Korax V4 uydu alıcısı güncel yazılım

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Korax V4 iptv cihazın en güncel yazılımıdır ,V2551 ,fırından yeni çıkmış ,yükledim ,bazı reset atmalar -donmalar düzeltilmiş ,webtv yine aynı,kanallarda değişiklik yok free iptv zaten adı üzerinde ama işe yarıyor, belirteyim :)

Bu arada çok yakında bu cihaz ile alakalı süper ip ucu vereceğimi belirteyim ,ben bile görünce inanamadım :)

K Çevrimdışı

KaraKan74

Yeni Üye
27 Kas 2021
27
33
vallahi usta ben almanyada kaliyorum iptv ile kullaniyorum bugün acayim dedim problem vardi cihazda hep donuyordu oyüzden flash bellek ile v 2552 yazilimi yüklemek istedim tam biterken aniden dondu fisi cektim taktim hep on da yazili kaliyor 9 saatdir ugrasiyoyum caresiz kaldim artik

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
vallahi usta ben almanyada kaliyorum iptv ile kullaniyorum bugün acayim dedim problem vardi cihazda hep donuyordu oyüzden flash bellek ile v 2552 yazilimi yüklemek istedim tam biterken aniden dondu fisi cektim taktim hep on da yazili kaliyor 9 saatdir ugrasiyoyum caresiz kaldim artik
Elindeki yazılımın adını rom.bin olarak değiştir ve usbye kopyala (fat32 olacak ve başka bir şey olmasın içinde) o usbyi usb girişine tak,adaptörü çıkart,kumandayı eline alıp adaptörü takarken kumandadan gözü görecek şekilde OK tuşuna bir kaç kere basarak yazılımın yüklenmesinini bekle ,yüklemek için soru sorarsa "evet" seç.

K Çevrimdışı

KaraKan74

Yeni Üye
27 Kas 2021
27
33
denedim aynisini yapiyorum 1 metre mesafe var ok tusuna sonrada menü tusu ile de denedim olmuyor

K Çevrimdışı

KaraKan74

Yeni Üye
27 Kas 2021
27
33
yok maalesef onu siparis etmeliyim türkiyeden anlamadim gitti bu isi yoksa yazilimlardami sorun var ?

rs232-usb kabloyu nereden ala bilirim ?

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt