Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G Çevrimdışı

GeRMeN

Yeni Üye
13 Mar 2017
7

arkadaşlar meraba..tavsiyenize ihtiyacım var pek anlamadığım bir konu klima..hediye çekiyle alacağım için sadece bu modeller var sitede o yüzden alternatifim yok..evime ikinci klima alcam mersin için sadece soğutma için.. klimalar şunlar;

[font=Tahoma, Geneva, sans-serif]Demirdöküm A4 09 9000 BTU Inverter Klima
[font=Tahoma, Geneva, sans-serif][size=large][font=Tahoma, Geneva, sans-serif]Airfel LTXN25U 9000 BTU Inverter Klima
[font=Tahoma, Geneva, sans-serif][size=large][font=Tahoma, Geneva, sans-serif]Baymak Elegant Plus 09 9.000 BTU Inverter Klima

G Çevrimdışı

GeRMeN

Yeni Üye
13 Mar 2017
7

birde arkadşalr şunlar var ekliyeyim hemen; acil yardmlrınızı ve neden hangisini almalıyım söylerseniz sevinrm

[font=Tahoma, Geneva, sans-serif]Vestel Nature Plus Inverter 9 A+ Klima
[font=Tahoma, Geneva, sans-serif]Beko 30920 A++ 9000 Btu/h İnverter Klima

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,939

GeRMeN' Alıntı:
birde arkadşalr şunlar var ekliyeyim hemen; acil yardmlrınızı ve neden hangisini almalıyım söylerseniz sevinrm

[font=Tahoma, Geneva, sans-serif]Vestel Nature Plus Inverter 9 A+ Klima
[font=Tahoma, Geneva, sans-serif]Beko 30920 A++ 9000 Btu/h İnverter Klima

Merhaba lıstenızden hıcbır klımanız onermıyoruz sebeplerı forumumuzda fazlasıyla yazmakta

butcenız kısıtlı ıse

mıdea blanc yada mıdea modernstar ınceleyebılırsınız

G Çevrimdışı

GeRMeN

Yeni Üye
13 Mar 2017
7

ilginiz için teşekkürler ama belirttiğim gibi hediye çekiyle evidea.com sitesinden alcam ve 9000 lik sadece bu klimalar var başka seçeneğim olmadığı için bunalrdan birini almak zorundaym..

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440
Günaydın Azraile kafa tutan yurdum insanlarına

37d6a568b53fd8538660a23d8d957be7.jpg

C Çevrimdışı

ccrazyy

Yeni Üye
3 Mar 2017
7

Ustatlar, sizin tavsiyenizle midea mission aldim simdilik cok memnunum. Cok sessiz sogutma da isitmada iyi. Sizlere tesekkur ediyorum. Yatak odasina da bir tane almak istiyorum. Kuzey cephe yalitim var. 17 mtkare arti 3 mtkare soje var. pencere alani 3 mtkare civari. sojenin kapisi var. sogutmada ve ozellikle kisin odadaki petek tam bir isitma saglamadigi icin takviye olsun diye ve mevsim gecislerinde merkezi dogalgaz oldugu icin isitmada da kullanmak istiyorum. Sizce midea missionun kac btu almaliyim? Birde 2017 ile 2016 hangisini almaliyim?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,939

ccrazyy' Alıntı:
Ustatlar, sizin tavsiyenizle midea mission aldim simdilik cok memnunum. Cok sessiz sogutma da isitmada iyi. Sizlere tesekkur ediyorum. Yatak odasina da bir tane almak istiyorum. Kuzey cephe yalitim var. 17 mtkare arti 3 mtkare soje var. pencere alani 3 mtkare civari. sojenin kapisi var. sogutmada ve ozellikle kisin odadaki petek tam bir isitma saglamadigi icin takviye olsun diye ve mevsim gecislerinde merkezi dogalgaz oldugu icin isitmada da kullanmak istiyorum. Sizce midea missionun kac btu almaliyim? Birde 2017 ile 2016 hangisini almaliyim?

Midea memnun olmana fazlasiyla sevindik
Yalitim varsa 9luk isini gorur
Zaten takviye olarak veya mevsim gecisinde kullanacakmissin

aihsan Çevrimdışı

aihsan

Yeni Üye
7 Haz 2017
1

Merhabalar dostlar,
Forumu baya araştırdım ve bilinçlendim :) emeklerinize teşekkür ederim.

5. kat, üstümüzde çatı var, duvarlarda yalıtım yok. Öğleden sonra da batıncaya kadar direkt güneş alıyor.
Salonumun ölçüleriyle hesaplama 5,20 x 3 x 2.5 x 200 = 7800 ediyor.
Fakat salonun kapısınıda açarım koridor odalarıda birazcık nasiplensin hafif sıcağı kırsın diyerek 12000btu'luk klima düşünüyorum.

Salonda yazları sadece soğutma amaçlı kullanacağım ve sürekli kullanacağım.

Fiyat performans oranında ghostkiller1 arkadaşımız Uğur 12000'lik klima önermiş araştırdım, internette 1.850tl'ye var.
Servisdeki arkadaşlarla da görüştüm. İçinden alüminyum boru seti çıkıyor, ayrıca isterseniz bakır boruyu biz alıyoruz onunda metresi 45TL dedi. Hesapladığımda pek de uygunluğu kalmıyor.

Forumda önerilen diğer bir klima olan; MİDEA MISSION MSMBBU-12 İNV.SPLİT KLİMA ( Link:  [font=Roboto, Helvetica, Arial, sans-serif] ).
Ege-ticaret'de Wi-fi kit'i hediye, ücretsiz kargo. 6 taksit 2.876,00 TL'ye geliyor.
Fiyatı bana biraz yüksek kalsa da pişmanlık yaşatmazsa bunu alayım diye aklımdan geçiyor?

Size doğru bir seçim midir?
Sessiz bir ürün müdür?
Rahatsızlık yaşar mıyız?
Midea sesli çalışır deniliyor, komşularımı rahatsız edecek derecede midir?
Airfel ltxn35u kullanan arkadaşlarım var ve ısrarla daikin'in servis kapsamında olduğu için öneriyorlar.

Yada alternatif olarak ne tercih edebilirim, dediğim gibi sadece soğutma için kullanacağım.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,939

aihsan' Alıntı:
Merhabalar dostlar,
Forumu baya araştırdım ve bilinçlendim :) emeklerinize teşekkür ederim.

5. kat, üstümüzde çatı var, duvarlarda yalıtım yok. Öğleden sonra da batıncaya kadar direkt güneş alıyor.
Salonumun ölçüleriyle hesaplama 5,20 x 3 x 2.5 x 200 = 7800 ediyor.
Fakat salonun kapısınıda açarım koridor odalarıda birazcık nasiplensin hafif sıcağı kırsın diyerek 12000btu'luk klima düşünüyorum.

Salonda yazları sadece soğutma amaçlı kullanacağım ve sürekli kullanacağım.

Fiyat performans oranında ghostkiller1 arkadaşımız Uğur 12000'lik klima önermiş araştırdım, internette 1.850tl'ye var.
Servisdeki arkadaşlarla da görüştüm. İçinden alüminyum boru seti çıkıyor, ayrıca isterseniz bakır boruyu biz alıyoruz onunda metresi 45TL dedi. Hesapladığımda pek de uygunluğu kalmıyor.

Forumda önerilen diğer bir klima olan; MİDEA MISSION MSMBBU-12 İNV.SPLİT KLİMA ( Link:  [font=Roboto, Helvetica, Arial, sans-serif] ).
Ege-ticaret'de Wi-fi kit'i hediye, ücretsiz kargo. 6 taksit 2.876,00 TL'ye geliyor.
Fiyatı bana biraz yüksek kalsa da pişmanlık yaşatmazsa bunu alayım diye aklımdan geçiyor?

Size doğru bir seçim midir?
Sessiz bir ürün müdür?
Rahatsızlık yaşar mıyız?
Midea sesli çalışır deniliyor, komşularımı rahatsız edecek derecede midir?
Airfel ltxn35u kullanan arkadaşlarım var ve ısrarla daikin'in servis kapsamında olduğu için öneriyorlar.

Yada alternatif olarak ne tercih edebilirim, dediğim gibi sadece soğutma için kullanacağım.

Mıdea Mıssıon Isıtmada Bu Kıs Kullandım Muazzam Sekılde Elektrık Tuketımınde Memnunum

Hatta Konusunu Acıp Vıdeo Paylastım Inceleyebılırsınız

Ses Konusunda Gelırsek Ses Duymanız Pek Mumkun Degıl Asırı Sessız Sıze Bukadar Dıyeyım Yuksek Fanda Bıle Hava Sessını Zor Duyarsınız

Aırfel Konusuna Gelırsek Arkadasınıza Sorun Bakım Aırfel Kım Uretıyor ???

Tabiki MIDEA

Aırfel ve Mıdea Fıyatlarını Karsılastırırsanız zaten Ne Demek Istedıgımı Anlarsınız

Ozellıklerı ve Kalıtesı Kırpılmıs Fason Uretımı Oldugunu Rahatlıklar Gorebılırsınız...

A Çevrimdışı

ayhangunay

Aktif Üye
20 Ocak 2017
75
@sota nasilsin ustat ? Modem degistirdim bu wifi uzak baglanti icin unuttum.gecen sefer nasil yaptigimi yine takilmistim zaten bir video ceksene arsivde kalsin deli oldum yine :)

A Çevrimdışı

ayhangunay

Aktif Üye
20 Ocak 2017
75
Simdi local baglantiyi yaptim bak telefonun uygulamasindan aciyorum klima ekraninda derecenin yaninda wifi isareti yaniyor lakin network uzak baglantiyi yapamadim ata degip atiyor yine @sota

M Çevrimdışı

muratbasci

Yeni Üye
9 Haz 2017
2

merhabalar klima araştırırken burayı buldum ve forum da yazılanları çok bilgilendirici bulduğumu belirtmek istiyorum. bizim salona bir klima taktırmayı düşünüyoruz. öncelikle amacımızı belirteyim, klimayı sadece soğutma amaçlı kullanmak istiyoruz. öyle içerisi buz gibi olsunculardan da değiliz. sağlıklı olan da olması gerektiği gibi dışarısının ısısından 3-5 derece düşük hale getirsin içerisinin ısısını bize yeter de artar bile.

odanın ölçüsü 7,5 * 4 metre. klimada aradığımız ekstra hiç bir özellik yok, yukarı da yazdığımı yapsın bizim için yeterli açıkcası. fazla bir bütçemiz yok ne yazık ki. o yüzden minumum bütçeyle basit, belirttiğim işleve yönelik bir klima önerisi yaparsanız çok sevinirim. tavsiye vereceklere şimdiden teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt