Kullanıcı Adı Değişikliği

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,253
Arkadaslar herkese merhaba yeni bilgilendirme konusuyla karsınızdayım ( Başkan Habire Yatıyor Diyenler Varmış :kas )

Dalgayı bırkoseye bırakıp. Foruma ekledıgım yenı ozellıkten bahsedeyım. Kullanıcı adı degısıklıgıyle ılgılı gerı donusler alıyordum. Bu ıslemı manuel olarak yaptıgı ıcın

Ilerıde yasanabılecek duzensızlıklerı onlemek adına bu ısı otomatıge ve kayıt altına alma ıhtıyacı duydum.

Forumda kayıt olduktan 10gun sonra kullanıcı panelınıze eklenen kullanıcı adı degısıklıgı sekmesınden ad degısım talebı olusturabılırsınız. taleplerınız onaydan gececektır.

Ad degısımı yapan arkadaslarımızın profılınde degısım gunlugu sekmesınden gecmıste hangı kullanıcı adını kullandıgını gorebılırsınız.

ızleyecegınız adımların ekran goruntuleri.

Olusabılecek zarurı sartlar harıcınde 1 defadan fazla kullanıcı adı degısıklıgıne ızın verılmecektır.

ekran1.png

ekran2.png

ekran3.png

ekran4.png

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Yav,sevgili umut,ben daha adımı değiştirmemiştim :hihi
Evet,bence de süper olmuş,hatta nik değişimine izin bile verilmemeli bence ama olmuyor işte :hihi

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
teraspy teraspy, alo abi ikimizden biri adını değiştirsin. ben yazılım veriyorum sonra sana yazılımı siz verdiniz diyorlar . bizi karıştırıyolar:hihi:hihi:hihi:hihi

Abi sen değiştirsen bu sefer seni bulmakta güçlük çekebilir insanlar.:sirit
Teraspy değiştirse onun da nicki dh'den beri, en azından benim bildiğim kadarıyla, öyle.
Onu bellemişiz hafızamıza teraspy diye. :kop

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri