Kara Cuma Geldi Hoş Geldi

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
bir sitede saat 9 da indirime girecek dediği ürün gerçekten indirime girdi bende şaşırdım.

İndirimden önce 80TL olan ürün indirime girdiğinde 79,90TL idi.

Dedim sar 5 tane bu fırsat kaçmaz.
İndirim olan ürünler gerçekten var, Mesela tekstilde indirimi fark edebiliyorsunuz zira adamlar stok eritecek, sezon değiştirecek vs onlar normal ancak teknoloji ürünlerinde zaten dışa bağımlısın abi neyi ne kadar indirebilirsin ki sana maliyeti belli.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
ben jbl hopörler alacaktım hepsi burada sitesine girdim ana sayfada sepette indirim 289 tl diyordu sepete attım ödeme için gitim hoppala 340 tl oluvermiş ürün tekrar ana sayfaya girdim orda 289 tl yazıyor sepete atıp gidnce 340 tl oluveriyor.yani alamadık nasıl iş anlamadım.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
ben jbl hopörler alacaktım hepsi burada sitesine girdim ana sayfada sepette indirim 289 tl diyordu sepete attım ödeme için gitim hoppala 340 tl oluvermiş ürün tekrar ana sayfaya girdim orda 289 tl yazıyor sepete atıp gidnce 340 tl oluveriyor.yani alamadık nasıl iş anlamadım.
Basit bir taktik.

Diyelim ki X ürününe ilgi gösterdiniz ve almak istediniz ancak sayfada biraz oylandınız veya almak işlemi başlattı fakat tamamlayamadınız.

Sayfa timeout veriyor, sayfa yeniliyorsunuz ve bir daha da indirimi göremiyorsunuz :kiskis

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
hiç oyalanmadım ana sayfada 289 tl yazan ürünü sepete attım direkt sepete gittim fiyat yükselmiş tekrar ana sayfaya gittim orda 289 tl yazıyor fakat sepete atınca hemen yükseliyor.dolandırıcılığın yasal hali bu olsa gerek.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
O "göz kırpana kadar bindirim" oluyor maalesef :)

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,230
bence bu "bilmem ne günü" işlerinin boku çıkmıştır
Döviz böyle gittiği sürece de asla tatlı rakamlara düşen mallar pek olmaz
belki istisna olarak uzun zaman elde kalıp da satılamayan bazı kalemler varsa
belki onlarda indirimler tatlı olabilir!

benim taktiğim ise şudur;mağazalarda elde kalmış ve 1/2 yıllık ürünler de arada
ciddi indirimler olabiliyor bunları kovalamak gibi,ancak bunlar da "teşhir" dir
ancak benim için bu da farketmiyor(ürününe göre tabiki)yani sıfır olması gereken
mal da var ama olmaması durumunda olabilecek mal da vardır(örneğin benim için
TV gibi,hiç takılmam modeline) ama bu da çok zor bulunuyor,satıcı firmalar
işi de iyi bilmiyorlar,örneğin "zararına" bile satsa bazı malları stok-maliyeti tutmak dan
çok daha iyidir ama satmayıp hala tutuyor malı elinde!

bu işi bizim memleket hala öğrenemedi gitti yaw!
2/3 senelik modeller hala sıfır veya son model v.s diye kakalanmak isteniyor!

Geri
Üst Alt