KODI destekli uydu alıcısı

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,342
64
kodı ile iptv arasındaki fark nedir ?
Kodi süper bir medya oynatıcısıdır ,her türlü medyayı oynatır ,desteklediği kodeklerle tabii.(pek desteklemediği de yoktur :) )
İp tv ise verilen yayınları izlersin, sadece video yani tabii bu yayını kodi de oynatır ,ikiside birbiriyle ilintilidir desem yeridir ,belki daha iyi bir açıklama da gelir bu konuda :ok

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Kodi süper bir medya oynatıcısıdır ,her türlü medyayı oynatır ,desteklediği kodeklerle tabii.(pek desteklemediği de yoktur :) )
İp tv ise verilen yayınları izlersin, sadece video yani tabii bu yayını kodi de oynatır ,ikiside birbiriyle ilintilidir desem yeridir ,belki daha iyi bir açıklama da gelir bu konuda :ok
peki ücretsiz mi?ben videoları splash ile izlemeye çalışıyorum ama bazı videolardan ses gelmiyor.bunda böyle bir sorun olur mu?birde android olmayan smart tvlerde kullanabilirmiyiz?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,342
64
peki ücretsiz mi?ben videoları splash ile izlemeye çalışıyorum ama bazı videolardan ses gelmiyor.bunda böyle bir sorun olur mu?birde android olmayan smart tvlerde kullanabilirmiyiz?
Evet ,ücretsizdir ama tek başına iş yapmaz ,illa bir kurulum gerekir ,normal smart tv'lere kurulmaz ,android olmalı tv,veya linux uydu alıcısı ya da android tv box olmalı ki kurulum yapılsın,bizdeki eski bir dell laptopta kurulu ,hdmi ile tvye bağlı ama piko olunca gerek kalmadı ,ip tvyi oradan izliyoruz çünkü :)

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Evet ,ücretsizdir ama tek başına iş yapmaz ,illa bir kurulum gerekir ,normal smart tv'lere kurulmaz ,android olmalı tv,veya linux uydu alıcısı ya da android tv box olmalı ki kurulum yapılsın,bizdeki eski bir dell laptopta kurulu ,hdmi ile tvye bağlı ama piko olunca gerek kalmadı ,ip tvyi oradan izliyoruz çünkü :)
programı kurdum mp4 video açtım görüntü berbat.zaten kullanımı da karışık
daha önce buna kod falan ekleyerek tv izlendiğini görmüştüm

P Çevrimdışı

parola505

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hiremco turbo IPTV var turkvod v.s yüklü geliyor

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
Kodi destekli var 700 tl fiyatı Android değil forever serverlı cihaz

Yada enigma 2 var kodi iyi çalışan fiyatı 3.000 tl tercih senin

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
Kodi destekli en iyi çalıştıran cihaz bu arada hazır fiyatıda düşmüş en son ankarada bir arkadaş 5500 den almıştı alacaksan bunu al ömürlük cihaz kodi için

Screenshot_20200304-073056.png

Geri
Üst Alt