kablosuz mouse fare tavsiyesi

A Çevrimdışı

aykuttt 

Aktif Üye
14 Şub 2019
137
37
Dizüstü bilgisayar ise kablosuz fare kullanımı pratik. Fakat masaüstü kullanıcıları için bana kablolu daha mantıklı geliyor.
Bu arada gelecek fare m185 e çok benziyor. Ama bir süre sonra çift tıklama veya tıklamama problemleri yaşanabilir. 2-3 adet m185'i bu yüzden değiştirdim. Fiyat bakımından uygun olması bunu gözardı etmemize de sebep olabilir. Bir şansı gerçekten hakediyor.
Click Click GIF by Ivanildo Soares

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Ben Logitech M185 kullandım zamanında.
20-30 liraya almıştım o zamanlar.
Yok pil akmasıydı, bitmesiydi, temassızlık sorunuydu derken kablosuz fareden soğudum.

Zorunlu değilse kablolu kullanmaktan yanayım açıkçası. Ne pil derdi var ne bir şey.
Ben kullanıyorum uzun zamandır m185 her hangi bir sorun yaşamadım , sendekinde bir sorun mu vardı acaba :alala

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Öğlen gidip mouse'u aldım. Malzemesi fiyatına göre bir ürün. Tamamen sessiz değil sadece çıt sesi yapmıyor, hafiften tok bir ses var. 2 AAA pille çalışıyor. Açma kapama düğmesi mevcut, altındaki algılayıcıda kırmızı ışık yanıyor. Bir müddet kullanmayınca uykuya geçiyor, uyandırmak için tıklama yapmanız gerek. Masada güzel kayıyor. Ne kadar dayanır bilmiyorum ama bu fiyata alınabilir.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Öğlen gidip mouse'u aldım. Malzemesi fiyatına göre bir ürün. Tamamen sessiz değil sadece çıt sesi yapmıyor, hafiften tok bir ses var. 2 AAA pille çalışıyor. Açma kapama düğmesi mevcut, altındaki algılayıcıda kırmızı ışık yanıyor. Bir müddet kullanmayınca uykuya geçiyor, uyandırmak için tıklama yapmanız gerek. Masada güzel kayıyor. Ne kadar dayanır bilmiyorum ama bu fiyata alınabilir.
Bende inceledim uzaktan ama şimdilik ihtiyaç olmadığı için almadım... Fiyatına göre güzel duruyor. ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri