Keysmart Key 3003 Bulaşık Makinesi

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
21 Yıllık Beko marka bulaşık makinemiz, "artık ben size hizmet etmek istemiyorum" diyemediği için altından su kaçırınca, değiştirmek elzem oldu dedik ve fayda fiyat ürünü araştırması yaptık... 23 Ağustos günü Bim'e Arçelik üretimi Keysmart Key 3003 marka/model 3 programlı bulaşık makinesinin peşin fiyatına 6 taksitli 1.050 Liraya satıldığını görünce sipariş geçtim, Cuma gününü saymazsak, Çarşamba günü yani 4 iş günü içerisinde teslimat ve ücretsiz kurulumu Arçelik Yetkili Servis elemanları tarafından yapıldı...

10 günlük test aşamasında, eski makineden kötü bir durum tespiti yapmadı eşim. Bulaşıkların parlaklığı ve temizliği konusunda sıkıntımız yok, fiyat olarak zaten dip fiyatta bir ürün. Bu segmentte bulaşık makinesi ihtiyacı olanlara tavsiye ederim.

Ürün özellikleri;
  • Paslanmaz çelik gövde
  • A+ enerji
  • 3 program
  • Ayarlanabilir fincan rafları
  • Su taşma emniyet sistemi
  • Tuz uyarı ışığı
  • A Kurutma performansı
  • YxGxD: 85x59,8x60 cm
  • Beyaz renk
  • Ücretsiz montaj
  • Bardak koruma sistemi
  • Ön yıkama 30 yoğun yıkama 50 derece
  • Arçelik servis güvencesi altında

356.png

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Hayirli olsun gulegule kullanin.

eski makinenizin kapaganin altindan mi yoksa enalttan mi su kaçırıyordu

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Hayirli olsun gulegule kullanin.

eski makinenizin kapaganin altindan mi yoksa enalttan mi su kaçırıyordu
Bunu tespit etmedim ama kapaktan geliyor diye hatırlıyorum, hanım her yıkamada yapmıyor arada bir yapıyor demişti. 21 yıllık makine ile uğraşmak istemedim.

Öndeki start stop düğmesi bozuktu en son olarak da kapak yayı kırılmıştı, kapağı tutmazsan yer çekimine meydan okuyarak açılıyordu. :kas

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Bunu tespit etmedim ama kapaktan geliyor diye hatırlıyorum, hanım her yıkamada yapmıyor arada bir yapıyor demişti. 21 yıllık makine ile uğraşmak istemedim.

Öndeki start stop düğmesi bozuktu en son olarak da kapak yayı kırılmıştı, kapağı tutmazsan yer çekimine meydan okuyarak açılıyordu. :kas
Kapak altındakı conta degıstırılse su akıtma sorunu gıderılebılınırdı. dıger sorunlarda ufak tefek dokunuslarla yapılacak ısler.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Kapak altındakı conta degıstırılse su akıtma sorunu gıderılebılınırdı. dıger sorunlarda ufak tefek dokunuslarla yapılacak ısler.
*Ön panel değişecek (dört yıl önce 100 lira demişlerdi)
*Kapak yayı kırıldı, değişecek.
*Su kaçırma bence de contadan

* * *

Bu arızalara para vermek 21 yıllık makine için mantıklı gelmedi. O gün BİM'e makine gelmemiş olsaydı belki arızayı yaptırmayı düşünebilirdim.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
14 aylık kullanım sürecinde herhangi bir sorun sıkıntımız olmadı çok şükür. Düşük bütçeli makine düşünenlere tavsiye ederim.

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Bu bulaşık makineleri için forumlarda "mutlaka çelik tabanlı olan alın" mevzusu dolanıyordu.. Bunun gerçeklik durumu nedir?

Bu arada hayırlı olsun, güle güle kullanın. ?

L Çevrimdışı

LynXMaSTeR 

Aktif Üye
16 Ocak 2020
143
Konuyu hortlatıcam ama bulaşık makinesi almayı düşünüyorum, 1–2 sene idareten. Spotçulara baktım 15-20 yıllık 2 programlı makinelere 600-700 lira diyorlar. Keysmart 4004 BM gözüme ilişti. Şu an 1450 TL ye satılıyor. Tavsiye eder misiniz, kullanan varsa yorumlarını alabilir miyim?

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Konuyu hortlatıcam ama bulaşık makinesi almayı düşünüyorum, 1–2 sene idareten. Spotçulara baktım 15-20 yıllık 2 programlı makinelere 600-700 lira diyorlar. Keysmart 4004 BM gözüme ilişti. Şu an 1450 TL ye satılıyor. Tavsiye eder misiniz, kullanan varsa yorumlarını alabilir miyim?
Kolay kolay sorun yaşamazsınız. Fiyat performans ürünü.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri