Led Bar Tavsiyesi

A Çevrimdışı

ardabey

Yeni Üye
24 Mar 2023
7
53
Sn. A ardabey

Tv led bar departmanımızdan Tel - WhatsApp (537 040 87 77) detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bilginize.
Üzerinden araç geçse kırılmayacak paketleme ile geldi, orijinali ile aynı kodlu, lakin yapıştırıcısını açmadan bağladığımda test amaçlı çalışmadı hiçbiri, seri bağlantı olduğu için eskiler ile tek tek deneyerek bağladım dört bardan biri yanmıyordu, iade etmeyi düşünürken son anda gözle kontrol edeyim dedim deformeyi gördüm, hat kopacak kadar darbe almış, lehimle onardı oğlum çalıştı devre, birileri şirket içinde kılıç kalkan oynamış yada falcata ile bilinçli yapmış herhalde çok ilginç, ürün çok güzel ama, beyaz, yüksek ışık orijinalinden bile daha iyi oldu görüntü, yedek almayı düşünebilirim. Teşekkürler .

IMG_20230525_001803.jpg
IMG_20230524_225400.jpg
IMG_20230524_225329.jpg

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
Üzerinden araç geçse kırılmayacak paketleme ile geldi, orijinali ile aynı kodlu, lakin yapıştırıcısını açmadan bağladığımda test amaçlı çalışmadı hiçbiri, seri bağlantı olduğu için eskiler ile tek tek deneyerek bağladım dört bardan biri yanmıyordu, iade etmeyi düşünürken son anda gözle kontrol edeyim dedim deformeyi gördüm, hat kopacak kadar darbe almış, lehimle onardı oğlum çalıştı devre, birileri şirket içinde kılıç kalkan oynamış yada falcata ile bilinçli yapmış herhalde çok ilginç, ürün çok güzel ama, beyaz, yüksek ışık orijinalinden bile daha iyi oldu görüntü, yedek almayı düşünebilirim. Teşekkürler .

IMG_20230525_001803.jpg
IMG_20230524_225400.jpg
IMG_20230524_225329.jpg
Bilgilendirme için teşekkürler.
Merter Elektronik Merter Elektronik Merter Elektronik Destek Merter Elektronik Destek

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64

IMG_20230524_225400.jpg
İlginç,bilinçli olmaz sanırım ama acaba paketlerken olmuş olabilir mi :alala

L Çevrimdışı

luckyfather

Aktif Üye
25 May 2018
89
55
Dostlar lg 42lm620s tvmin görüntüsü bianda gitti ses var görüntü yok ışıkla baktığımda arkada görüntü var tvyi kapatıp açtığımda görüntü geliyor ama sonra tekrar gidiyor siz değerli arkadaşlar sayesinde led bar sorunu tespitinde bulundum ama yinede sizlere sormak istedim tespit doğrumu ve kaliteli led bar setini (mert elektronik) alabilirmiyim teşekkürler...

L Çevrimdışı

luckyfather

Aktif Üye
25 May 2018
89
55
Evet arkadaşlar acemi fakat meraklı biri olarak bende led barı değiştirmesini an itibarıyla yaptım keyfine varayım şimdi..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri