Klima Performans Düşüklüğü

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
"Her şeyden anlarım abi" intibası bıraksam da geçenlerde bende çağırmıştım bir klimacı ,çocuk eve geldi ilk baktığı yer dereceydi ,bana "abi bu 24 ayarlı ev zaten 23 derece gösteriyor,daha ısınmadan kapatıyor kendini ,26 yap öyle kullan ,ama birden 30 falan yapma" demişti :haha1
Tabii burada güldüğüme bakmayın ,çünkü çocuk haklı çkmıştı,"borcum varmı çocum" dedim,duvardaki saate bakıp "bunun hatırına borcun yok" dedi :)
Yani ben anlamam sevgili koray :)
Senin iş modlama yazılım sorayım dedim gene yahu modlama demişken nerde kaldı bu profiller ya :haha1:haha1:haha1

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
teraspy teraspy Emmi işten güçten evin yolunu unutacam ya sabah Uyanırken Ya Allah deyip Tv modemi selamlıyorum aklıma gelirse sabah alacağım bu profilleri.:haha:haha

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
teraspy teraspy Emmi işten güçten evin yolunu unutacam ya sabah Uyanırken Ya Allah deyip Tv modemi selamlıyorum aklıma gelirse sabah alacağım bu profilleri.:haha:haha
Ohooooo, ben sabah 05:45 te servise binmek için evden çıkıyordum,08:00 işbaşı ,akşam eve geliyordum saat18:40 ,yemek yiyip gece de düğüne gidiyordum ,çalgı çalmaya ,düğünden eve en geç gecenin 03:00 ünde dönüyordum,bu tam 8 yıl sürdü ,onun için biz karı-koca sabaha kadar oturuyoruz,oradan kaldı ,uyumadıkki hiç doğru dürüst,ama hiç bir işimizi de aksatmadık,vakit bulursam da tv tamiri yapıyordum :)

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Ohooooo, ben sabah 05:45 te servise binmek için evden çıkıyordum,08:00 işbaşı ,akşam eve geliyordum saat18:40 ,yemek yiyip gece de düğüne gidiyordum ,çalgı çalmaya ,düğünden eve en geç gecenin 03:00 ünde dönüyordum,bu tam 8 yıl sürdü ,onun için biz karı-koca sabaha kadar oturuyoruz,oradan kaldı ,uyumadıkki hiç doğru dürüst,ama hiç bir işimizi de aksatmadık,vakit bulursam da tv tamiri yapıyordum :)
Yeni nesil tırt abi tırt... ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Akşam yemekte sakatat (yürek) ızgara yapmışsın ellam... :kiskis
Yooo,pırasa vardı ,hanım yemekleri yapar,dondurur ,köye geldiğimde üzerindeki numara sırasına göre dondurucudan çıkartır ısıtıp yerim ,yürek yemeye paramız yetmez ,ancak ,pırasa ,ıspanak (iki türlü) patates kızartma ve salçalı ,hamsi ( :hihi ) ,işte böyle,nede olsa emekli adamım ben :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt