kart aidatı

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
mobıl bankacılıkta baktıgımda kart gozukuyor. yanında ( KAPALI ) şeklinde yazı var sadece
tamam işte sen kartı iptal ettirmemişin kullanıma kapatmışın kartın aktif sadece kullanıma kapalı iptal ettirmen lazım yanlış işlem yapmışın sen kartı kapatmak istiyorum demişin onlar kullanıma kapatmış iptal ettirmek istiyorum demen lazım

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Banka açık değilmi bugün.
Yüzyüze sorsan
calısıyorum maaesef gidemiyorum bankaya.
tamam işte sen kartı iptal ettirmemişin kullanıma kapatmışın kartın aktif sadece kullanıma kapalı iptal ettirmen lazım yanlış işlem yapmışın sen kartı kapatmak istiyorum demişin onlar kullanıma kapatmış iptal ettirmek istiyorum demen lazım
sanırım oyle bı hata yaptım...
bir deneyım sans9ımı bakalım. şuan iptal ederler mi :hihi

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
İptal edilen veya kapalı olan kredi kartından işlem yapılmadığı için kart ücreti istenemez.Bankayı arayıp itiraz edin.Sözleşmenize baksınlar.
Ha sözleşmeye madde eklediler ise o başka.

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
İptal edilen veya kapalı olan kredi kartından işlem yapılmadığı için kart ücreti istenemez.Bankayı arayıp itiraz edin.Sözleşmenize baksınlar.
Ha sözleşmeye madde eklediler ise o başka.
2019 Aralık ayında cıkmış mışş o ücret. ben Mart ayında kapattırdım kartı. illaki yansıycakmış o ucret. odemek zorundaymışım.
ödemezsem aranıp her ay ekstresi cıkıcagını soyledı m.h

F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
725
Kapattım diyince kapanmıyor.
5 kere uğraştım öyle.
Ben hiçbir kartamüracaat edip almadığım için merkez neresi bilmiyordum.
Araştırıp Bornova olduğunu öğrendim.
Bornova ya gidip bizzat kapatmak için geldim dedim.
Bana yazılı kağıt verdiler bir daha 'da onlarla işim olmadı.

P Çevrimdışı

Pakito

Yeni Üye
5 Kas 2019
24
40
ara müşteri hizmetlerini iptal ettir. bana her sene kart aidatı kesiyorlar şikayet var a yazıyorum 1 haftaya kartıma iade ediyorlar..

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Hocam ben normal kullandığım kartıma yansıttılar, ilk başta Twitterdan giydirdim sonra şikayetvara yazdım. Orada bir sürü aynı dilekçe tarzında yazı var. İki üç günde yolladılar parayı geri.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Hocam ben normal kullandığım kartıma yansıttılar, ilk başta Twitterdan giydirdim sonra şikayetvara yazdım. Orada bir sürü aynı dilekçe tarzında yazı var. İki üç günde yolladılar parayı geri.
Bana da aynı şeyi yaptılar, bende bankayı, kartını kullanmayı bırakıp üç beş kuruşumu çektim çıktım bankadan... Ara sıra arıyorlar, kart aidatını keserken düşünseydiniz diyorum...

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Şikayeyvara yazınca sizi nası tanıyıp yolluyolar parayı onu anlayamadım?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt