LG Türkiye Ses Vermiyor ama Servisleri Yazıyor.

Charliez Çevrimdışı

Charliez 

Aktif Üye
19 Ara 2019
67
28
''SAMSUNG CANDIR'' Gerisi Heyecandır Demiştim Helal olsun vallahi bravo. Adem Helvacı Adem Helvacı Üstadım Adeta Magdur LG Müşterilerin Sesi Olmuşsunuz tebrik ederim LG yetkili servisine kafa tutmuşsunuz. Resmen LG yetkili servisine ayarı fazlasıyla vermiş LG servisini adeta şamar oglanına çevirmişsin . sözlerini hiç esirgememişsin Ama hak ettiler . özellikle belirtiyorum kesinlikle hepsi degil içinde Dürüst Kaliteli Mühendislik- İşcilik yapan namusuyla para kazanan dürüst güvenilir LG servisleride var fakat bide kendisinin LG servisi oldugunu unutup her kazandıgının 2katını Cebine Dolduran Bazı uyanık LG yetkili servisleri var EY insanların parasına göz diken sözde dolandırıcı LG servisler yok öyle eder fiyatından fazla 2katı haksız paralar alıpta müşterileri magdur etmek. Bide orjinal marka parça takıyorum demezler mi adama sonra bi ögrenmiş bakmışsınki taktıgı parça dandik merdiven altı birşeye yaramaz bir an sinirlenip ayagının altına alıp bogasın öldüresin gelir adamı. haksız kazanç ile insanları dolandıran Bazı LG yetkili servisleri artık kendisini düzeltip çeki düzen vermeli yoksa #LG ÜRÜNLERİNEBOYKOT #LG ALMAALDIRMA Twitter gündem trends topıc olur haddinizi bildiririz. Bazı Kendini Bilmez Yetkili Servisler sizi
NOT: Bizim Derdimiz Sadece insanları orijinal parça takıyorum diyerek aldatan alakasız başka marka/menşei parça takan insanları magdur eden 2katı fiyat çıkartıp adeta müşterisini keriz/enayi yerine koyan sözde bazı LG yetkili servisleridir . bizim derdimiz ...!
işlerini layıkıyla aldatmadan dogru dürüst yapsalar elbette tebrikler ile güzel yorumlar yazarak el üstünde tutarız ayakta alkışlarız sonuçta Cani degiliz bizde İnsanız...
Aydınlatma Ve Rıza Metni: Uyarı ! ''Bizzat Üyeler Tarafından Yazılan Mesajlar'dan Hiç Bir Şekilde TavsiyeForumu Sitesi Ekibi Sorumlu Tutulamaz...!
Burada Oluşturulan Mesajlar Üyeleri Baglamaktadır ve Sorumluluk Tümüyle Üyelere Aittir ...!
®Tüm Hakları Saklıdır . ®2020
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Reklam Vermek Ve İşbirligi İçin Adem Helvacı Adem Helvacı Sota Sota Ulaşın...
E-posta: ademhelvacı@outlook.com.tr Gmail : ademhelvaci@gmail.com

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Abi artık inkâr edilemez bir gerçek var ki, Bu ülkede teknoloji ile ilgili her konuda adımız geçiyor artık :ok

Bu nedenle haklı olduğunu düşünüyorum ben de.

Ayrıca, ustamız cevap yazsın diye bekliyorum halen ama henüz cevap gelmedi, ben de yazışmayı videonun ilk mesajı olarak sabitledim herkes okusun diye.
Başımızın üstünde yerleri var ,işin aslı kendileri de biliyorlar bunu ,umarım yanıt verirler :ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Başımızın üstünde yerleri var ,işin aslı kendileri de biliyorlar bunu ,umarım yanıt verirler :ok
Ben de istiyorum gelmelerini Alo abim, Gelsinler ki yıllardır şu mecrada haykırdıklarımızın ne derece doğru olduğunu herkes aramızdaki konuşmalardan anlayabilsin.

Ben şunu anlamadım hiç bir zaman.

Bir markanın servisi olabilirsin, ama bu durum hiç bir şekilde senin doğruları söylemene engel olmamalı.

Ekmek yediğin yer anlıyorum ama yanlış yanlıştır kardeşim, bunun bir parçasıysan ve sesini çıkartmadan devam ediyorsan, sen de durumdan memnunsun demektir :)

Geri
Üst Alt