kablosuz mouse fare tavsiyesi

A Çevrimdışı

Alonzo 

Aktif Üye
31 Tem 2019
134
mause içi ve gozleri tozlanmistır temizle gecer 15 likte aynı işi gorur 150 likte gözleri onemli mause bozulmaz normalde
içini actıgınızda zaten anlarsınız 3-5 tane elektronikten yapilma asıl meselesi gözdür yinede alacagım derseniz
logitec ve microsoft emsalsizdir.
Eklemeyi unuttum oyunlar icinde
modeli kullaniyorum tus kombinasyonlu bu ayrı linkteki markanin 2 ve 3 uncusu muazzamdır

Hadi Şahin Çevrimdışı

Hadi Şahin 

Aktif Üye
14 May 2018
153
Logitech m171 modeli A101 de 55 liraydı. Bakabilirsiniz. Yine A101'e bugün gelen lenovo mouse 50 tlydi bi bakın isterseniz. Bizim bir arkadaş lenovo kablosuz mouse u aldı, bugün denedim ergonomisi gayet iyiydi. Özellikle fiyatına göre.

T Çevrimdışı

Turbo k.arza78

Aktif Üye
18 Mar 2017
567
Memnun kalırsınız emin olun. Logitech, microsoft ve xiaomi kablosuz fare kullanıyorum.3 üde sorunsuz. Diğer markaları da kullandım.Fakat pil sorunu ve algılama sorunu gibi problemler yaşadım.

25 / 30 tl satılanlar çok adi dediler markaları belli değil dediler sorun çıkarı dediler

bende bu modeli almaya karar verdim aldım

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Bu cuma BİM'e Polosmart sessiz mouse geliyor, fiyatı 30 lira. Logitech'in modellerine çok benziyor. Pahalısını da alsanız bir süre sonra bozuluyor. Logitech M170 kullanıyorum scroll tuşu bozuldu. Almak isteyenler bakabilir. Bitmezse ben de alacağım.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Bu cuma BİM'e Polosmart sessiz mouse geliyor, fiyatı 30 lira. Logitech'in modellerine çok benziyor. Pahalısını da alsanız bir süre sonra bozuluyor. Logitech M170 kullanıyorum scroll tuşu bozuldu. Almak isteyenler bakabilir. Bitmezse ben de alacağım.
Benim de, dikkatimi çekti bu mause, şu anda ihtiyaç yok ama evde iki pc var ve her an halihazırda kullandıklarımız cortlayabilir... Genel anlamda fiyatı çok iyi.

?

A Çevrimdışı

aykuttt 

Aktif Üye
14 Şub 2019
137
37
Bime gelene fare şu yassı basık olanlardan ise pek bulaşmayın. O farelerin ergonomisi çok kötü. Uuzun süre kullanımlarda elim ağrıyor.

bim-polosmart-sarj-edilebilir-kablosuz-mouse-678x381.jpg

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Piyasadaki 50 liralık ürünler bim veya A101 de 30-40 liraya satılıyorsa kalite hemen hemen aynı gibidir.

Ürün, E e.nar ın bahsettiği ürün ise şansı fazlasıyla hak ediyor. Ancak A aykuttt hocamın bahsettiği ürün ise alınmaz.

Ben Logitech M185 kullandım zamanında.
20-30 liraya almıştım o zamanlar.
Yok pil akmasıydı, bitmesiydi, temassızlık sorunuydu derken kablosuz fareden soğudum.

Zorunlu değilse kablolu kullanmaktan yanayım açıkçası. Ne pil derdi var ne bir şey.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri