Kullanıcı Adı Değişikliği

Sota

Los Adanas
Yönetici
Administrator
6 Mar 2016
5,272
113
Arkadaslar herkese merhaba yeni bilgilendirme konusuyla karsınızdayım ( Başkan Habire Yatıyor Diyenler Varmış :kas )

Dalgayı bırkoseye bırakıp. Foruma ekledıgım yenı ozellıkten bahsedeyım. Kullanıcı adı degısıklıgıyle ılgılı gerı donusler alıyordum. Bu ıslemı manuel olarak yaptıgı ıcın

Ilerıde yasanabılecek duzensızlıklerı onlemek adına bu ısı otomatıge ve kayıt altına alma ıhtıyacı duydum.

Forumda kayıt olduktan 10gun sonra kullanıcı panelınıze eklenen kullanıcı adı degısıklıgı sekmesınden ad degısım talebı olusturabılırsınız. taleplerınız onaydan gececektır.

Ad degısımı yapan arkadaslarımızın profılınde degısım gunlugu sekmesınden gecmıste hangı kullanıcı adını kullandıgını gorebılırsınız.

ızleyecegınız adımların ekran goruntuleri.

Olusabılecek zarurı sartlar harıcınde 1 defadan fazla kullanıcı adı degısıklıgıne ızın verılmecektır.

teraspy

The Emmi
Emektar
26 Kas 2018
2,360
113
59
Yav,sevgili umut,ben daha adımı değiştirmemiştim :hihi
Evet,bence de süper olmuş,hatta nik değişimine izin bile verilmemeli bence ama olmuyor işte :hihi

teknovest

Emektar
23 Eyl 2018
1,575
113
teraspy @teraspy , alo abi ikimizden biri adını değiştirsin. ben yazılım veriyorum sonra sana yazılımı siz verdiniz diyorlar . bizi karıştırıyolar:hihi:hihi:hihi:hihi

Umut Barış

Sadece Forum
Yönetici
Süper Moderatör
23 Kas 2017
5,061
113
teraspy @teraspy , alo abi ikimizden biri adını değiştirsin. ben yazılım veriyorum sonra sana yazılımı siz verdiniz diyorlar . bizi karıştırıyolar:hihi:hihi:hihi:hihi
Abi sen değiştirsen bu sefer seni bulmakta güçlük çekebilir insanlar.:sirit
Teraspy değiştirse onun da nicki dh'den beri, en azından benim bildiğim kadarıyla, öyle.
Onu bellemişiz hafızamıza teraspy diye. :kop

Üst Alt