Kotasız Paketler 2021'de Cep Yakacak!

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Dün TTNET çağrı merkezi tarafından aranarak 2020 Aralık ayında bitecek sözleşmem ile ilgili olarak 50 mbps kotasız internet paketimin yenileme ücretinin 73 liradan 119 liraya çıkacağını müjdelediler. Ben de kendilerine aynı hizmeti kendilerinden satın alarak yeni zamla birlikte 85 liraya veren kurumlar olduğunu ve bu fiyat artışını kabul etmediğimi belirttim.

Kotasız paketlerle ilgili olarak dövizdeki artış ve dalgalanmalarla ilgili bu fiyat artışının yeni yılla birlikte zorunlu olacağını ve daha düşük fiyat için 200 Gb kotalı bir paket seçmem gerektiği söylendi. Ben de kendilerine 6 yıldır kurumlarından hizmet aldığını ve 6 yılda hiç 100 gb limitini aşmadığımı belirttim. Kısa bir incelemeden sonra 100 mbps hız ve 100 gb kotalı internet hizmetini 85 liraya verebileceklerini söyledi.

100 gb bitince internet kesilecek istersem 5 gbdan yeni bir 100 gba kadar yeni paket satın alacağım. İlk 100 gb paketi aylık 85 lira olacak. Ek paketler ise 5 liradan başlayıp 20 liraya kadar çıkıyor yani yeni bir 100 gb sadece 20 lira. İlk teklifi neydi 50 mbps limitsiz 119 lira... Şimdi 100 mbps hızla aylık 85 ödeyeceğim ve 100 gb biterse bir 20 daha ateşleyip kullanmaya devam edeceğim. 2021 yılında limitsiz tarifeler bayağı cep yakacak gibi görünüyor. Bilginiz olsun.

kurubuz Çevrimdışı

kurubuz 

Aktif Üye
14 May 2020
58
37
50 mb internet bu sabah baglancak 120 tl den aldik 24 ay modemi kendim aldim iyi geciriyolar faturayı canım türktelekomum.

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
ilgili olarak dövizdeki artış ve dalgalanmalarla ilgili bu fiyat artışının yeni yılla birlikte zorunlu olacağını
?DEMEKKİ ?
?1EURO 1TL OLMALI en geç 2021 başında
bezdim lan döviz artışı dalgası zamlarından.
bunu isteyen varmı ülkemizde?

1 euro 1 tl olursa sevinirmi iş patronları?
Dolara üye patron iş adamı varsa merak ettim 1 euro 1 tl olursa nasıl etki olur???

teraspy teraspy amca siz ne dersiniz
1 euro 1 tl olursa hayatımıza kolaylık ucuzluk yansırmı?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

komşunun wifisini sömürüyodum
Şifresizmi yoksa?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
teraspy teraspy amca siz ne dersiniz
1 euro 1 tl olursa hayatımıza kolaylık ucuzluk yansırmı?
Nasıl olacak ,olursa da ben görecekmiyim ki acaba ,istenmez kolay kolay ,hatta yurt dışında yaşayanlar hiç istemezler ,çünkü 100 avro ile geliyorlar buraya ,oluyor 700 Tl ,ben olsam bende istemem 1 tl olmasını :)
Neyse ,konuyu dağıtmayalım şimdi :kiskis

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
Nasıl olacak ,olursa da ben görecekmiyim ki acaba
En geç 2021 yazdım işte
90 yaşındamı olacaksın yoksa?

Neyse ,konuyu dağıtmayalım
Dağıtmıyoruz dövize göre artan
fiyattan şikayet ediyoruz fiyat artışı maliyet bahanesiyle kazık atanlara TURKNETte katıldı.
ucuz turknet bitti 35 mbps 85 tl ,2021de 100 tl olabilir.
1000 dakika telefonu yalın yapmışlar istemeyen 82 tl ile alıcak interneti ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ek bilgi
Turknet ucuzluğu bitirdi 35 mbps 85 tl oldu.
35 mbps ucuz isteyen Netspeed bakmalı 63 tl.

Son düzenleme:
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Valla ben de şuan 100mpbs hız 500gb kotalı pakete 136 TL ödüyorum Turksat Kablonet te. Tabi bunun içinde Kablotv full bütün kanallar açık + modem + i kutu bedelide dahil. Adamlar öyle bir paket sistemi yapmışlar ki seni Kablotv üst pakete zorluyorlar resmen , hani Kablotv olmasın sadece internet olsun fiyat düşer belki diyemiyosun , Kablotv olmayan sadece internet olan tarifeler daha pahalı :sopa

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Hızı alıyormusun 100 mbps.
Kotalı kısmı anlamadım hani kota kalkmış sınırsız olmuştu ???
Hızı rahat alıyorum onda sorun yok , hatta 5ghz bandı ile telefonla bile 100mbps hızı görüyorum. Kotalı paketler kalkmadı malesef , şimdi seçenek sunuyorlar 3 adet tarife var.

Örnek vermem gerekirse

100mbps hız Akıllı Sınırsız tarifesi ( 19:00 - 00:00 arası hız 25mbps düşer )

100mbps Duran Kotalı 500gb ya da 250gb - 100gb hangisini seçersen , kota doldumu bir daha ki aya kadar interneti kesiyorlar.

100mbps Sınırsız paket var bir de , hiç bir şekilde hız düşmez ve kota da yoktur ama fiyatı aylık 390 TL

Yani adamlar diyor ki biz zorlamadık , sınırısız tarife seçeneğide sunduk ama müşteri kotalı tarifeyi kendi tercih etti , her türlü yolunu bulmuşlar.

B Çevrimdışı

boranoglu 

Aktif Üye
6 Ocak 2018
84
2 senelik taahhüt nedir arkadaş araba mı alıyoruz internet mi alıyoruz hemde o fiyata. Sanki pazardan mal alıyoruz da sonradan indikleri fiyata bakın. İyice tiksiniyorum vallahi böyle hikayeleri duydukça ttnetten. Şuradaki program biraz uzun ama genel fiyatlar ve taahhüt üzerine fikir verebilir. Son noktada türknet ve türevleri gibi firmalara bakalım derim.

M Çevrimdışı

Muratti 

Süper Üye
14 Ocak 2018
573
Yazik gunah be kardesim. Bu millet size ne etti yavhu?. Insan gibi yasamayi neden bize cok goruyorlar, bu kin nefret ve hep bana rap bana duygusu niye ???.

Eglence vergisi diye bir sey var, eskiden sinema biletlerinde yazardi belki ben eglenmeden cikacagim o film den abicim ???.

Niye her seyi zorlastirma peşindeler. Neden ?. Niye bizde mi pakistan olma yolundayiz ?.

Vatan millet sevgisi diyorlar her yerde sanki karin doyuruyormuş gibi. E sevince seven öpülür politikasi uygulanıyor e hani nerede sevginin karsiligi?. Ben ruhani bir varlik degilim ki her seyden manevi tatmin bekleyeyim.

Ben biraktim abi vatan millet islerini, "Adam gibi yasamayi bize fazla gormeyin" diyen bir topluluk sivil toplum orgutu çıksın katilir gerekirse tek basima en buyuk darbeyi yaparim.

Bu nedir abi ?. Beni bu kadar yormaya ne hakki var bu ülkenin. Hep bir zam, memleketti her seyi soyup sogana cevirdiler, gundelik kullanim ihtiyaci olan her seye zam. Ya konsol vergisi bile getirecek kadar düstük ama hala asari keseriz edebiyati yapiyorlar.

Birak kardesim bittin bitirdin okey donuyorsun iste uzatma.

Yeter baba biz bunlarin keyfi zamlari icin mi geldik Dunya ya. Hep bir sinir, hep bir suyunu sıkma, hep bir sey den ne kadar koparirim mantigi.

Tutturmuşlar şükredin halinize demeyi, bu salak toplum da koyun misali boyle güdülür.

Saygisizin dik alasiyim artik hic umrumda degil, ben kabullenmedigim icin birilerinin gozunde hain, terorist olayim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt