Kırık Televizyon ve sonraki süreç

I Çevrimdışı

illetr

Yeni Üye
21 Ağu 2022
7
Merhabalar,

Evet aynı gün gelip kurmuş arkadaşlar. Bu tv'den yakın zamanda iki adet satın aldım. Biri kendi evime diğeri oğluma. Kırık gelen oğlum için olandı.
Evimde halen kullandığım mb120 anakartlı yine Vestel üretimi 55 inç bir TV var. Aralarında hem görüntü hem sunduğu özellikler açısından çok fark olduğunu söyleyebilirim.
Bize gelen iki TV de mb180 + LG ips kombinasyonu ile geldi bunu da belirteyim.
Anakart hzlı uygulamalar yeterli, görüntüsü tatmin edici.
Kendi adıma naçizane uygun fiyatlı ve tatmin edici bir TV olduğunu söyleyebilirim.
Eksi olarak yansıma önleyici katman yüzde 3 öğrendiğimiz kadarıyla, eğer odanız aydınlık ise sıkıntı olabilir ama bu fiyatlarda fark ortaya koyacak kadar yüksek oranda katmanı olan ürün de yok sanıyorum.
Evet tavsiye ederim. Ama sınırlı bilgimle ve 53 yaşındaki gözlerimle :)

Herkese saygılar, sevgiler.

Merhabalar Üstadım. Vermiş olduğunuz değerli bilgiler için teşekkür ediyorum. Ürünü almaya karar verdim. Hayırlısı olsun. Selamlar Saygılar;

I Çevrimdışı

illetr

Yeni Üye
21 Ağu 2022
7
Üstadım tekrardan Merhaba. Ürünü sipariş verdim. Kurulum ücretli mi? Askı aparatı çıkıyor mu kutu içeriğinden? Bir de hb da garantisi süresi 36 ay diyor. Daewoo servisi 24 ay diyor. Hangisi doğru? Saygılar,

D Çevrimdışı

decchaos

Yeni Üye
12 Kas 2017
37
53
Üstadım tekrardan Merhaba. Ürünü sipariş verdim. Kurulum ücretli mi? Askı aparatı çıkıyor mu kutu içeriğinden? Bir de hb da garantisi süresi 36 ay diyor. Daewoo servisi 24 ay diyor. Hangisi doğru? Saygılar,
Merhaba,
Kurulum ücretsiz öncelikle.
TV ağır olabileceği için sehpaya kurulum istedik. Açıkçası güvenemedim askı aparatına büyüklükten dolayı, bu sebeple sormadım askı aparatı var mı? Garanti 2 yıl Hepsiburada ürün sayfası yanlış bilgi veriyor muhtemelen. Aşağıda resmini paylaştığım Daewoo için hazırlanmış servis bilgilerinde 2 yıl olarak belirtmişler.

daewoo.png

I Çevrimdışı

illetr

Yeni Üye
21 Ağu 2022
7
Merhaba,
Kurulum ücretsiz öncelikle.
TV ağır olabileceği için sehpaya kurulum istedik. Açıkçası güvenemedim askı aparatına büyüklükten dolayı, bu sebeple sormadım askı aparatı var mı? Garanti 2 yıl Hepsiburada ürün sayfası yanlış bilgi veriyor muhtemelen. Aşağıda resmini paylaştığım Daewoo için hazırlanmış servis bilgilerinde 2 yıl olarak belirtmişler.

daewoo.png
Verdiğiniz açıklayıcı bilgiler için teşekkür ederim Üstadım. Saygılar.

F Çevrimdışı

Fatihtom

Yeni Üye
16 Ara 2022
3
31
merhaba arkadaslar burdan bir hafta önce bir TV aldım Philips TV 65 inç elime 1 hafta sonra ulaştı malum horoz lojistik neyseki kargo kutusunda bir problem yoktu neyse teslim aldık fakat ertesi gün dokunmadan servis gelip kurulumu yaptiktan sonra hafif sağ üst köşesinde çok küçük çatlak gibi birşey belirdi değişim talep edicez dediler bizde tamam dedik sorum şu bu TV nin aldığım firma değişim yapmayacağıni bildiğim için TV nin fiyatında çok yükseldiği için bu ve de ben bu TV yi kullanmak istiyorum para iadesi yapılıp yeni sipariş açmam istenicek ama böyle bir şansım olmadığı için böyle bir ürün alamayacağım için TV'nin ücretsiz onarımı mümkün olabilir mi ?

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri