LG 42LM640S-ZA garip sorun

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,074
Çok teşekkür ederim şimdi iletişim kurdum satıcı ile

letgo kart kodu satış ürüne mi aitmiş
sorun .
sizin kart kodu ile tutuyor mu bakın .
tv nizdeki kart kodları uyuyor mu ?

tam bilmiyorum kart versiyonu uygun durumu ?
tv nizdeki kart kodunun fotosunu yayınlayın sorun .
ve kartın fotosu !!!
kart garantisi hakkında
ustalara sormanız .

K Çevrimdışı

kax2n

Yeni Üye
3 Mar 2020
19
41
letgo kart kodu satış ürüne mi aitmiş
sorun .
sizin kart kodu ile tutuyor mu bakın .
tv nizdeki kart kodları uyuyor mu ?

tam bilmiyorum kart versiyonu uygun durumu ?
tv nizdeki kart kodunun fotosunu yayınlayın sorun .
ve kartın fotosu !!!
kart garantisi hakkında
ustalara sormanız .
bilinçli olunması konusunda önerileriniz için teşekkür ederim.Satıcı ile iletişime geçtim lakin pek bilgisi yok gibi.Başka alternatif araycağım ya da iletişim numarası verirse görüşeceğim

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
K Çevrimdışı

kax2n

Yeni Üye
3 Mar 2020
19
41
Satılan parçada bilgi notu var,42LM diyor,(gerisi yazıyor zaten) ,senin karta uyuyorsa sıkıntı çıkartmaz sanırım .
Ben bu kart için dostlarımı etiketliyeyim bakalım ,bana göre uyumludur ama bir fikir verirler mutlaka :ok

Adem Helvacı Adem Helvacı , By_Trol By_Trol , F fikoloji ve TEKNOwest TEKNOWEST
Sevinirim iyi olur. Evet yazan model benimki ile aynı. Sadece arızası var mı yok mu onu öğreneceğim yarın satıcıdan

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Satılan parçada bilgi notu var,42LM diyor,(gerisi yazıyor zaten) ,senin karta uyuyorsa sıkıntı çıkartmaz sanırım .
Ben bu kart için dostlarımı etiketliyeyim bakalım ,bana göre uyumludur ama bir fikir verirler mutlaka :ok

Adem Helvacı Adem Helvacı , By_Trol By_Trol , F fikoloji ve TEKNOwest TEKNOWEST

Değerli Abim; art niyetli yaklaşımlar olmasın istiyor gönül lakin, Elektronik donanımlarda tamircilerin olduğu guruplarda dahi neler neler yazılıyor bilemezsiniz (Burada bilen ustalarımız var, onlar anlıyor ne demek istediğimi) Bu nedenle elektronik kart alışverişlerinde en önemli iki özellik ;

1- Kodların birebir uyumu
2- Satıcının güvenirliği

Birincisini bakıp görüp teyit edebilirsin ancak ikincisi ciddi derecede sıkıntılı durumdur.

Bu gibi durumlarda herkesin bildiği gibi satıcının işlem sayısı ve aldığı yorumlar ön planda olmalıdır.

Olası bir senaryo;

Kart aslında arızalıdır, sağlam diye gönderilir, tüketici takar, çalışmaz, ''Bu çalışmıyor kardeş'' der ve cevap olarak ''Ben yolladığımda sağlamdı yakmışsındır'' denir. Sonuç karşılıklı atışmalar.

Olası diğer senaryo;

Kart sağlamdır, takan arkadaş hatalı flex bağlantısı veya X nedenle kartı akmıştır, suçu üstlenmez ve satıcıya ''Bozuk kart yollamışsın'' der. Sonuç yine karşılıklı atışmalar.

Ustaların ustalara dahi yaptığı bazı art niyetli yaklaşımların olduğu bu ortamda son kullanıcılar 10 düşünüp 1 satın almalıdır.

Bu arada Letgo da anakart ve besleme kartı satışa çıkartılması konusunda bir öncülük pay da kendime çıkartabilirim zira bana paneli kırılan televizyonu ile ilgili kim yazsa veya başka yollardan ulaşsa sürekli olarak ''Sakın tamircilere satma, Letgo da kendin satışa çıkart daha çok para kazanırsın'' derim :)

K Çevrimdışı

kax2n

Yeni Üye
3 Mar 2020
19
41
Değerli Abim; art niyetli yaklaşımlar olmasın istiyor gönül lakin, Elektronik donanımlarda tamircilerin olduğu guruplarda dahi neler neler yazılıyor bilemezsiniz (Burada bilen ustalarımız var, onlar anlıyor ne demek istediğimi) Bu nedenle elektronik kart alışverişlerinde en önemli iki özellik ;

1- Kodların birebir uyumu
2- Satıcının güvenirliği

Birincisini bakıp görüp teyit edebilirsin ancak ikincisi ciddi derecede sıkıntılı durumdur.

Bu gibi durumlarda herkesin bildiği gibi satıcının işlem sayısı ve aldığı yorumlar ön planda olmalıdır.

Olası bir senaryo;

Kart aslında arızalıdır, sağlam diye gönderilir, tüketici takar, çalışmaz, ''Bu çalışmıyor kardeş'' der ve cevap olarak ''Ben yolladığımda sağlamdı yakmışsındır'' denir. Sonuç karşılıklı atışmalar.

Olası diğer senaryo;

Kart sağlamdır, takan arkadaş hatalı flex bağlantısı veya X nedenle kartı akmıştır, suçu üstlenmez ve satıcıya ''Bozuk kart yollamışsın'' der. Sonuç yine karşılıklı atışmalar.

Ustaların ustalara dahi yaptığı bazı art niyetli yaklaşımların olduğu bu ortamda son kullanıcılar 10 düşünüp 1 satın almalıdır.

Bu arada Letgo da anakart ve besleme kartı satışa çıkartılması konusunda bir öncülük pay da kendime çıkartabilirim zira bana paneli kırılan televizyonu ile ilgili kim yazsa veya başka yollardan ulaşsa sürekli olarak ''Sakın tamircilere satma, Letgo da kendin satışa çıkart daha çok para kazanırsın'' derim :)
ben şimdi bu anakartı gösterdiğiniz yerlerden birinden alıcam numaraların teyidini alarak ve cevaplarınız için tşk ederim. Sonucu da yazacağım lakin anakart konusunda emin miyiz?

Geri
Üst Alt