Kayıp Koro Nerelerdeydi ?

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Evet kesinlikle katılıyorum,ben açıkçası duygusal bir an yaşayacağımı hiç düşünmedim tarık,zor tuttum kendimi,hatta sustum bir süre.Zor çünkü yaşanılanlar,hem de çok zor.Kız kardeşimden biliyorum,Avcılarda oturuyorlar ve 99 depremini kıl payı atlattılar.Bir miktar anlaşılamayan para ile yani,anlatmış olmam lazım muhabbette.Satıcı örneğin 1000 istemiş,eniştede 980 varmış ve evi alamamışlardı,kardeşim beni aramıştı üzülerek "anlaşamadık alocum" diye ,deprem olduğunda baktıkları apartman maalesef yıkılmıştı.
Abi selam verdiğim kuşa bile ulaşmaya çalıştım hala çalıştıklarım var. Garip bi mevzu. Karman çorman duygular.

L Çevrimdışı

luckyfather

Aktif Üye
25 May 2018
90
55
Koro96 Koro96 çok ama çok geçmiş olsun sevgili dostum..
teraspy teraspy abi sana teşekkür ediyorum..
İnşallah oradaki dostların ve aileleri sağlıklı olsun..
Ne acıdır ki daire fiyatları uçmuş olsada yapım süreçlerinde görünüyorki aynı özen itina gösterilmeme sebepleri bizlere bu acıları yaşatmakta kelimeler çok ama dudaklarımızda dökülen sadece dualar var...

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,744
koro96 korayla az önce görüştüm soranlara selamı var. eş,dostlarından bazılarını kaybettiğini dile getirdi.

ailesinde çok şükür kaybı yokmuş. evlerinin yıkılmak üzere olduğunu minibüs için kaldıklarını söyledi.

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
Gençler, yeni bir konu açmak istemedim ,zaten bizim koronun açılmış konusu var nasılsa :)
2 gündür arıyordum kendisini,kimi zaman telefonu ulaşılmıyordu,kimi zaman hiç çevirme yoktu, Sota Sota 'yı aradım konuştum dedim bugün hanıma .Hanım da bana "sen ahmeti whatsapptan aradın alo" deyince,kendi kendime "aha,ihtiyar" dedim :)
Wp den hemen aradım saat 15:13 gibi,çaldı çaldı çaldı,ses çıkmayınca çok merak ettim ve inanın üzüldüm tüm samimiyetimle yazıyorum.Akşam saat teke tek izlerken telefon çaldı,baktım koro96 :)
Çok sevindim inanın,gözlerim doldu ama konuşurken koroya çaktırmadım tabii ama koro çok duygusallaştı birden,haklı olarak.Baya konuştuk,evleri yıkılmış,arabası da yıkıntı altında kalmış,o da gitmiş ama kendisi ve ailesi sağ salim çok şükür.İnternetim çok yok emmi dedi,bana sizlere söylemem için rica etti ve herkese çok çok selam söyledi.Bir de ev(ama soramadım sizin apartman mı diye) ve dükkanının fotosunu yolladı wp'den.Ondan fotoları yayınlamak için izin aldım "yayınlayabilirsin emmi" dedi.
Elektrikler yok biliyorsunuzdur,koraya "şarjını bitirme çocum"dedim,bana "şarj ediyorum emmi" dedi ve nasıl yaptığını anlattı.bir motoru var korayın,ona bir devre yapmış ,motoru çalıştırıyormuş,böylece telefonu şarj ediyormuş :)

WhatsApp-Image-2023-02-07-at-20.43.23.jpg

WhatsApp-Image-2023-02-07-at-20.47.43.jpg
Çok sevindim.. Allah bir daha böyle acılar yaşatmasın.

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,243
62
Sevindim Koray adına,Allah tüm depremzedelerin yardımcısı olsun.Televizyondan gözlerimiz yaşlı izliyoruz.Kolay değil,çok zor ve acı bir durum.Yaşayanlar bilir.

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,674
59
Koray kardeşimize çok geçmiş olsun rabbim ölmüşlerimize rahmet geride kalanlarımıza allahtan sabırlar dilerim inşallah bu acıları bir daha yaşamayız hep diyoruz dua ediyoruz ama maalesef bence bu acıları bize yaşatanlar tüm bunların sorumluları var her ne hikmetse bunlara en yüksek ceza verileceğine adeta ödüllendiriliyorlar en iyi imkanlar en iyi ihaleler hep bizim halkımız insanımız bu acıları çekiyor yahu elin gavuru,puta tapanı bir küçük hata yaptı diye utancından intihar ediyor bunlar insan değilmi,ki yüzleri insan şekline bürümüş şeytanlarmı acaba insanlık vasıflarını yitirmişler malın,mülkün,paranın,makamın esiri olmuşlar sen,ben yaşamışım,ölmüşüm umurlarında bile değil yangınlarda,maden göçüklerinde,depremlerde hep bizim kardeşlerimiz yakınlarımız yitiyor bunlar ihtişam içinde en lüx şekilde yaşıyorlar utanmadan birde bizim memur ettiklerimiz bizi hesap sorduğumuz zaman hapse atıyorlar yazıklar olsun merak ediyorum bu halk bunlara ne zaman dur diyecek ne zaman anlayacak kendilerinden başka kimseyi düşünmediklerini sadece seni,beni, kullanıp zenginliklerine zenginlik katıyorlar yüreğim daralıyor kardeşlerim bu tv,deki görüntüleri gördükçe gözümden yaş durmıyor ağzımdan kötü sözler çıkacak kusura bakmayın burada kesiyorum rabbim tüm halkımıza sabır ihsan eylesin tekrardan ölülerimize gani,gani rahmet eylesin yaralılarımıza acil şafi isminle şifalar versin inşallah. hayırlı geceler dilerim.

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,291
Koray kardeşimize çok geçmiş olsun rabbim ölmüşlerimize rahmet geride kalanlarımıza allahtan sabırlar dilerim inşallah bu acıları bir daha yaşamayız hep diyoruz dua ediyoruz ama maalesef bence bu acıları bize yaşatanlar tüm bunların sorumluları var her ne hikmetse bunlara en yüksek ceza verileceğine adeta ödüllendiriliyorlar en iyi imkanlar en iyi ihaleler hep bizim halkımız insanımız bu acıları çekiyor yahu elin gavuru,puta tapanı bir küçük hata yaptı diye utancından intihar ediyor bunlar insan değilmi,ki yüzleri insan şekline bürümüş şeytanlarmı acaba insanlık vasıflarını yitirmişler malın,mülkün,paranın,makamın esiri olmuşlar sen,ben yaşamışım,ölmüşüm umurlarında bile değil yangınlarda,maden göçüklerinde,depremlerde hep bizim kardeşlerimiz yakınlarımız yitiyor bunlar ihtişam içinde en lüx şekilde yaşıyorlar utanmadan birde bizim memur ettiklerimiz bizi hesap sorduğumuz zaman hapse atıyorlar yazıklar olsun merak ediyorum bu halk bunlara ne zaman dur diyecek ne zaman anlayacak kendilerinden başka kimseyi düşünmediklerini sadece seni,beni, kullanıp zenginliklerine zenginlik katıyorlar yüreğim daralıyor kardeşlerim bu tv,deki görüntüleri gördükçe gözümden yaş durmıyor ağzımdan kötü sözler çıkacak kusura bakmayın burada kesiyorum rabbim tüm halkımıza sabır ihsan eylesin tekrardan ölülerimize gani,gani rahmet eylesin yaralılarımıza acil şafi isminle şifalar versin inşallah. hayırlı geceler dilerim.
Hocam bizim meselemiz dua ile herşeyin çözüleceğine inanıyoruz. Birey inanır inanmaz dua eder etmez ama ağzında dua var diye birilerinin peşinden gözü kapalı gitmeye devam edersek olacağı budur! 1999 depreminden insanlar benimde hak verdiğim şekilde hükümeti yerden yere vurdular, hatta şimdiki iktidar bunun üzerinden çokça siyaset kurdu ve oy topladı. Hakkıdır da, beceremiyorsan başkası yapacak, devlet boşluğu kabul etmez lakin yıllardır devlet kadroları sadece bedenen olarak dolu, mânen boşaltıldı! Acımız taze konuşmayalım diyenlere anlam veremiyorum, acımız bir gün dinecek (yakınlarını kaybetmemiş olanlar için) biz balık hafızalıyız ve unutulacak. Mevcut iktidarda bunun bilincinde ve üstünü kapatabilmek için internet kısıtlamalarına gittiler! Hiçbir siyasi görüşe çıkar sağlama amacı olmadan hatalı olanı eleştirip yerden yere vurmanın neresi kötü? 1999 depreminde ülkede ve dünyada internet ağları şimdiki ile kıyaslanamaz şekilde kötüydü. Dönemin başbakanı talimat verecek telefon bulamamıştı (şebekeler kilitleniyordu). Yerden yere vurduk ama şimdiki durum o günlerden beter bir hal aldı. Herşeyin yetkilisi, hiçbirşeyin sorumlusu olan kişi bu şekilde devam ettikte biz afetlere kader, maden göçüklerine fıtrat demeye devam ederiz!

Not: Bu yazdıklarım genel olarak içimi dökmek olarak alın, size karşı bir görüş olarak belirtmedim.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Değerli forum üyeleri herkese merhaba Antalya yolundayım şu anda mesajlara göz gezdirdim birazdan detaylı bakacağım Allah hepinizden razı olsun maalesef çok kötü durumdayız kışın olması daha da kötüleştirdi motosikletimde çok güzel bir sistem yapmıştım şarj için uzun yollarda falan kullanıyordum İyi ki de yapmışım Hala olayın şokundayım inanın

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Değerli forum üyeleri herkese merhaba Antalya yolundayım şu anda mesajlara göz gezdirdim birazdan detaylı bakacağım Allah hepinizden razı olsun maalesef çok kötü durumdayız kışın olması daha da kötüleştirdi motosikletimde çok güzel bir sistem yapmıştım şarj için uzun yollarda falan kullanıyordum İyi ki de yapmışım Hala olayın şokundayım inanın
Koray hoşgeldin ,tekrar geçmiş olsun .

Geri
Üst Alt