liyakatsizlik dünyanın her noktasında var..

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Tırdaki amcam tren sesini duyunca bastı gaza ama nafile daha önce bassa gaza kaza önlenebilirmiş :kiskis

A Çevrimdışı

aeronics 

Süper Üye
15 Kas 2020
590
45
Ben de bunu dedim zaten esprili şekilde fakat kendileri de twette ortak noktada buluşamamışlar ,demek ki bu sadece bize ait bir şey değil (konu dışıdır bu tespit) :)
Trenin sesinden önce hemzemin geçit bariyerleri iniyor. Üstüne bir de iki yönlü sinyalizasyon var. Aymaları biraz uzun sürüyor. ?

L Çevrimdışı

luckyfather

Aktif Üye
25 May 2018
103
56

Peki bu vatandaşımızın yaptığı doğrumu sizce...
Hem kapalı olan hemzemin geçit geç sonra inip diğer kapalı olan uyarı bariyeri kaldırmaya çalış ki arabayıda kendi kullanıyor ayrıca trenede yavaşlaması için işaret ediyor ben şaşkınlıkla izledim....

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,267
62

Hem kapalı olan hemzemin geçit geç sonra inip diğer kapalı olan uyarı bariyeri kaldırmaya çalış ki arabayıda kendi kullanıyor ayrıca trenede yavaşlaması için işaret ediyor ben şaşkınlıkla izledim....

Bu da tam bizden bir olay,olmaması gereken her şey olmuş.Sonunda sürücü canını kurtarmış ama arabadan olmuş. :ok

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,324
65
Bu herhalde hayatı boyunca aldığı en büyük ders olmuştur ,tabii okulda aldıklarını saymıyorum :)

L Çevrimdışı

luckyfather

Aktif Üye
25 May 2018
103
56

Dostum ( diyorum çünkü forumda takip ettiğim kişilerden birisiniz izniniz olursa ) bu ne ilk nede son olacak buyrun kendi canı bir yana serviste bulunan insanların canlarınıda tehlikeye atmakta...

Valla teraspy dostum bence ne ilk nede son buyrun servis şoförü kendi canı neyse de serviste bulunanların canı? hemzemin geçit kapalı olmasına rağmen geçme denemesi ve sonucunda ölüm olması...

Moderatör tarafında düzenlendi:
ronnie james dio Çevrimdışı

ronnie james dio

Aktif Üye
14 Haz 2021
149
55

Dostum ( diyorum çünkü forumda takip ettiğim kişilerden birisiniz izniniz olursa ) bu ne ilk nede son olacak buyrun kendi canı bir yana serviste bulunan insanların canlarınıda tehlikeye atmakta...

Valla teraspy dostum bence ne ilk nede son buyrun servis şoförü kendi canı neyse de serviste bulunanların canı? hemzemin geçit kapalı olmasına rağmen geçme denemesi ve sonucunda ölüm olması...

izledim bunu. sağına soluna bakmadan geçtiği çok belli. rayların üzerine çıkar çıkmaz çarptı tren. bunun gibi aptal yüzünden ölenlere üzüldüm. sığır bile sağına soluna bakarak geçiyor.

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,267
62
Aynı olayı televizyondan izledim,karşıdan güvenlik kamerası görüntüleri ile.Servis şoförü diğer tüm arabalar lambalarda dururken,bu kapalı bariyerlerin arasından geçip tren yoluna giriyor.O anda hemzemin geçidin bariyerle kapalı olduğunu bilerek hızla gelen yük treni servis minibüsünün arka tarafından çarparak savruluyor.İşine ekmek parası kazanmaya giden ve hiç bir şeyden habersiz servis de yolculuk yapan ve hayatını kaybeden,yaralanan işçilere yazık vallahi.Çok üzüldüm. :ok

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,324
65

Hiç sorma ,ben çok gördüm böyle davrananı köyün geçidinde. Allahtan bizim önümüzde böyle bir olay yaşamadık ailecek,motor,traktör taksi ,üstelik geçitin çanları sürekli çalıp uyarıyor insanları,buna rağmen ya bilerek veya bilmeyerek böyle davranıyorlar.Aslında "bilerek ve kasten cana kıyma" oluyor bu ama ...

Geri
Üst Alt