Kar yağıyor mu ?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
bu ay faturalarda şenlik var.bu arada panasonic ampülleri iptal ettim. kampanyada daha ucuz olmuş 77 tl dün onu aldım ama perşembe günü teslim olacak diyor.sizinkinler geldimi acaba.
Bende gördüm 77 olmuş ondan'da aldım öncekiler dağıtıma çıkmış yeni aldığımda bugün kargoya verilmiş .

Gelsin bakarım detayları paylaşırım bakalım kaliteli ise iyi bir alışveriş olmuş olacak :kiskis

M Çevrimdışı

Muratti 

Süper Üye
14 Ocak 2018
573
Beşiktaş'a dün iyi yağdı sonra sabaha karşı kesildi.

Çok isterdim güzel bir kar yağsın...
Soğuk hava güzeldir, hele yürümek bambaşkadır.

Eski güzel Taksim de ya da Dikilitaş da (Kabataş) bir mekana gitmek istediğim de elimde küçük viski ile soğuk havada yürüye yürüye giderdim. Rüzgar soğuk soğuk göğüsüme vursada vız gelirdi.

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,267
62
Ben köyde ve Ankara'da yaşadığım yıllarda,ayrıca Sarıkamış'da askerken çok kar yağdığını gördüm.Son yıllarda ne öyle kar yağışı var ne de eski soğuk kış günleri soğuğu var.Hele yaşadığım İzmir'de biraz soğuk var ama kar yok.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Ben köyde ve Ankara'da yaşadığım yıllarda,ayrıca Sarıkamış'da askerken çok kar yağdığını gördüm.Son yıllarda ne öyle kar yağışı var ne de eski soğuk kış günleri soğuğu var.Hele yaşadığım İzmir'de biraz soğuk var ama kar yok.
sabah yamanlara koşuya bir arkadaş gitti orda yağmış.izmir yamanlar karagöl civarı.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bugün

1642923978519.jpg

Geri
Üst Alt