KABLONET - TURKNET - NETSPEED hangisini tavsiye edersiniz?

SAMILO Çevrimdışı

SAMILO

Aktif Üye
15 Şub 2018
181
Arkadaşlar merhaba.Daha önce KABLONET kullanıyordum ama artık taahhütlü hiçbir şey kullanmak istemiyorum. Şimdi TURKNET ve NETSPEED araştırıyorum.Benim için önemli olan internetin sürekli olması kesinti olmaması gerekiyor Sizce hangisini tercih etmeliyim. TURKNET VE NETSPEED ile KABLONET i kıyaslama yapabilen oldu mu? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

memed3 Çevrimdışı

memed3 

Aktif Üye
11 Kas 2018
241
43
Ben netspeed kullanıyorum. Herhangi bir kesilme yasamadim. 100mbs aboneligim 89 tl memnunum.
Eger Davet kodu (HKEGWB)kullanirsan ayda 5 tl indirim var.
Davet kodu : HKEGWB

catres Çevrimiçi

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Turk Net kullanıyorum. ihtiyacımı karşılıyor mu ? evet zaman zaman sorunlar yaşasamda şimdilik karşılıyor.
Kablonet alt yapısını oluşuruyor semtimde borular döşendi kablolar cekıldıgı an 1 dk bile düşünmeden Kablo nete geçicem.
turkcell fiberde gelmiş bu arada. ama tahhüt olayı nedeni ile geçmek ıstemıyorum

A Çevrimdışı

aykuttt 

Aktif Üye
14 Şub 2019
137
37
Ben de Turknet kullanıyorum. Şimdilik bir problem yaşamadım. Aslında bulunduğunuz bölgenin altyapısı, problem konusunda etkili olan en önemli faktör.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Kablonet varken hiçbirini kullanmam ,1 kere haricinde hiç kopmadı ,o 1 kerede kablo değişimi nedeniyledi.TT altyapısını kullananlarda sıkıntı oluyor TT hiç oralı bile olmuyor,şahsen SO'da yaşadım bu olayı.

SAMILO Çevrimdışı

SAMILO

Aktif Üye
15 Şub 2018
181
Yorumlarınız için çok teşekkür ederim Netspeed e geçmeye karar verdim bir arkadaşımızın referans koduyla başvurdum.Bakalım inşallah istediğim gibi çıkar sonuçları da sizlerle paylaşırım
Sizlerden bit konuda daha yardım isteyeceğim .Netspeed 300 TL ye Zyxel maka modem veriyor veya dışarıdan kendiniz alın dediler. Zyxel in hangi modemini veriyorlar bilmiyorum. Bu fiyata yakın tavsiye edeceğiniz modem ne olabilir.?

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

Tugi136 

Aktif Üye
20 Nis 2020
494
30
Yorumlarınız için çok teşekkür ederim Netspeed e geçmeye karar verdim bir arkadaşımızın referans koduyla başvurdum.Bakalım inşallah istediğim gibi çıkar sonuçları da sizlerle paylaşırım
Sizlerden bit konuda daha yardım isteyeceğim .Netspeed 300 TL ye Zyxel maka modem veriyor veya dışarıdan kendiniz alın dediler. Zyxel in hangi modemini veriyorlar bilmiyorum. Bu fiyata yakın tavsiye edeceğiniz modem ne olabilir.?
İkinci el zyxel vmg3312-b10b alın işinizi görür.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt