Kiwi markadan uzak durun !

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Az önce nihayet müşteri hizmetlerine ulaştım. Durumu anlattım. Bana kargo kodu verdiler. Burayada yazıcam. İhtiyacı olan olabilir. İlk aşamayı atlattık. Bakalım geri gelecek mi? ?Yada yapılmış olarak gelecek mi?

Yurtiçi kargo :417932028 Arena bilgisayar ?
şimdi yüzün gülüyor m.hizmetlerine ulaşamayınca herkes falancı markadan uzak durun derse :kiskis

a101 gibi kurumsal firmalarla çalışan bir markanın böyle bir hata yapacağını sanmam

satış sonrası servis hizmeti vermek zorundalar ...

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
şimdi yüzün gülüyor m.hizmetlerine ulaşamayınca herkes falancı markadan uzak durun derse :kiskis

a101 gibi kurumsal firmalarla çalışan bir markanın böyle bir hata yapacağını sanmam

satış sonrası servis hizmeti vermek zorundalar ...
Öylede müşteri hizmetleri açmıyor yanıt vermiyor. Şöyle de olabilir mesela "bekleyenler arasında 4. sıradasınız" gibi bir bilgilendirme takip anonsu olsa.. Fakat şikayet var sitelerinde de bu sorunla ilgili bir çok şikayeti görünce tamam diyorsunuz. Niye mağdur olalım ki? Bir de teknik servis noktaları yok. Müşteri hizmetlerine mahkumsun.
Ha belkide yenisini gönderirler. Bilemeyiz..
Buraya müşteri hizmetlerine ulaştım diye de yazmayabilirdim. Forum olarak olumlu olumsuz bilgilenelim diye paylaşıyorum ?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Öylede müşteri hizmetleri açmıyor yanıt vermiyor. Şöyle de olabilir mesela "bekleyenler arasında 4. sıradasınız" gibi bir bilgilendirme takip anonsu olsa.. Fakat şikayet var sitelerinde de bu sorunla ilgili bir çok şikayeti görünce tamam diyorsunuz. Niye mağdur olalım ki? Bir de teknik servis noktaları yok. Müşteri hizmetlerine mahkumsun.
Ha belkide yenisini gönderirler. Bilemeyiz..
Buraya müşteri hizmetlerine ulaştım diye de yazmayabilirdim. Forum olarak olumlu olumsuz bilgilenelim diye paylaşıyorum ?
şirket poltikası zaten geniş servis ağları olsa uygun fiyatlı ürün satamazlar ordan burdan kısarak uygun fiyatlı ürün satıyorlar call center kısmıda o neden ile küçük tutulmuş az personel olduğu için herkese yetişemiyorlar şikayet var sitesine bakarsan isim yapmış büyük firmalar içinde yazılan şikayetler çok fazla yaz yazma o sana kalmış ne kadar ekmek o kadar köfte :kiskis

kiwi olsun sinbo olsun bu markaların ucuz ürün sattığını ürünlerin kalitesiz olduğunu sorun çıkarabileceğini ama ucuz olduğu için aşağı yukarı aynı işlevi yaptığı için şimdilik işimi görsün diye alınan ürünler bu ürünleri alanlar bu sorunları bilerek alıyorlar alanların çoğu sorun çıktığında garanti servis yerine ürünü çöpe atıyor....

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
@denysmih6, katılıyorum ben bu markalara kullan bozulunca at mantığıyla bakıyorum. servislik verse ne yapacak .servis bu markalar için eleman çalıştırsa elemanın ne maaşı nede sigortası çıkar. vestel de merkez servislere yönlendiriyor. bir çoğuda onarılamayıp değişim yada ücretli değişim oluyor müşteri kabul ederse. tamir maliyetli yetişmiş eleman az.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Yada kiwi markadan değilde bu tip üretim yapan markalardan uzak durmak lazım. Ucuz mal alacak kadar........

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Az önce nihayet müşteri hizmetlerine ulaştım. Durumu anlattım. Bana kargo kodu verdiler. Burayada yazıcam. İhtiyacı olan olabilir. İlk aşamayı atlattık. Bakalım geri gelecek mi? ?Yada yapılmış olarak gelecek mi?

Yurtiçi kargo :417932028 Arena bilgisayar ?
Arena ise sorun olmaz bence.

A Çevrimdışı

alix_

Yeni Üye
1 Kas 2020
6
24
öncelikle geçmiş olsun bizdede el mikseri var vaadini yerine getiriyo şimdilik 1 yıl falan oldu yumurta krema çırpması falan iyi kek çırparken zorlanıyo baya oyuncak gibi küçücük zaten 50 tl ye mikser almışız o kadarcık ta olur bozulunca belki başka markaya geçeriz

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Benim su ısıtıcı hala gelecek. Geçen hafta sonu aradım. İnanın 10 dk. Bekledim ve müşteri hizmetleri çıktı. Parça beklediklerini söyledi. Yenisini gönder işte alt tarafı su ısıtıcı... Bakalım beklemeye devam... Bugün itibari ile 3 hafta oldu..

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Bugün gündüz tekrar aradım. Hala parça bekleniyor. Yasal süre geçti. M. Hizmetleri de zamanın geçtiğini söyledi. Geçen aramada mh. Adres telefon bilgilerimi almıştı. Bugün ki ise bana farklı kişinin bilgilerini söylüyor adres telefon vs. ?
Bu işi yapamayacaksanız bırakın gidin kardeşim. Ne parçası bekliyorsun sen.? Kalitesiz bir firma olduğu buradan belli. İnsan yenisini gönderir değil mi? Sadece mal satmayla olmuyor bu işler.. Resmen insanla dalga geçiyorlar.. Şerefsizler.. Biride awox al birini vur ötekine..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt