durduramaz demişti. Aklıma geldi sanırım programla yapılıyormuş. Böyle şeylere ne gerek var bilmiyorum. Uzun süredir buradayım gayet güzel keyifli bir ortam var. Yaş skalası baya yüksek burada dengesizlik yapacak birilerinin olduğunu hiç sanmıyorum. Tabi milyonda bir istisna çıkar. Ama burası bana göre İNTERNETİN EN ELİT ortamı. Kuralları olsun, saygı değer adminleri olsun. Ben 25 senelik hayatımda şunu keşfettim. İnternette yaş ortalaması yüksek bir sitede takılıyorsan kesinlikle güzel, nadide, nezih bir mekan oluyor. Çok forum/chat/sosyal-medya/ siteleri, blogları/sözlükleri gördüm buradaki insanlar gibi olamaz hiç bir oluşum. Tabi tenzih ettiğim parmak sayısını geçmeyen yerler var. Onlarda yabancı siteler.

Geri
Üst Alt