Kesik kesik üfleme sorunu

Ay-Yıldız Çevrimdışı

Ay-Yıldız

Yeni Üye
30 Eki 2017
19
Klimanın iç fanı değiştikten sonra oldu bu sorun.Klimayı filitresiz de çalıştırdım yine aynı sorun.Turbo modda çalıştırdıktan sonra dereceye alıp otomatik fan moduna alınca bir süre gacur gucur ses geliyor sonra ses kesiliyor kesik kesik üflemeye devam ediyor.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

24 derece yazacaktım çıkmamış.

F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
725
Bende kesik kesik üfleme iç ünite fanı kirliliğinden olmuştu.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Klimanın iç fanı değiştikten sonra oldu bu sorun.Klimayı filitresiz de çalıştırdım yine aynı sorun.Turbo modda çalıştırdıktan sonra dereceye alıp otomatik fan moduna alınca bir süre gacur gucur ses geliyor sonra ses kesiliyor kesik kesik üflemeye devam ediyor.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

24 derece yazacaktım çıkmamış.

Fan iyi monte edilememiş olabilir mi acaba? Ya da fazla sıkılan bir vida mevcut olabilir mi?
Servis bu duruma ne dedi?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Bence arıza kartta da olabilir başıma gelmişti vuuuuu diyor ses gidiyor kart değişimi ile düzelmişti

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,459
SEG 12 lik A101 den almıştım 2017 de +4 yıl garanti uzatımı yaptırmıştım.
Cross fan cokfazla kır tutarsa bahsettıgınız sekılde kesık kesık sankı tıslıyormus gıbı ufler.

bunu en ıyı elınızı klımanın onunde gezdırerek anlarsınız bazı bolgelerden ruzgar elınıze neredeyse hıc vurmaz.

bu sene genel temızlık yaptırdınız mı.

Ay-Yıldız Çevrimdışı

Ay-Yıldız

Yeni Üye
30 Eki 2017
19
Cross fan cokfazla kır tutarsa bahsettıgınız sekılde kesık kesık sankı tıslıyormus gıbı ufler.

bunu en ıyı elınızı klımanın onunde gezdırerek anlarsınız bazı bolgelerden ruzgar elınıze neredeyse hıc vurmaz.

bu sene genel temızlık yaptırdınız mı.
Hayır yapmadım.Dün 1 saate yakın turbo+18 derecede çalıştırdım kesik üfleme yapmadı sonra 24 dereceye ve otomatik fan a aldım yine yapmadı sonra aşağı yukarı üflemeye alınca ara ara rüzgar eser gibi üfleme yaptı.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt