P Çevrimdışı

Pascall35 

Aktif Üye
3 Haz 2020
121
43
Merhabalar ,bugun evin salonu icin mevcut 18.000btu klimamın yerine Arcelik 18325 kodlu ekolojik inverter klima aldık ,insallah memnun kalırız sadece sogutma icin kullanacagiz fiyat 36.000tl .montaj icin 4 gun sonrasina randevu verdiler.

E Çevrimdışı

evrenselo

Yeni Üye
23 Haz 2024
11
31
merhabalar herkese,
13 metre kare yatak odası
kuzey-doğu cephe bina yalıtımlı ara kat şehir kayseri

yılda 3 ay sadece soğutma için kullanacağım vestel flora doğa 12000 btu alacaktım ama yorumlar çok iyi değil, benim için uygun mudur ya da alternatif önerebilir misiniz?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
17,560
Merhabalar ,bugun evin salonu icin mevcut 18.000btu klimamın yerine Arcelik 18325 kodlu ekolojik inverter klima aldık ,insallah memnun kalırız sadece sogutma icin kullanacagiz fiyat 36.000tl .montaj icin 4 gun sonrasina randevu verdiler.
hayırlı olsun güle güle kullanın. Vakum olayı mutlaka yaptırın bazı servisler gerek yok diyerek geçiştiriyor dikkatli olun.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
17,560
merhabalar herkese,

yılda 3 ay sadece soğutma için kullanacağım vestel flora doğa 12000 btu alacaktım ama yorumlar çok iyi değil, benim için uygun mudur ya da alternatif önerebilir misiniz?
Flora ilk serisi fena değildi, sonraki serilerde ses problemi olmaya başladı tekrardan revizyon gördümü bilmiyorum fakat uzuk dururdum.
Bütçeniz ne kadar.

13mt 12lik fazla gelir, ev kira mı.?

E Çevrimdışı

evrenselo

Yeni Üye
23 Haz 2024
11
31
Flora ilk serisi fena değildi, sonraki serilerde ses problemi olmaya başladı tekrardan revizyon gördümü bilmiyorum fakat uzuk dururdum.
Bütçeniz ne kadar.

13mt 12lik fazla gelir, ev kira mı.?
seri konusunda da şöyle bir durum 12000 lik seride 122 ve 124 adında 2 model var bayii 124 olanın yeni model olduğunu bir fark var mı dediğimde aynı dedi, bir güncelleme söz konusu olabilir ama iyide kötüde olabilir bu güncelleme.

ev bana ait fiyat farkı az olduğu için 9000 yerine 12000 alıyım dedim doğru mu yanlış mı bilmiyorum

bütçem aslında taksitli olduğu taktirde kötü almamaktan yana

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
17,560
seri konusunda da şöyle bir durum 12000 lik seride 122 ve 124 adında 2 model var bayii 124 olanın yeni model olduğunu bir fark var mı dediğimde aynı dedi, bir güncelleme söz konusu olabilir ama iyide kötüde olabilir bu güncelleme.

ev bana ait fiyat farkı az olduğu için 9000 yerine 12000 alıyım dedim doğru mu yanlış mı bilmiyorum

bütçem aslında taksitli olduğu taktirde kötü almamaktan yana
size fiyat teklifi verildi mi.?

P Çevrimdışı

Pascall35 

Aktif Üye
3 Haz 2020
121
43
merhabalar herkese,

Estetik olarak Vestel klimalar benim hosuma gitmisti almak istiyordum fakat gurultu sorunu bircok kisinin basina bela olmus durumda o yuzden buradaki tavsiyeler uzerine Arcelik ekolojik inverter aldık.

E Çevrimdışı

evrenselo

Yeni Üye
23 Haz 2024
11
31
Hangi ilden bayiden mi aldınız hocam fiyatı?
kayseriden aldım fiyatı bayii evet iyi mi?

üstad mümkünse biraz daha çık Arçelik, LG al hiç olmadı Midea üretimi fason makinalara bak (Airfel, Vessen gibi)
daiken sensira 12000 için 33.000tl 9 taksit fiyat aldım
ama yılda 3 ay kullanacağım için bu parayı vermesem mi diye düşünüyorum (yanlışsam düzeltin lütfen)
şöyle ki; örnek Antalya kullanıcısı 12 ay neredeyse ısıtma soğutma kullanıyor ben 3 ay kullanacağım, onun 1 yıldaki kullanımını ben 4 yılda kullanacağım
yoksa eve kalitesiz bir ürün asla almak istemiyorum çünkü sonu hüsran oluyor.
bana 1-2-3 olarak marka model yazabilirseniz çok sevinirim,
sizlerin görüşlerine güveniyorum ona göre karar verip satın alacağım
Kayseri'de klima alışkanlığı çok yok vestelin teknik servis ağı ve satışı bölgede fazla onun avantaj olabileceğini düşünüyorum diğer markalarda durum nasıldır acaba.

Son düzenleme:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
17,560
kayseriden aldım fiyatı bayii evet iyi mi?

daiken sensira 12000 için 33.000tl 9 taksit fiyat aldım
ama yılda 3 ay kullanacağım için bu parayı vermesem mi diye düşünüyorum (yanlışsam düzeltin lütfen)
şöyle ki; örnek Antalya kullanıcısı 12 ay neredeyse ısıtma soğutma kullanıyor ben 3 ay kullanacağım, onun 1 yıldaki kullanımını ben 4 yılda kullanacağım
yoksa eve kalitesiz bir ürün asla almak istemiyorum çünkü sonu hüsran oluyor.
bana 1-2-3 olarak marka model yazabilirseniz çok sevinirim,
sizlerin görüşlerine güveniyorum ona göre karar verip satın alacağım
Kayseri'de klima alışkanlığı çok yok vestelin teknik servis ağı ve satışı bölgede fazla onun avantaj olabileceğini düşünüyorum diğer markalarda durum nasıldır acaba.
Siesta, Sensira, Shira Eco Bu modelleri tercih edeceksen Daikin kalitesi aldığını sanma.!
Bu net şekilde anlayabilmen için katalog değerlerine bakmalısın. Bu seriler Daikin giriş sınıfıdır verimlilik, tüketim olarak LG, Midea çokta farklı olmaz.
Ha Shira Plus alacağım dersen işte o zaman Daikin aldım diyebilirsiniz.

Geri
Üst Alt