Kayıp Koro Nerelerdeydi ?

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Herkeze Meraba Arkadaşlar Hepinizi Saygı,Sevgi selametle Selamlıyorum Öncelikle Hepinizin Bayramını En içten Dileklerimle kutlar nice Sağlıklı,Mutlu,huzurlu Bayramlar Diliyorum Fark ettiyseniz Artık forumda Eskisi Gibi Aktif Değilim bunu Az çok Adem Helvacı Adem Helvacı ustacım biliyor Kasım ayında iş yeri açma girişiminde bulundum kasım sonu aralık ocağa kadar tadilat,Malzeme çevre müşteri Derken buraları tamamiyle unuttum sizden uzak 2 ay önce iş yerine hırsız girmeye çalıştı Hemen Alarm sipariş ettim ardından şansa kameralarda indirime girmişti çok uygun bi fiyata kamerada alıyım dedim almışken derken yine tadilata girdim Allaha şükür herşey yolunda İşler tıkırında pandemi bayağı etkiledi hepimizi genellikle günün büyük kısmını iş yerinde geçirmekteyim Yeni yeni gruplara eklenmekteyim Whatsaptan hatay çevresindeki tüm arkadaşlarla tanışma iş yapma aşamasındayım kendimi daha nasıl geliştirrim nasıl ilerlerim onlar hakkında planlar yapmaktayım.Sevgili adem ustacım benim eczane hayatımda neler neeelerr çektiğimi hepinizden daha iyi bilir çünkü bana kendi o güveni verdi ve bende ona anlattım benim işe atılmamda onun da emeği var Allah razı olsun Binlerce kez ondan Forumda kimseye karşı küslük,Dargınlık kesinlikle yok Yeni bi mail gelmişti neleri kaçırdın diğe Sota Sota Başkan boş durmuyor forumu bayağı ilerletiyor ordan şuan aklıma geldi bi bakıyım ne var ne yok diğe Takıldığım konu olursa Tabiki sizlere Danışırım Fırsat buldukça Sizlerle sohbet etmeyi isterim Ama artık ben yeni yeni düşüncelere atılmaya başladım kafam hep onlar üzerinde yoğunlaşmış Tv8 Olayına gelelim: Beni yabancı numara aradı Alevbilişim mi ? evet buyrun dedim Beni araştırıp Hakkımda detaylı bilgi aldıklarını ve beni Tv8 e ve programa çekmek istediklerini söylediler kanalı arayıp teyit ettirebilirsiniz dediler tv 8 i aradım ve yetkili olan herkesle görüştüm sonra randevu tarihi belirlendi davet ettim gelip çekim yaptılar ücret karşılığında tabiki Sonra TV de İnstagram adresinde sizi yayınlayıp reklam yapacaz dediler bu vesileyle Tv8 e Çıktım iyi de oldu Aslında Görüşmek dileklerimle Kendinize iyi bakın.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Helalinden bol kazançlar dilerim Koro. Mücadele azmini asla kaybetmeden girdiğin yolda devam et.
Sağolasın Kardeşim.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Koro Allah yolunu açık etsin
Amin Ustacım Çok Sağol.

Korocoum başarıların daimi, kazancın bol ve helalinden olsun kardeşim :ok
Adem Ustacım iyiki Varsın Allah Razı olsun Amin Cümlemize bol Kazançlar inşallah.

hayırlısı olsun videonun linki var mı acaba?İzlemek isteriz .
Var Evet.

Koray yeni işin hayırlı olsun,ticaret hayatında bol kazançlar dilerim. :clap2 :bye:ok
Teşekkür Ediyorum.

Youtubede Alev bilişim Yazarsanız başka ben çıkıyorum

Adsize8ddf0dbfcfe5b4e.png

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Koro96 Koro96 Yeni işin tekrar hayırlı olsun.
Teşekkür ederim Ustacım

Allah utandırmasın kardeşim hayırlı bol kazançlar dilerim

Şu zamanda Allah yar ve yardımcın olsun
Amin Amin Cümlemize İnşallah.

hayırlı olsun bol kazançlar burayı da unutma
Olur abi Ara sıra uğrarım fırsat buldukça :clap

Geri
Üst Alt