lg çamaşır makinası kapak açılmıyor.

N Çevrimdışı

NBKpro 

Aktif Üye
15 May 2021
191
kapı kilidini söktüm

Lg Çamaşır Makinesi Kapı Kilidi 6601EN1003D​

izmir çiğlideki s....... esnaf arkadaşl240 tl diyorl izmir çankayada ise 180 tl diyorlar internette ise 87.5 tldan başlıyor 350 tl kadar aynı ürün var (farklı sitelerde )gerçekten kafayı yememek elde değil kimi 87.5 tl satıyor kimi 100 tl satıyor kimi 120 tl satıyor kimi 180 tl satıyor kimide aynı ürünü 350 tl satıyo.(farlı sitelerde).Izmirdeki si...... esnaflarda tuttuğunu öpüyor sonrada ağlarlar müşteri bizden alışveriş etmiyor diye.

Aynen öyle. Uygunparça diye bir site var, eskiden yerleri bayraklıdaydı hiç kargoyla vs uğraşmadan gidip alabiliyorduk, şimdi Kemalpaşa Ulucak tarafına taşımışlar depoyu. İzmir içine bir yerlere perakende satış dükkanı açsalar internet fiyatlarından, çok iş yapar. Muhtemelen o bölge tamircileri de bunlardan alıyor.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Aynen öyle. Uygunparça diye bir site var, eskiden yerleri bayraklıdaydı hiç kargoyla vs uğraşmadan gidip alabiliyorduk, şimdi Kemalpaşa Ulucak tarafına taşımışlar depoyu. İzmir içine bir yerlere perakende satış dükkanı açsalar internet fiyatlarından, çok iş yapar. Muhtemelen o bölge tamircileri de bunlardan alıyor.
uygunparçada sitesinde var 95 tl ben penguen soğutmadan sipariş verdim 87.5 tl ya bir kaç başka şeyde lazımdı onlarıda verdim siparişini. aradım görüştüm bugün kargoya verecekler.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Gayet iyi. Uygunparça İzmir'de olduğu için oradan örnek verdim.
çiğlide evin yakınında soğutmacı var gittim 240 tl diyor çankayada 180 tl internette ise 87tl ile319 tl arası fiyat var bu kadar korkunç fiyat farkları olması normalmi 87 tl satanda para kaznıyorsa diğer fahiş fiyatlarla satanlar nasıl müslüman.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Abi geçmiş oslun, yeni gördüm konuyu. Tam model bazında servis arkadaşa soralım sizin kilit çözüm olmaz ise.
teşekkürler adem ustam

Lg Çamaşır Makinesi Kapı Kilidi 6601EN1003D tam model bu ben internetten sipariş verdim bugün kargoya verecekler.çiğlideki ve çankayadaki esnaflarda çok pahalı hatta ineternet sitelerinde bile 87 tldan başlıyor 318 tl kadar aynı ürün var aradaki fark korkunç.​

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
teşekkürler adem ustam

Lg Çamaşır Makinesi Kapı Kilidi 6601EN1003D tam model bu ben internetten sipariş verdim bugün kargoya verecekler.çiğlideki ve çankayadaki esnaflarda çok pahalı hatta ineternet sitelerinde bile 87 tldan başlıyor 318 tl kadar aynı ürün var aradaki fark korkunç.​

Abi en büyük sıkıntı ise kimin ne sattığını tam olarak bilmiyor olmamız.
Serbest piyasa adı altında Devlet denetleme görevini tamamen bırakmış durumda.
Aynı nitelikte olan bir ürünü nadir de olsa hepsi 1.000tl iken bazen bazı yerlerde 13.000tl olarak görmemizin nedeni de zaten ''Birisi oltaya düşerse'' mantığından hareketle adımlar atılmasıdır. Özellikle teknik sınıflarda konu suistimale çok açık.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
öğleden sonra sipariş verdim penguen soğutma hemen kargoya veririz dedi . şimdi mesaj geldi kargoya vermişler.aras kargo inşallah hemen getirilde makinaya takıp denerim inşallah kartta zarar vermemiştir çünkü sigorta attırmıştı.kapı kilidini sökünce baktım 1 adet kablonun girdiği sarı pimlerden biri simsiyah olmuş.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
penguen soğutma ve aras kargoya teşekkür ediyorum 24 saat geçmeden lg kapı kilidi 1 saat önce eve geldi.(istanbuldan izmire).87.5 tl ürünü aldım izmir çankayada en son 170 tl bulmuştum izmir çiğlide ise aynı lg kapı kilidine 240 tl demişti çiğlide bir kaç yere sordum yok tek olunca çiğlideki s..... esnaf arkadaş bu fiyatı çekti.ben yarı karadenizliyim o parayı ona vereceğime indirime girmiş hooover çamaşır makinasını 8000 tl alırdım genede ona o parayı vermem.lg kapı kilidini yerine taktım test ettim sorunsuz çalıştı ALLAHTAN kartta sorun yokmuş.yardımcı olan bütün ustalara ve arkadaşlara teşekkürler.

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt