Kimlik ve ruhsat resimi ile kredi mi bakılıyor?

M Çevrimdışı

MagicBreak

mecık brek
Aktif Üye
26 Şub 2020
52
Ah ahh kimseye güven yok. Birşey olmaz kredi için soruluyor ama temkinli olmak da fayda var. Yoksa şu an 50 TL kazandın desen herkes kimlik veriyor. Araba hayırlı olsun şimdiden :)

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,123
43
Bugün sabahtan nüfus müdürlüğüne gidip kimlik kartımı iptal ettirdim. 1 saat sonra finans kuruluşu aradı bilgilerinizde bir hata var telefon numaranızda hata var galiba falan dedi ben vazgeçtim deyip kapattım. Eski kimliğin geçerliliği kalmadı şuan.

forza_ksk Çevrimdışı

forza_ksk

Aktif Üye
18 Şub 2018
102
Bugün sabahtan nüfus müdürlüğüne gidip kimlik kartımı iptal ettirdim. 1 saat sonra finans kuruluşu aradı bilgilerinizde bir hata var telefon numaranızda hata var galiba falan dedi ben vazgeçtim deyip kapattım. Eski kimliğin geçerliliği kalmadı şuan.
Hocam boşuna evham yapmışsınız, sonuçta TC aynı, foto aynı :) Neyse bir daha galeride vermeyin bilginizi, araba alacağınız kesinleşirse direkt bankaya geçin.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Ben anladım ama senin birşeyler yapacağını kimliği iptal edeceğini korkutmayın dedim :hihi

Geri
Üst Alt