ByOhen Çevrimdışı

ByOhen 

Aktif Üye
23 Eyl 2018
124
36
Arkadaşlar yarın artık klima almam gerekiyor. 25 metrekare salonum var. Ev arakatta ve yalıtımsız. Şehir Mersin.
Midea Breezeless 12 lik mi 25.000 TL
LG Dual Cool 18 lik mi 24.500 TL
Ve Neden?

Son düzenleme:
heamvivma Çevrimdışı

heamvivma 

Aktif Üye
21 May 2020
447
34
daha geçen gün 22K idi :deli
ustadim yanlış anlama airfel ve Lg aynı kalem mal değil.
LG airfel gerek malzeme gerekse performans olarak tepeler.
Fiyatlar yerinde durmuyor ki mübarek..

Peki sota ustam, benim LG titan 2 yıldır depoda duruyor. Eğer yukarıda bahsettiğim daire için yeterli olursa kayın babam gile vermek istiyorum. Sizce Titan (teras kat + yalıtımsız bina 30 metre kare , yer manisa turgutlu ) ısıtma ve soğutmada iş görür mü ? Eğer görürse gidip sıfır almayalım. Bunu veririm kendilerine.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,857
Fiyatlar yerinde durmuyor ki mübarek..

Peki sota ustam, benim LG titan 2 yıldır depoda duruyor. Eğer yukarıda bahsettiğim daire için yeterli olursa kayın babam gile vermek istiyorum. Sizce Titan (teras kat + yalıtımsız bina 30 metre kare , yer manisa turgutlu ) ısıtma ve soğutmada iş görür mü ? Eğer görürse gidip sıfır almayalım. Bunu veririm kendilerine.
7/24 kullanırsan iş görür fakat alan cihaza göre büyük olduğu için cihaz kendini çok fazla kısamaz. Bu durumda haliyet faturaya yansır.

ElektronikciGoktug Çevrimdışı

ElektronikciGoktug

Yeni Üye
21 Ağu 2023
1
23
Nefes darlığı hastası yakınım için klima alacağız. 12.000 BTU , beyaz renk çok pahalı olmasın. Cephe güney diye biliyorum. Sahile sıfır site Adres: Mersin/Mezitli (Tece'de oturuyor.)

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,857
Midea her zaman gözümde F/P makinası olmuştur.
Evimde 2015'den beri aktif olarak Mission modelini kullandığımı da belirtmek isterim.

Bu marka Türkiye içinde anlam vermediğim şekilde kendini Mitsubishi, Daikin, Toshiba bir tutmaya başladı.!

Arkadaş 2 sene sonra distribütörluğü bıraktın benim garantim ne olacak.!
Bu makinaya kim bakacak diyen yok.
kaldıki şuan bile müşteri hizmetlerinin telefonlara cevap vermediğini söylen üyelerimiz oldu.

Aman Dikkat birilerinin gazlamasına gelmeyin.!

Biride çıkıp bana garanti deviralan şirket devam eder demesin.!

Eski Distribütör Modern Klima, Fgeuropa devir ettiğinde daha önce satılmış klimaların garantisinin yok sayıldığını hatırlatmak isterim.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Midea' nın servis ve distribütör sorunları konusunda Başkan uzun zamandır bilgi paylaşıyor. Mevcutta tamamen LG olmasa da iki adet beko klima kullanıyorum. Herhangi bir sıkıntısını görmedim. aradaki fiyat farkı ve kapasite farkını da düşündüğümde LG derim. Ama servisi ile ilgili olumsuz geri dönüşler oldu, o yönden dikkatli olunmasını öneririm.

ByOhen Çevrimdışı

ByOhen 

Aktif Üye
23 Eyl 2018
124
36
Peki LG ile Beko nun muadil modelleri arasında çok fark varmıdır. LG Bakır, Beko ise Alüminyum kullanıyormuş. Bu durum neyi etkiler? Mesela Beko daha mı az soğutur veya ısıtır? Sota Sota slowfood slowfood

Geri
Üst Alt