Lg x-boom Ses Sistemi

gurkan Çevrimdışı

gurkan

Aktif Üye
26 Eki 2017
254
Bu aralar acayip sekilde flim izlemeye sardim izleyincede ses sistemine heves ettim :sopa evkurun sitesinde Lg CK43 X-Boom 300w bluetoohtlu ses sistemi gordum. Aylik 44tl odeme rahatligi ile evkur dusundum ama bu sekilde cihaz 1.059 tlye geliyor. Sizde flim icin bu ses sistemi idealmi birde bendeki tv 49ud9400 mb120li bu ses sistemini rahatlikla kullanabilirmiyim. A Ado

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
İzleyeceğiniz filmler 2 kanalsa stereo sistem bakmanızda sakınca yok anca Netflix veya USB üzerinden 6 kanal film izleyecekseniz bu sistemi almanız anlamsız olur. Stereo olarak ben bu sistemi almazdım şahsen.

gurkan Çevrimdışı

gurkan

Aktif Üye
26 Eki 2017
254
İzleyeceğiniz filmler 2 kanalsa stereo sistem bakmanızda sakınca yok anca Netflix veya USB üzerinden 6 kanal film izleyecekseniz bu sistemi almanız anlamsız olur. Stereo olarak ben bu sistemi almazdım şahsen.
Normalde netflix favarimdir hatta forumdaki grubu kacirdim :slap usbden torrent ile izliyprum bu ara dts destekli herhalde ki dts yazisi cikiyor. Umut hocam bana hem flim hemde normal tv icin ne onerebilirsin. Tv 2.5 metre onumde

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,459
X boom başlığını görünce
Aha dedim gurkan 9960 aliyor :kas

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Nirdeeee insallah hevesim kacmazsa mini minnak xboom degilde xboof olcak :clap2 biz bu isi Umut Barış Umut Barış ile cozcez cozcez ahan simdi netflixde gelicek insallah:krotey

Film önceliğiniz ise o sisteme hiç bulaşmayın derim.
İkinci el bir sistem toplayalım size.
Bence bu takımı kaçırmayın,

Hoparlör, subwoofer, avr derken fiyat 1000 TL'yi biraz geçecek gibi.
Hoparlörü giriş seviye bir amfi ile sürdü mü de zevk vermez, tabi hoparlör de iyi olacak.
Bu işler hep bütçe işi işte. :hmm
Odanızın genişliği, dinleme konumuz da bu iş için önemli. :rock

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Bu ses işi tv gibi ayrı bir dünya.
Alırken hepsini araştırmak lazım ve yerli kaynaklar bazen yetersiz kalıyor maalesef.
Yukarıdaki takımı da tam bütçenize göre, yeterli teknolojileri desteklediği için tavsiye ettim.
Dinlediğim bir takım değil ancak ONKYO'nun pişman edeceğini düşünmüyorum.

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
623
Ben ikinci el olarak gayet uygun bir rakama "Samsung HT-J4550 500 Watt 3D Blu-Ray Bluetooth 5.1 Ev Sinema Sistemi" aldım ve
mb120 ana kartlı 48ua9300 led tv ile kullanıyorum. Ev için gayet yeterli, kendi içerisinde netflix vs. bazı uygulamalar'da mevcut.

v2-77528_large.jpg

gurkan Çevrimdışı

gurkan

Aktif Üye
26 Eki 2017
254
Bu ses işi tv gibi ayrı bir dünya.
Alırken hepsini araştırmak lazım ve yerli kaynaklar bazen yetersiz kalıyor maalesef.
Yukarıdaki takımı da tam bütçenize göre, yeterli teknolojileri desteklediği için tavsiye ettim.
Dinlediğim bir takım değil ancak ONKYO'nun pişman edeceğini düşünmüyorum.
hocam tv'nin oldugu oda duvardan duvara 3metre kare bir oda önerdiginiz siteye bakdım asagı yukarı aynı fiyata denk gelmiş. ama tabi benim evkurdan secmemin amacı ise 24 ay taksit ve elden yapılabiliyor odemeside hafif oldugu icin dikkatimi cekmisdi. simdi evkurun sitesine girdim ev sinema sistemlerine bakdıgım zaman 2bine cıkıyor ve sıkıntı orda basliyor :tara sıkıntı olan seyi A Ado mesela iyi bilir sır gibidir :fiskos:clap birazda bütce meselesi tabi. sunny'Lere bakdım ama kaliteli gelmedi bana. biraz o zaman evkur gibi firmalara bakmaya devam etmeliyim soyle taksitle beraber 1000tl'ye denk gelicek güzel bir şey buldummu tamamdır :clap2
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ben ikinci el olarak gayet uygun bir rakama "Samsung HT-J4550 500 Watt 3D Blu-Ray Bluetooth 5.1 Ev Sinema Sistemi" aldım ve
mb120 ana kartlı 48ua9300 led tv ile kullanıyorum. Ev için gayet yeterli, kendi içerisinde netflix vs. bazı uygulamalar'da mevcut.

v2-77528_large.jpg
cevap icin tesekkür ederim hatta aynı mb kart kullanıcıların cevap vermesi nasıl ne gibi seylere bakmama aydınlatıcı oldu acıkcası :ok Pat diye bi ürün aldım tv ile uyumsuz oldu veyahut olmadı ugraşması dert olur. hocam siz bunu kullanırken o uzun haporlörü tv'nin yanınamı koyuyorsunuz. yoksa odanın dört bir yanına dagıtıyormusunuz

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
hocam tv'nin oldugu oda duvardan duvara 3metre kare bir oda önerdiginiz siteye bakdım asagı yukarı aynı fiyata denk gelmiş. ama tabi benim evkurdan secmemin amacı ise 24 ay taksit ve elden yapılabiliyor odemeside hafif oldugu icin dikkatimi cekmisdi. simdi evkurun sitesine girdim ev sinema sistemlerine bakdıgım zaman 2bine cıkıyor ve sıkıntı orda basliyor :tara sıkıntı olan seyi A Ado mesela iyi bilir sır gibidir :fiskos:clap birazda bütce meselesi tabi. sunny'Lere bakdım ama kaliteli gelmedi bana. biraz o zaman evkur gibi firmalara bakmaya devam etmeliyim soyle taksitle beraber 1000tl'ye denk gelicek güzel bir şey buldummu tamamdır :clap2

cevap icin tesekkür ederim hatta aynı mb kart kullanıcıların cevap vermesi nasıl ne gibi seylere bakmama aydınlatıcı oldu acıkcası :ok Pat diye bi ürün aldım tv ile uyumsuz oldu veyahut olmadı ugraşması dert olur. hocam siz bunu kullanırken o uzun haporlörü tv'nin yanınamı koyuyorsunuz. yoksa odanın dört bir yanına dagıtıyormusunuz

İlan sahibi 1600 den 1000 e düşmüş.
İlan sahibi ile iletişime geçin belki sizin için GET açabilir.
Böylece taksitle alırsınız ve paranız güvence altında olmuş olur.
O mağazalar elden taksitle fazla fark alıyorlar bence.

gurkan Çevrimdışı

gurkan

Aktif Üye
26 Eki 2017
254
Haklisin ama odeme kolaylgi rahat oluyor ha 3 kurusluk urune 6 kurus odemis oluyorsun:sirit

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
623

4adet kule var, ikisi tv yaynına diğer ikisi tam karşısına yani dağıtıyorum. Tv bağlantı olarak Aux (rca) - hdmı arc-bluethoot ve optik bağlantı seçenekleri var. Ben sahibinden.com'dan almıştım 350tl'ye.

gurkan Çevrimdışı

gurkan

Aktif Üye
26 Eki 2017
254
4adet kule var, ikisi tv yaynına diğer ikisi tam karşısına yani dağıtıyorum. Tv bağlantı olarak Aux (rca) - hdmı arc-bluethoot ve optik bağlantı seçenekleri var. Ben sahibinden.com'dan almıştım 350tl'ye.
Fiyat super peki memnunmusunuz sesde cizirti volume yi yukseltince bozulma varmi acaba

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt