Korax V4 uydu alıcısı güncel yazılım

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
adöptör den olamaz galiba cünkü cihaza ceyran geliyor usb bellek de isik yanip sönüyor
Elinde başka 12 volt adaptör varsa deneyebilirsin ,usb 5 volt ile çalışır ,aldatabilir çünkü.Daha olmadı rs232 ile atarsın tekrar yazılımı.Peki ne oldu da gitti cihaz :alala

K Çevrimdışı

KaraKan74

Yeni Üye
27 Kas 2021
27
33
Elinde başka 12 volt adaptör varsa deneyebilirsin ,usb 5 volt ile çalışır ,aldatabilir çünkü.Daha olmadı rs232 ile atarsın tekrar yazılımı.Peki ne oldu da gitti cihaz :alala
2 tane adöptör denedim korax v3 ve next in uydu alici gözünüde degistirdim korax v3 de normal oluyor , dün yazilimi güncelleme yaparken aniden kapandi ve ondan sonra birdaha olmadi olmuyor eskiden yinede on yaziyordu simdi hicbirsey yazmiyor göstermiyor ve rs 232 ile baglanti kura biliyorum ama cihaza bir türlü gitmiyor hata gösteriyor ...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
2 tane adöptör denedim korax v3 ve next in uydu alici gözünüde degistirdim korax v3 de normal oluyor , dün yazilimi güncelleme yaparken aniden kapandi ve ondan sonra birdaha olmadi olmuyor eskiden yinede on yaziyordu simdi hicbirsey yazmiyor göstermiyor ve rs 232 ile baglanti kura biliyorum ama cihaza bir türlü gitmiyor hata gösteriyor ...
Acaba flash mı bozuldu :alala ,rs232 ile yükleme yaparken symphony ddr3 seçiyorsun değil mi.

Son düzenleme:
K Çevrimdışı

KaraKan74

Yeni Üye
27 Kas 2021
27
33
yazilim da mi yanlis yapiyorum tam anlamadim rs 232 ile baglansa olacak gibi caresiz kaldim

K Çevrimdışı

KaraKan74

Yeni Üye
27 Kas 2021
27
33
flash mi bozuk bilmiyorum ama flash belleki taktimi isik yanip sönüyor yani calisiyor ve evet symphony ddr3 seciyorum ve bu upgrade_loader.pkg nasil yükleyecigim tam olarak ?

Sen dediğimi yap önce ,elinde dump varsa verdiğim adrese yükle bakayım
dump loader 4v var

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
flash mi bozuk bilmiyorum ama flash belleki taktimi isik yanip sönüyor yani calisiyor ve evet symphony ddr3 seciyorum ve bu upgrade_loader.pkg nasil yükleyecigim tam olarak ?

dump loader 4v var
Neyse vermek istemiyorsun anlaşıldı :)
Beraber yapalım veya sana sıra ile yazayım :

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt