Kotasız Paketler 2021'de Cep Yakacak!

CnB1981 Çevrimdışı

CnB1981 

Aktif Üye
4 Nis 2019
82
42
Valla ben de şuan 100mpbs hız 500gb kotalı pakete 136 TL ödüyorum Turksat Kablonet te. Tabi bunun içinde Kablotv full bütün kanallar açık + modem + i kutu bedelide dahil. Adamlar öyle bir paket sistemi yapmışlar ki seni Kablotv üst pakete zorluyorlar resmen , hani Kablotv olmasın sadece internet olsun fiyat düşer belki diyemiyosun , Kablotv olmayan sadece internet olan tarifeler daha pahalı :sopa
hatta kampanya ile birlikte imzalattıkları ve bir nushasını da size verdikleri belgeleri okudunuz mu bilmiyorum ama orada kamp. kapsamında int i 0 TL olarak veriyorlar,kurum asıl internet değil tv hizmeti satıyor yani,bende alırken tv yi kısayım dedim ama olmadı daha da pahalıya geliyor,full tv paketini almış oluyorsun,ama hizmet kalitesi ve aldığın hizmetlerin tamamı ve diğer firmalara oranla fiyattaki uygunluk gayet başarılı.

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
bütün sorunların kaynağı , memleketin ekonomik olarak berbat hale getirilmesidir. yok şu, yok bu ile bu gerçek gizlenemez. ekonomi battı, zamlar vatandaşa giriyor. kısa ve net. yoksa dünyada interneti bedava dağıtma falan bile konuşuluyor. ama bizdeki gibi tek bir kişinin iradesiyle yönetilen yerlerde bu yapılanlar az bile. kısaca yandı gülüm keten helva.

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,242
62
Daha bu ekonomik kriz tam olarak piyasaya yansımadı.Corona yüzünden bir kısım vatandaş ya köyünde,ya yaz tatilinde,okullar kapalı,iş yerlerinin çoğu kapalı.Eylül gelsin o zaman bakalım bu millet ne yapacak?Allah sonumuzu hayır etsin,gidişat hiç iyi değil.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,221
yaw Döviz işini Reise sorsanıza bunlar değilmiydi hedefimiz 1 dolar=1 lira diyen!
ülen kur ne olmuş diye artık bakmaya korkar oldum!

fiyatlara bakıyorum,hala geçirmece ! iyi de dövizle alakası nedir yaw??
ülen her bir şeyi yaptık becerdik v.s sallıyorlar ama boşuna,yanı herifler UN için
ekmek fiyatı böyle oldu derseniz şaşmayın,yok gaz fiyatı yok anasının bimem ne fiyatı
derler al sana Ekmak de döviz çakallığı

Benim sözleşmem çok yeni bitmişti,aradılar daha öncesi ve 50Mb için(kota sınır v.s yok!)
ilk yıl 129 kağıt ikinci yıl içinde 139 kağıt dediler toplam 24aylık uzattım,zaten daha öncede
35MB için 139 kağıt ödüyordum(AKN den kaçmak için üst tarifeye geçmiştim ve fiyat da o zaman
adeta katlanmıştı!)

artık 20/30 kağıda filan bakamıyorum,aklıma geldikçe basıyorum küfürü hazretlere?
hanım da cigarayı bıraktın ona sayarsın diye kafa buluyor benimle,hatta KAR lısın diyor yaw?
günde 1 paket Winston içerdim en son,ne eder ayda???
abi cigarayı bırakın,varsa bira filan onlarıda bırakın müthiş KAR dasınız yaw,gidin 100Mb den
full paket alın yinede kurtarırsınız vaziyeti:haha

F Çevrimdışı

Frenzy 

Aktif Üye
11 Mar 2019
493
41
Vaktiyle AKN kalktı diye seviniyorduk. Şimdi fiyatları görünce, AKN uygulaması daha iyiymiş diyorum. Kota dolunca eskiden hızımız düşerdi, şimdi direk interneti kesiyorlar. Nasıl saçma bir uygulama, anlam verebilmiş değilim.

K Çevrimdışı

kaya.cihat92

Aktif Üye
6 Kas 2017
555
Banara tahaatut yenileme onerisinde bulundular. 53 lira oduyodum. Bana 160 lira siz 79 lira odeyeceksiniz dediler. Bnde superonline a gecicegimi soyledim 1 hafta sonra tekrar aradilar ve 53 liradan 2 sene daha uzattilar

M Çevrimdışı

Muratti 

Süper Üye
14 Ocak 2018
573
Banara tahaatut yenileme onerisinde bulundular. 53 lira oduyodum. Bana 160 lira siz 79 lira odeyeceksiniz dediler. Bnde superonline a gecicegimi soyledim 1 hafta sonra tekrar aradilar ve 53 liradan 2 sene daha uzattilar
Tamamen nabiz yokluyorlar soyle toptan bir nabiz versek heralde kalp krizi gecirecekler. Ama suna eminim ki boyle gitmez bu duzen. Bogaza dayandi artik.

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
Yazik gunah be kardesim. Bu millet size ne etti yavhu?. Insan gibi yasamayi neden bize cok goruyorlar, bu kin nefret ve hep bana rap bana duygusu niye ???.

Eglence vergisi diye bir sey var, eskiden sinema biletlerinde yazardi belki ben eglenmeden cikacagim o film den abicim ???.

Niye her seyi zorlastirma peşindeler. Neden ?. Niye bizde mi pakistan olma yolundayiz ?.

Vatan millet sevgisi diyorlar her yerde sanki karin doyuruyormuş gibi. E sevince seven öpülür politikasi uygulanıyor e hani nerede sevginin karsiligi?. Ben ruhani bir varlik degilim ki her seyden manevi tatmin bekleyeyim.

Ben biraktim abi vatan millet islerini, "Adam gibi yasamayi bize fazla gormeyin" diyen bir topluluk sivil toplum orgutu çıksın katilir gerekirse tek basima en buyuk darbeyi yaparim.

Bu nedir abi ?. Beni bu kadar yormaya ne hakki var bu ülkenin. Hep bir zam, memleketti her seyi soyup sogana cevirdiler, gundelik kullanim ihtiyaci olan her seye zam. Ya konsol vergisi bile getirecek kadar düstük ama hala asari keseriz edebiyati yapiyorlar.

Birak kardesim bittin bitirdin okey donuyorsun iste uzatma.

Yeter baba biz bunlarin keyfi zamlari icin mi geldik Dunya ya. Hep bir sinir, hep bir suyunu sıkma, hep bir sey den ne kadar koparirim mantigi.

Tutturmuşlar şükredin halinize demeyi, bu salak toplum da koyun misali boyle güdülür.

Saygisizin dik alasiyim artik hic umrumda degil, ben kabullenmedigim icin birilerinin gozunde hain, terorist olayim.
Önce halk 1 euro 1 tl olsun istemeli.
Biliyorsun bilgisayar parçaları alırken fiyat yanında döviz var ona göre artıyor
millet bunu kabul etsin en geç 2021 1 ocakta 1 euro 1 tl olsun bakalım fiyatlar düşecekmi
25 000 tl lik bilgisayar 2500tl olur?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bogaza dayandi artik.
Bizde suç yokmu kardeş 1 euro 1 tl olsun isteyen yokmu.
Sen bilgisayarcısın aldığın malzeme döviz üzerinden değilmi
Artarsa satış yapınca sende dövizden yapacan zorunlu

Cemocancem Çevrimdışı

Cemocancem 

Yeni Üye
10 Haz 2020
32
44
Musteri profiline gore fiyatlandiriyorlar bence. tt fiber 35 mbs 69 lira oduyorum siz konuyu acinca endiselendim acikcasi. Ancak teyzeme superonline fiber baglatttim 6x50 18x80 ortalama 72 liradan 2 yil sabitledik 15 mbs (alternatif bulunur her turlu). Bu arada ttnet merkezine giderek (izmir icin) telefondan alamadiginiz avantajli paketler alabiliyorsunuz. Üşenmesseniz gidip taahutu ordan yenilemeyi deneyin.

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hocam bu uydu internet denen bir şey varmış o nasıl oluyor

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt