Kesik kesik üfleme sorunu

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Hayır yapmadım.Dün 1 saate yakın turbo+18 derecede çalıştırdım kesik üfleme yapmadı sonra 24 dereceye ve otomatik fan a aldım yine yapmadı sonra aşağı yukarı üflemeye alınca ara ara rüzgar eser gibi üfleme yaptı.
Neden otomatik fana alıyorsunuz. orta yada yuksek fanda kullanip
tekrar kontrol edin.

Ay-Yıldız Çevrimdışı

Ay-Yıldız

Yeni Üye
30 Eki 2017
19
Neden otomatik fana alıyorsunuz. orta yada yuksek fanda kullanip
tekrar kontrol edin.
Yüksek fanda yapmıyor sadece otomatik fanda yapıyor soğutması eskisi gibi sorun yok fakat otomatik fanda rüzgar bazen hızlı eser gibi üfürüyor.Fan değişiminden önce otomatik fan da sabit bir şekilde üflüyordu.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Otomatık fanda fan hızı degıskendır. Sensorlerden aldıgı bılgıye gore fan hızını dusurup arttırabılır.

Cıhazınızda sorun oldugunu dusunmuyorum.

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Arkadaşlar slm geçen yazdım filtre temiz değilse filtre yi yıkayın dediniz öyle kaldı evde iki klimam var haftada bir filtreleri yıkarım sıkıntı filtrede değil Vestel flora doga 12 but klimamiz çalışırken iç ünite üfleme sesi kesik kesik üflüyor sanki poyraz esiyor internette buna benzer şikayetler var ama nedeni bilinmiyor işin ustalari olarak servis çağırmadan sizden bilgi rica ediyorum klima yatak odamda gece sessizliğinde çok bariz belli klimanın içi temiz ama gerekiyorsa iç ünite temizliği yaptırım ama sıkıntı ne olabilir bir parçada falan sıkıntı olabilir mi

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Arkadaşlar slm geçen yazdım filtre temiz değilse filtre yi yıkayın dediniz öyle kaldı evde iki klimam var haftada bir filtreleri yıkarım sıkıntı filtrede değil Vestel flora doga 12 but klimamiz çalışırken iç ünite üfleme sesi kesik kesik üflüyor sanki poyraz esiyor internette buna benzer şikayetler var ama nedeni bilinmiyor işin ustalari olarak servis çağırmadan sizden bilgi rica ediyorum klima yatak odamda gece sessizliğinde çok bariz belli klimanın içi temiz ama gerekiyorsa iç ünite temizliği yaptırım ama sıkıntı ne olabilir bir parçada falan sıkıntı olabilir mi
Filtre ve klima temizse
Cross faninin kanatçıklarından biri yada birkaçı kırılmış olsabilir.

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Filtre ve klima temizse
Arkadaşlar bilgi için teşekkürler servis cagiracaz artık
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Filtre ve klima temizse
Arkadaşlar bilgi için teşekkürler servis cagiracaz artık

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt